Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri

16.05.2024
1.114
Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri Kombinleri

Boyu uzun gösteren pantolon modelleri başlıklı yazımızda boyu uzun gösteren kıyafet seçimi hakkında bilgiler vereceğiz. Boyu uzun gösteren kıyafetler arasında en çok merak edilen pantolon modelleridir. Kısa boylu kadınlar doğru kadın pantolon modelleri ile çok daha uzun görünebilir.

Bunun için yapılması gerekenler ve en önemli püf noktaları yazımızın detaylarında. Sizde boyu uzun gösteren pantolon modeli konusunda yardım arıyorsanız içeriğin detayları tam size göre.

Boyu Uzun Gösteren Pantolon Modelleri İle Kombinler Kadın

Aslında boyu uzun gösteren pantolon modelleri vücut tipine göre değişmektedir. Ancak İspanyol paça pantolon ve yüksek bel pantolonlar hemen hemen tüm vücut tipinde boyu uzun göstermektedir. Günümüzde görsel illüzyon etkisi ile olduğundan çok daha zayıf görünebiliyoruz. Aslında olduğunuzdan çok daha uzun görüneceğiniz pantolon modelleri de vardır.

Bacaklari-Uzun-Gosteren-Pantolon-modelleri

Bacakları Uzun Gösteren Pantolon modelleri

Tek Renk Kombinler Kısa Boyu Uzun Gösterir Mi?

Olduğunuzdan çok daha uzun gösterecek kıyafetler arasında tek renk kıyafetler ilk sıradadır. Örneğin, lacivert bol kesim pantolon üstü lacivert bluz ve topuklu ayakkabı kullanmak gibi…

Gerek açık renk, gerekse koyu, tek renk kombinler boyu olduğundan daha uzun gösterir. Yani tek renk koyu kombinler hem uzun görünmenizi, hem de daha zayıf görünmenizi sağlar.

Tek renk pantolon ve üst kombinlerinde kısa pantolon kullanılacağı zaman dar kesim pantolonlar tercih edilmelidir. Ayrıca kısa kapri pantolon altına ayakkabı rengi mutlaka ten rengi veya nude renk olmalıdır.

Yüksek Bel Pantolon Kısa Bacakları Uzun Gösterir Mi?

Yüksek bel kadın pantolon modelleri bayanları olduğundan daha uzun gösterir. Özellikle bacak boyunu uzun gösteren kıyafet arayanlar yüksek bel pantolon üstüne crop top üst kullanmalıdır. Böylece üst bölgeleri daha kısa bacak boyu daha uzun görünecektir.

Boyu-uzun-gosteren-pantolon

Boyu uzun gösteren pantolon

Ayrıca yüksek bel pantolon altına topuklu ayakkabı kullanımı da boyu en az 15 santim daha uzun gösterecektir.

Yüksek bel pantolon üstüne çok uzun üst kıyafetler yerine kalça hizasında biten gömlek, bluz ve tişört kullanın. Böylece hem bacak boyunuz, hem de üst gövde uzun görünecektir. Dikey çizgili üst kombin parçaları ise ile tek renk pantolon da uzun gösteren kadın pantolon kombinleri arasındadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Bel ölçüsü yukarıda başlayan pantolonun paça boyu da ayakkabınızı kapatacak düzeyde olmalıdır. Böylece ayakkabı topuk mesafesini kapatarak sizi çok daha uzun gösterecek bir illüzyon yaparsınız.

Kısa Bacak Hangi Pantolon Giymeli? Bacakları Uzun Gösteren Pantolon

Kısa bacakları daha uzun gösteren pantolon modelleri arasında yer alan yüksek bel pantolonlar ile kısa ceketler kullanılır. Böylece vücudunuzun üst kısmı daha kısa görüneceği için bacak boyunuz çok daha uzun görünecektir.

Boyu-uzun-gosteren-pantolon-modelleri

Boyu uzun gösteren pantolon modelleri

Kısa üstlerle yüksek bel pantolon kullanıldığı zaman ayakkabı seçimi pantolon mu aynı renk veya ten rengi olmalıdır. Bu detay bacakları daha uzun gösterir.

Aşağıdaki resim galerisinde bacakları uzun gösteren pantolon koleksiyonları arasından derlenen görseller vardır. Görselleri inceleyerek tarzınıza uygun kombin ile çok daha uzun görünmek elinizde.

Resim Galerisi: Boyu Uzun Gösteren Pantolon

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu