Gümüş Rengi Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Olmalı?

03.06.2020
5.459
Gümüş Rengi Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Olmalı?

Gümüş Rengi Elbiseye Ne Renk Ayakkabı; Işıl ışıl elbise arıyorsanız gümüş rengini öneriyoruz. Gümüş rengi elbise kombinleri düğünlerde, özel gün ve gecelerde en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Her yerde ve her mevsim kullanılabilir.

Peki, gümüş rengi elbiseye ne renk ayakkabı kullanacağınızı biliyor musunuz? Gümüş rengi kombinler için en çok ayakkabı detayına dikkat edilir. İşte gümüş rengi elbiseye hangi renk ayakkabı giyilir sorusunun cevabı…

Gümüş Rengi Elbiseye Ne Renk Ayakkabı Olmalı?

Gümüş elbise altına ayakkabı seçilirken gideceğiniz ortama ve giydiğiniz elbise modeline göre değişmektedir. Takı ve çanta dahil gümüş rengi bir kombin yapacaksanız ayakkabınız da gümüş rengi olmalıdır.

Gümüş Elbise Altına ne renk Ayakkabı

Gümüş rengi kombinlerde dikkat edilmesi gereken nokta tamamen taşlı parçalar seçmemektir.

Sade gümüş elbise altına ayakkabı tercih ederken ayakkabının biraz taşlı ve parlak olmasına izin verebilirsiniz.

Ancak parlak ve pullu bir gümüş elbisenin altına ayakkabı üstüne takı ve çanta seçerken çok taşlı olmamasına dikkat ederek tercihinizi sade ayakkabı modellerinden yana kullanmalısınız.

Gümüş rengi elbise altına ayakkabı araştırması yapmadan önce gümüş rengine uyumlu renkler konusunda bilgi sahibi olmalısınız.

Gümüş rengi elbise altına ayakkabı modeli seçerken katılacağınız ortam, elbise modeli ve mevsimi dikkate alarak seçim yapmalısınız.

Gümüş rengi elbise altına gri ayakkabı seçimi de doğru bir seçenektir. Gümüş elbise altına ayakkabı olarak stiletto, yüksek topuk ayakkabı, platform ayakkabı, burnu açık ayakkabı, ince bantlı yüksek topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gümüş Rengiyle Uyumlu Renkler Neler Diyelim Mi?

Gümüş rengine uyan renkler pastel renklerdir. Ancak doğru oranda kullanılan canlı renklerle de şık kombinler yapılabilir.

Gümüş Elbise Altına ne renk Ayakkabı olur

 • Şeftali
 • Pastel pembe
 • Krem
 • Füme rengi
 • Kırmızı
 • Bej
 • Altın renk tonu
 • Pudra
 • Ten rengi
 • Siyah
 • Mor
 • Gece mavisi
 • Safir rengi
 • Turkuaz
 • Açık mavi gibi renkler gümüş rengi ile uyumlu renkler arasındadır. Gümüş rengiyle uyumlu renkler arasında olan bu renkler kullanılırken giyimde renk uyumu kurallarını unutmayın.

Gümüş Elbise Altına ne renk Ayakkabı.

Gümüş rengi elbiseye ayakkabı, gümüş rengi elbiseye takı, gümüş rengi elbiseye şal tercih ederken bu renkleri dikkate alarak seçim yapabilirsiniz.

Gümüş rengi nasıl kombinlenir sorusunun en asil cevabı siyahtır aslında. Bu da gümüş rengi elbisenin altına ayakkabı olarak siyahı tercih edebilirsiniz demek oluyor.

Gümüş rengi özel gün, gece ve davetlerin vazgeçilmez kombin rengidir demiştik. Bulunduğunuz ortamda hayranlık uyandırmak, şık olmak ve akılda kalmak istiyorsanız gümüş elbise makyajı, gümüş elbiseye ayakkabı ve gümüş elbiseye çanta sorularının cevabını doğru renklerle yapmalısınız. Haaa bakımlı saçları da unutmayalım:)

gümüş elbiseye makyaj

Gümüş Elbiseye Makyaj

Gümüş payetli elbise ile veya gümüş rengi elbise ile gecenin zifiri karanlığında bile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Gümüş abiye altına ayakkabı seçimi doğru yapıldı mı geriye doğru yapılmış gümüş elbise makyajı kalmaktadır.

2020 sezonunda gümüş pullu elbise modelleri zirvede görünüyor. Gümüş elbise kombinleri ile göz doldurmak ve kusursuz olmak için doğallıktan ve sadelikten şaşmamalısınız. Özellikle gümüş pullu abiye makyajı olarak abartılmadan yapılan at kuyruğu, sadece doğal taranmış saçlar veya topuz saç kullanmalısınız.

Gümüş Renk Elbise Altına Ayakkabı

Gümüş rengi elbise makyajı olarak ise doğal renklerle abartısız makyaj tekniğini kullanmalısınız. Gümüş elbise göz makyajı olarak ise buğulu göz makyajı ile birlikte çok hafif ışıltılar ve rimelle göz önüne çıkardığınız kirpikler yeterli olacaktır. Bu makyajla bakışlarınız derinleşirken tüm gözleri de üzerinize çekecektir.

Resim Galerisi: Gümüş Renkli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı

Gümüş pul payetli elbise altına ayakkabı, gümüş günlük elbise altına ayakkabı veya gümüş abiye altına ayakkabı seçiminde daha fazla detay için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu