Kadife Ceket İçine Ne Giyilir Erkek

18.01.2021
3.039
Kadife Ceket İçine Ne Giyilir Erkek

Kadife Ceket İçine Ne Giyilir Erkek başlıklı yazımızda kadife blazer ceket kombinleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Blazer ceket nerede giyilir diyerek söze başlamak istiyoruz.

Özel randevularda, iş ortamında, partilerde, seyahatlerde ve arkadaş toplantılarında ve sonbahar kış kombinlerinde kullanabilirsiniz.

Günümüzde takım elbise modellerinden damatlık modellerine kadar ceket denilince akla blazer ceket modelleri gelmektedir.

Spor erkek giyim için en önemli kombin parçası olan blazer ceket modellerinden olan kadife blazer ceket hakkında bir şeyler söylemek istiyoruz.

2021 kadife blazer ceket renkleri ile oldukça tarz kadife ceket erkek kombinleri yapabilirsiniz.

Kadife Ceket İçine Ne Olur Erkek

Kadife blazer ceket kombinleri erkek için şık ve asil bir duruş sunar. Ve her zaman kaliteyi temsil eder. Kadife blazer ceket içine slim fit gömlek veya tişört kullanabilirsiniz. Blazer ceket spor erkek kombinleri bünyesinde olduğu için bol kumaş pantolonlar ile şık durmaz.

Kombin önerisi: Füme rengi kadife blazer ceket içine beyaz slim fit gömlek, siyah kot pantolon, koyu kahverengi kemer ve koyu kahverengi ve ayakkabı ile kullanabilirsiniz.

Blazer ceket modelleri takım elbisede kullanılacaksa kemer ceket rengi aynı olmalıdır. Ancak spor kombinlerde kullanılacaksa fark etmez. Yani ayakkabı ile uyum içinde olan kemer rengi tercih etmelisiniz.

Kadife blazer ceket altına nasıl ayakkabı olur sorusunun cevabında; tercihiniz siyah kadife ceket kombinleri için ise, tercih edeceğiniz ayakkabı rengi de kesinlikle siyah olmalıdır diyoruz. 

2021-2022 Kadife blazer Ceket Renkleri Erkek

 • Siyah kadife ceket erkek
 • Bordo kadife ceket erkek
 • Gri kadife ceket erkek
 • Füme rengi kadife ceket erkek
 • Lacivert kadife ceket erkek
 • Kiremit rengi kadife ceket erkek
 • Bej kadife ceket erkek
 • Kahverengi kadife ceket erkek
 • Ekru kadife ceket erkek
 • Mavi kadife ceket erkek
 • Somon rengi kadife blazer ceket renkleri şık kombinlerde kullanabilirsiniz.

Kadife Ceket Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Davetlerde kullanacağınız saten kruvaze yakalı blazer ceket altına parlak makosen ayakkabı en doğru tercihtir.

Kadife blazer ceket ofis kombinlerinde deri çanta, der kemer ile birlikte oxford ayakkabı kullanabilirsiniz.

Siyah Kadife ceket içine ne giyilir

Siyah Kadife ceket içine ne giyilir

Partilerde kullanacağınız kadife blazer ceket altına ayakkabı olarak ise tercihiniz kesinlikle deri veya kumaş makosen olmalıdır. Fitilli kadife ceket kombini yapabileceğiniz gibi klasik kadife ceket kombini de yapabilirsiniz.

Spor kadife blazer ceket kombini altına ayakkabı olarak ise kesinlikle şık ve her daim genç gösteren converse ayakkabı kullanmalısınız.

Erkek Kadife Ceket Kombinleri

Kadife ceket kombinleri erkek tasarımları yaparken gideceğiniz ortama, mevsime, içinde bulunacağınız temaya, yaşınıza ve tarzınıza göre seçimler yapmalısınız.

Kadife ceket erkek modelleri sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde kullanılan en şık ceket modelleri arasında yer almaktadır.

Son yılların en çok kullanılan ceket modelleri arasında erkek kadife ceket öne çıkmaktadır. Çabasız şıklığın adresi olarak bilinen  fitilli kadife ceket ile kot pantolon salaş bir tişört kullanarak tarz kombinler yapabilirsiniz.

Erkek kadife ceket

Erkek kadife ceket

Erkek kadife ceket kombinleri yaparken takım elbise niteliğinde parçalar kullanabileceğiniz gibi blazer ceket tarzında tek kadife ceket erkek modelleri de kullanabilirsiniz. Kadife ceket modelleri spor bir duruş sergiledikleri için özellikle beyaz basic tişörtler ile, kapüşonlu veya kapşonsuz sweatshirt’iler sıklıkla tercih edilmektedir.

Aşağıda erkek kadife ceket kombinleri ile alakalı detayları bulabileceğiniz resim galerisi paylaşıyoruz. Daha fazla detay için incelemenizi öneriyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer yazı Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek (Buz Mavisi, Koyu Mavi, Açık Mavi)

Resim Galerisi: Erkek Kadife Blazer Ceket Kombinleri

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Takım Elbise Modelleri 2025 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri ve takım elbise erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu