Gül Kurusu Rengi Kombinleri

25.06.2023
2.649
Gül Kurusu Rengi Kombinleri

Gül kurusu rengi kombinleri bayanların en çok sevdiği kombinler arasındadır. Çünkü gül rengi dört mevsim kullanılan özel bir renktir. Gül kurusu pantolon kombinleri bayan stillerinden gül kurusu gömlek kombinlerine kadar pek çok seçenek vardır. Aslında gül kurusuna uyan renkler ile ile hemen hemen tüm kombin parçaları kullanılabilir.

Yani açık gül kurusu etek kombinlerinden koyu gül kurusu elbise kombinlerine kadar pek çok seçenek vardır. Gül kurusu rengi kombin sırasında renk uyumu mutlaka sağlanmalıdır. Böylece stil sahibi kombinlere imza atabilirsiniz. O halde şimdi Başta gül kurusu tunik kombinleri olmak üzere diğer kombinlere birlikte bakalım.

Gül Kurusu Rengi Kombinleri

Birçok kişi gül kurusu rengini merak etmektedir. O halde gül kurusu rengi renk kombin yapımına geçmeden önce gül kurusu rengi hangi renk görelim.

Güllerin rengi gül kurusu hangi renk; Aslında özet olarak gül kurusu rengi için kokulu güllerinin kurumuş rengi diyebiliriz. Ayrıca mükemmel kokan gül kurusu rengindeki duruluğunu ve güzelliğini kombinlere yansıtmaktadır. Özellikle gençler pembe kombinlerden sıkılıp pudra rengi kombinlere geçmişti. Yeni sezon kombinleri içinde de gül kurusu renk kombin oldukça fazladır.

gül kurusu rengi kombinler

Her sezon farklı şekilde ortaya çıkan gül kurusu kombinler bu sezonda da gül kurusu etek kombinleri ve gül kurusu rengi pantolon kombinleri ile trend. Ayrıca gül kurusu rengi gömlek kombinleri, gül kurusu rengi tesettür kombinleri gibi tüm parçalarda yerini almış görünüyor.

Gül kurusu ile uyumlu renkler ten rengi ile bütün hale getirilerek daha şık ve daha tarz kıyafet kombinleri yapılabilir. Ek olarak biz burada gül kurusuna uyan renkler konusunda minik detaylar verelim.

Gül Kurusu Rengine Hangi Renk Uyar?

Aslında gül kurusuna giden renkler çok fazladır. Ancak bu renkler ten rengi ile ve gül kurusu rengi ile eşleştirilmelidir. Gül kurusu renk tonları farklılıklar içermektedir. Açık gül kurusu rengi yanında koyu gül kurusu rengi vardır. 

 • Mor
 • Beyaz
 • Saman rengi
 • Krem rengi
 • Pudra rengi
 • Ekru rengi
 • Siyah
 • Lacivert
 • Saks mavisi
 • Gümüş rengi
 • Vizon rengi
 • Lacivert rengi ve tonları ile gül kurusu hangi renkle kombinlenir sorusuna cevap verebilirsiniz.

Gül rengi kombini yapımında sıklıkla kullanılan renkk olarak karşımıza gri çıkmaktadır. Açık ve koyu gül kurusu rengi, gri uyumu ile cool kadın ve erkek kombinler yapabilirsiniz. Ek olarak gül kurusu – krem rengi uyumunun da sıklıkla tercih edildiğini bilmenizi isteriz.

Koyu Gül kurusu krem takım bayan

Gül Kurusu Rengi Etek Kombinleri

Özellikle bu sene yazlık renkler ve kışlık renkler arasında yer alan gül kurusu rengi, etek kombinlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Yani gül kurusu ile ten rengi uyumu yakalayan kişiler, giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda tercihler yapabilir.

Örneğin, gül rengi etek beyaz gömlek kombinleri her alanda kullanılmaktadır.

Ayrıca diğer renklerde uygun üst kombin parçaları ile kullanılarak kısa ve uzun gül kurusu etek kombinasyonları yapılabilir.

Saten gül kurusu etek kombinleri

Gül Kurusu Rengi Pantolon Kombinleri

Bayan pantolon renkleri arasında gül gurusu renginin yeri de önemlidir. Çünkü günümüzde gül kurusu rengi pantolon modelleri olarak karşımıza fazlasıyla seçenek çıkmaktadır. Karşımıza özellikle gül kurusu kot pantolon, gül kurusu bol pantolon, gül kurusu kumaş pantolon ve gül kurusu keten pantolon çıkmaktadır.

En güzel gül kurusu kombin- gül kurusu pantolon kombin

Gül Kurusu Rengi Tunik Kombinleri

Tesettür kombinleri çerçevesinde sıklıkla kullanılan gül kurusu rengi tunik kombinleri dört mevsim kullanılmaktadır. gül kurusu tunik altına ne renk giyilir sorusu öne çıkmaktadır.

Ayrıca gül kurusu tuniğin altına nasıl pantolon giyilir ve nasıl şal takılır sorularını cevaplarını beklemektedir. Bu soruların cevaplarını linkten detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.  ⇒  Gül Kurusu Tunik Kombin

Ek olarak gül kurusu tunik ayakkabı kombinlerinde yukarıda bahsettiğimiz gül kurusuna yakışan renkleri kullanabilirsiniz.

Tesettür gül kurusu tunik kombinleri

Gül Kurusu Elbise Kombinler

En güzel elbise kombinleri için gül kurusu rengini kullanmaya ne dersiniz? Çünkü  Gül kurusu elbise kombinleri, dört mevsim elbise kombinleri olarak kullanılmaktadır.

Özellikle mevsim geçişlerinde kullanım yoğunluğu artmaktadır. Ayrıca gül kurusu rengi elbiseler ile her türlü ortamda tarzınızla ve şıklığınızla kusursuz görüneceğinizi de unutmayın.

Puantiyeli gül kurusu siyah uyumu elbise kombin

Gül Kurusu Kombin Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

Aslında kıyafette ayakkabı detayı bütünlük açısından önemlidir. Açık gül kurusu rengi ve koyu gül kurusu rengi kombinlere en çok yakışan ayakkabı rengi dore, pudra, krem, bej rengi, ekru rengi, kahverengi ve gridir. Öyleyse siz de bu renkleri kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Gül Kurusuna Hangi Renk Aksesuar Olur?

Aslında mükemmel bir şekilde tasarladığınız kombin de doğru aksesuar renkleri kombine zenginlik katar. En güzel aksesuar rengi olarak gri, krem rengi, ekru rengi, mat gümüş rengi, dore rengi, pudra rengi çıkmaktadır. Öyleyse bu renklerdeki ayakkabı, çanta, şapka, takı ve şalları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gül kurusu kombine uygun takı, ayakkabı ve çanta için derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki galeride gül rengi kombinlerin görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gül Rengi Kombinler

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu