Beyaz Blazer Ceket Kombinleri | Kadın

14.05.2023
728
Beyaz Blazer Ceket Kombinleri | Kadın

Beyaz blazer ceket kombinleri ile sitil sahibi kombinler yapmak için beyaz pantolon ceket takım kadın kombinleri yapabilirsiniz. Aslında stil sahibi kombinler için beyaz blazer ceket içine ne giyilmelidir? Beyaz blazer ceket altına nasıl pantolon gider sorularının cevabını da bilmek gerekir. Aslında kadınların en çok sevdiği ceket modelleri arasında bir lazer ceket modelleri ilk sıralarda yer almaktadır.

Çünkü birçok kombin parçasıyla rahatlıkla eşleştirilmektedir. Bu da her türlü ortamda şık kombin yapma imkanı sunmaktadır. Bu nedenle beyaz blazer ceket modellerini düğün kombinlerinden günlük kombinlere kadar kullanabilirsiniz.

Beyaz Blazer Ceket Kombinleri

Aslında beyaz blazer ceket altına dilediğiniz renkte  pantolon, etek veya elbise giyebilirsiniz. Ancak fazla kilolarınız var ise siyahla eşleştirmeniz en kusursuz görünüm demektir.

beyaz blazer ceket kombinleri

beyaz blazer ceket kombinleri

Beyaz pantolon ceket takım kadın modelleri çerçevesinde beyaz ceket ve pantolon ile birçok rengi eşleştirebilirsiniz. Özellikle siyah, kırmızı, mavi ve lacivert ile kusursuz görüneceğinize bilmelisiniz.

Özellikle düğün kombinlerinde siyah abiye pantolon ve gömlek üstüne beyaz abiye blazer ceket kullanabilirsiniz. Bu kombin’de topuklu ayakkabı şıklığınızı daha da üst seviyelere taşıyacak.

Beyaz blazer ceket modelleri, içinde bulunacağınız ortam doğrultusunda birçok giyim tarzı ile eşleşmektedir. Örneğin düğün kombinlerinde beyaz blazer ceket altına gömlek ve abiye pantolon modelleri kullanabilirsiniz.

Beyaz blazer ceketi günlük kombinlerde mi  kullanacaksınız? O halde beyaz blazer ceket, kot pantolon ve tişört eşleştirmesi ile şık spor kombin yapabilirsiniz.

Çünkü blazer ceketler duruşu ve fonksiyonlu kesimleri ile hemen hemen tüm giyim tarzları ile uyum sağlamaktadır.

  • Tişört spor ayakkabısı ve kot pantolon ile günlük kombinlerde kullanabilirsiniz.
  • Abiye pantolon gömlek ve topuklu ayakkabı ile düğün kombinlerinde kullanabilirsiniz.
  • Kısa şort, büstiyer ve sandalet ile tatil kombinlerinde kullanabilirsiniz.
  • Ofis pantolon, gömlek, blok topuk ayakkabı ile resmi ve yarı resmi ofis kombinlerinde tercih edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi beyaz blazer ceket ile aklınıza gelebilecek tüm ortamlarda tiz sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Beyaz Blazer Ceket İçine Ne Giyilmelidir

Beyaz Blazer Ceket İçine Ne Giyilmelidir

Beyaz Blazer Ceket İçine Ne Giyilmelidir?

En güzel ceket modellerinden olan Beyaz ceket, tüm renkler ile rahatlıkla eşleştirilmektedir. Beyaz kombin yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta beyazın içine kullanacağınız renginin ten renginiz ile eşleşmesidir. Bu da sizlere daha etkili ve tarz kombin yapma imkanı sunmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Ceket Kombinleri 2023-2024

Beyaz blazer ceket içine gömlek, tişört, sweatshirt, bluz, büstiyer, crop top kullanabilirsiniz. 4 mevsim kombin yapma imkanı sunan beyaz blazer ceketleri mevsime uygun parçalarla eşleştirmelisiniz. Özellikle sezonun moda renkleri ile eşleştirdiğiniz zaman daha şık ve etkili kombinler yapabilirsiniz.

Beyaz Blazer Ceket Altına Nasıl Pantolon Gider?

Kot pantolon, keten pantolon, kumaş pantolon, deri pantolon kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz pantolon modeli ise üst kombin parçasına ve gideceğiniz ortama bağlıdır. Pantolon ile üst kombin parçası mutlaka eşleştirilmelidir. Böylece daha uyumlu ve tarz kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin beyaz blazer ceket modelleri ile kombinler görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Beyaz Blazer Ceket

 

Bir önceki makalemiz olan Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Pantolon Giyilir? başlıklı yazımızda taba rengi ve taba rengi ceket kombinleri bayan hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu