Gri Gömlek Kombin Erkek Stilleri

02.11.2022
865
Gri Gömlek Kombin Erkek Stilleri

Gri gömlek kombin erkek stilleri çerçevesinde gri gömleğin altına ne renk pantolon giyilir sorusunun cevabını görelim. Gri kot gömlek, ardından gri keten gömlek ve gri kumaş gömlek modelleri ile cool kombinler yapabilirsiniz.

Biz çok ortamda birçok renk ile kombin edilebilen gri erkek gömlekleri bu senenin erkek modası arasında yer almaktadır.

Gri Gömlek Kombin Erkek Stilleri

Gri gömlek kombin yapmadan önce griye uyan renkleri bilmek gerekir. Sonrasında ise gri ve ten rengi dikkate alınmalıdır. Çünkü birçok ten rengini uyum sağlayan gri renk, bazı ten renklerini solgun göstermektedir.

Gri-gomlegin-altina-ne-renk-pantolon-giyilmelidir

Açık ve koyu gri gömleğin altına ne renk pantolon giyilmelidir

Gri Gömlek Siyah Pantolon Kombinleri

Gri gömlek kombin ile en çok kullanılan renk siyah olarak karşımıza çıkmaktadır. Aslında gri erkek gömleğinin altına siyah pantolon model seçimi gömlek modeline bağlıdır.

Örneğin, açık veya koyu gri kot gömlek altına, kot pantolon kullanarak daha cool  kombinler yapabilirsiniz.

Gri Gömleğin Altına Ne Renk Pantolon Giyilmelidir?

Gri gömlek kombin için griye uygun renkler arasından seçimler yapabilirsiniz. Açık ve koyu gri gri gömlek modellerinde pantolon rengi ve modeline dikkat edilmelidir. Siyah, beyaz, kırmızı, lacivert, mavi ve yeşil tonları gri gömlek ile kullanılmaktadır. En çok kullanılan renkler arasında yer alan bu renkler dışında diğer renkleri de inceleyebilirsiniz.

Gri İle Uyumlu Renkler GiyimBaşlıklı yazımızda gri ile kusursuz kombinler yapabileceğiniz renklere indik. Çok daha fazla detay ve ayrıntı için inceleyebilirsiniz.

Gri Gömleğin Altına Ne Giyilmelidir?

Gri gömlek kombin stilleri çerçevesinde pantolon, şort, eşofman ve kapri kullanabilirsiniz. Alt kombin parçası seçimi mevsime  göre yapılmalıdır.

Gri-gomlek-kombinleri-erkek

Gri gömlek kombinleri erkek

Yazlık gri gömlek kombinlerinde beyaz, çağla yeşili pantolon kullanılmaktadır aslında sonbahar kış mevsiminde koyu renkler kullanılırken, ilkbahar yaz döneminde ise açık renklerde pantolon tercih edilmelidir.

Gri gömlek pantolon kombinleri için keten pantolon ve pantolon en çok kullanılan modeldir. Resmi veya resmi ortamlarda ise kumaş pantolon gri gömlek kombinleri daha şık olur.

Gri gömlek kombinlerinde ayakkabı pantolon ile uyumlu olmalıdır. Ayakkabı kemer uyumu ise en çok uygulanan metotlar arasında yer almaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Gri Pantolon Üzerine Ne Giyilir Erkek

Gri Gömleğe Ne Renk Kravat Olur?

Gri gömlek kombinlerinde siyah kravat en çok kullanılan kıraat rengidir. Siyah kravat dışında kahverengi, taba rengi, vizon rengi ve lacivert kralı kullanabilirsiniz aşağıdaki resim galerisi bu senenin erkek gömlek modelleri arasından derlediğimiz görselleri sunuyoruz. Resimleri inceleyerek daha fazla sahip olabilirsin.

Resim Galerisi: Gri Erkek Gömlek Kombin

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu