Erkek Düğün Kombini (dört mevsim)

25.06.2021
3.914
Erkek Düğün Kombini (dört mevsim)

Erkek düğün kombini nasıl olmalıdır? Düğünde giyilecek erkek kıyafetleri nasıl seçilmelidir? Sonbahar düğününde ne giyilir? Havuzbaşı düğünde ne giyilir? Spor düğün kıyafetleri nelerdir? gibi soruların cevaplarını birlikte inceleyelim.

 

Düğün kombini erkek için son derece önemlidir. Düğün davetlisi erkek kombini de olsa, arkadaş düğün kombini erkek de olsa, düğünde giyilecek şık kıyafetler erkek stilinin en tarz parçalarından seçilmelidir. Düğün için erkek giyim parçaları özenle seçilmeli, kombin yapılırken düğün teması, vücut yapısı, renk uyumu ve ten rengi uyumu mutlaka dikkate alınmalıdır.

Erkek Düğün Kombini

Düğün için erkek kombinleri belirlemeden önce düğünün yapılacağı mekanı kesinlikle öğrenmelisiniz. Yani düğün kır düğünü mü, havuz başı düğünü mü yoksa salon düğünü mü olduğunu kesinlikle netleştirmelisiniz.

Düğünde giyilecek erkek kombin

Salon düğününde ne giyilir erkek; salon düğününde göz kamaştırıcı bir takım elbise kombini yapmalısınız.

Havuz başı düğün kıyafetleri olarak ise keten pantolon, şık bir gömlek ve isterseniz stil kravatlardan kullanmalısınız.

Erkekler İçin Düğün Kıyafetleri

Düğünde Giyilecek Erkek Kombin; Çok büyük davetli kitlesi olan düğünde giyilecek erkek kombin detayında ise kol düğmeleri ve kravat olmazsa olmaz detaylardır.

Kullanacağın kol düğmesinde tarz düğün erkek giyim için harfli kol düğmesi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde diğer davetlilerden bir adım önde olacağınıza emin olabilirsiniz. Düşünün, diğer davetlilerde klasik kol düğmeleri, siz de ise harf detayı. Mükemmel olmaz mı sizce de 🙂

Düğün için erkek kombinleri rengi denilince ilk akla gelen ve herkeste farklı bir asalet ve şıklık sunan renk siyah takım elbisedir. Düz siyah renkte bir takım ile partnerinizin kombini ile uyumlu gömlek ve ayakkabı tercihi ile tarzınızdan söz ettireceğinize emin olun.

Düğünde giyilecek erkek kombinleri

Lacivert takım elbise de düğünde giyilecek erkek kombin arasında yer almaktadır. Mesela, lacivert takım elbise içine beyaz gömlek ve bebe mavisi bir kravat kullanabilir, bu kombinde lacivert takım altına kahverengi ayakkabı, kahverengi kemer kullanarak düğün kombini erkek stilinin en etkin kullanıcısı olabilirsiniz.

Sonbahar Düğününde Ne Giyilir?

Sonbahar kış düğününe katılacaksanız ekose takım elbise içine beyaz gömlek ve yine abartısız ekose desenlere sahip bir kravat ile de oldukça tarz düğün erkek kombini yapmış olursunuz.

Kravat seçimini ekose desenli takım elbise içindeki minimum renkten seçilmesi de etkin ve şık erkek kombin için yeterli olacaktır. Kış düğünlerinde spor olmayı sevenlerdenseniz lacivert takım elbise içine siyah boğazlı kazak kullanabilirsiniz.

Yelekli Takım Elbise

Düğün kombinleri erkek; Yelekli takım elbiseler de erkek tarz takım elbise modelleri arasında yer almaktadır. Günlük kombinlerde abartılı bulunan yelekli takım elbise modelleri, düğün erkek kombini olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Yaz düğün erkek kıyafetleri; Sıcağın arttığı anlarda herkes ceketini çıkartarak sadece gömlekle düğüne devam ederken sizdeki yelek detayı farkınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

erkek yaz düğün kombinleri

Erkek Düğün Kombinleri Spor

Her ortamda rahatlık ve şıklık denilince akla spor erkek kombinleri gelmektedir. Düğünde de spor giyim erkek için rahat şıklığın adresi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çok resmi ortamların olmadığı düğünlerde biraz daha rahat şıklığa başvurabilirsiniz. İşte bunun için de dilediğiniz renkte açık yaka gömlek modelleri ile oxford ayakkabı kombini yaparak tarz görünebilirsiniz.

Gömlek kullanmayı sevmeyenlerdenseniz tişört de kullanabilirsiniz. Farkım olsun diyorsanız lacivert slim fit takım elbise içine beyaz tişört ve beyaz sneakers ayakkabı ile hayranlık uyandıran şıklığa kavuşturacak erkek spor düğün kıyafetleri kombini yapabilirsiniz.

Orta yaş düğün kombini yapacaksanız açık kahverengi tonlarında takım elbise içine beyaz gömlek, çağla yeşili kravat ve yelek kullanarak erkek kombinleri düğün konseptleri ile tarz olabilirsiniz. Tabi bu kombini yaparken ten renginiz ile uyum yakalamayı unutmamalısınız.

Erkek düğün kombin için dikkat çeken ve şıklığınızı artıracak aksesuar detaylarından olan kravat iğnesi ve cep mendili kullanmayı da kombine dahil edebilirsiniz.

Aşağıda bu sezonun erkek düğün kombinleri arasından seçimler yaparak, düğünde giyilecek elbiseler erkek stilleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Erkek Düğün Kombinleri

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Kesimi Erkek Resimli başlıklı yazımızda Evde Saç Kesimi Erkek Resimli hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu