Aile Kombinleri Hakkında Merak Edilenler

27.09.2023
5.210
Aile Kombinleri Hakkında Merak Edilenler

Aile Kombinleri son zamanlarda fazlasıyla trend olmaya başladı. Aile kombinleri elbise özellikle doğum günlerinde anne baba erkek bebek doğum günü, anne bebek kız bebek doğum günü, anne bebek doğum günü konsepti dışında çok farklı konseptleri de yapabilirsiniz.

Bugün sizlere anne baba çocuk kombin konsepti hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Evlat çok başka bir şeydir. İnsan çocuğuna olan sevgisini ve coşkusunu her türlü göstermek ister. İşte tam da bu noktada aile kombin devreye girer. Çünkü anne baba çocuklarının kendisine benzemesini çok ister. Anne, baba bebek kıyafetleri seçerken ailedeki herkesin aynı noktada buluşması gibi oluyor.

3’lü aile kombinleri gömlek-aile kombin

Aile Kombinleri Yapımı Detayları

Son dönemlerde aile kombinleri elbise modası var. Moda tasarımcıları her model ve tasarımı aile kombin şeklinde tasarlamaktadır. Anne için olan kıyafet baba ve bebek içinde tasarlanmaktadır.

Kombin kumaşları bu doğrultuda seçilmektedir. Aile kombinleri elbise modelleri kullanan bebeklerde büyümüşte küçülmüş havası olduğu için inanılmaz sevimli duruyor.

Aile kombin için tasarlanan kıyafetler özellikle doğum günlerinde, diş buğdayı partisi ve hoş geldin bebek partisi konseptlerinde tercih edilmektedir. Diş buğdayı anne oğul kıyafeti, diş buğdayı anne kız kıyafeti ile de bulunduğunuz ortamda en şık siz olacaksınız.

Buğdaylı anne oğul kıyafeti, genelde diş buğdayı kıyafeti olarak kullanılmaktadır. Bu tarz kombinler erkek bebek kombinleri ve kız bebek kombinleri olarak kullanılmaktadır. 
Disim çikti kiyafetleri, erkek ve kız renkleri olarak bulabilirsiniz.

Anne Baba Bebek Kombinleri

Son dönemlerde bu günlerin dışında nişan, düğün ve günlük kombinlerde de anne baba çocuk kombin yapılmaktadır. Hatta pijama ve eşofman kombin seçenekleri de gün geçtikçe artıyor. Aslında anne ve babalar bebekleri ile uyumlu bir şekilde kombin yapmayı çok seviyorlar.

Anne baba bebek kombin

Anne baba çocuk kombin yaparken bol bol fotoğraf çekmeye çalışın. Çünkü bebekler çok çabuk büyüyor. Aile kombini ile babalar günü kombini veya anneler günü yapmak istemez misiniz? Bence inanılmaz olur.

Konu hakkında daha fazla bilgi için sezonun son trendlerinden derlediğimiz resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Diş Buğdayı Anne Oğul Kıyafeti-Anne Kız Kıyafeti

Diş buğdayı anne bebek kombinleri, diş buğdayı kıyafetleri ise bize göre en eğlenceli aile kombinler olarak karşımıza çıkmaktadır. Evde diş buğdayı kombinleri için diş buğdayı tişörtleri yapabilirsiniz.

diş buğdayı anne oğul kıyafeti

Evde diş buğdayı tişörtü nasıl yapılır diyorsanız; Keçeden harf keserek oğlunuzun veya kızınızın beyaz kıyafetinin üstüne yapıştırabilir veya dikebilirsiniz. Diş buğdayı anne kıyafeti için tişörtün üstüne oğlumun dişi çıktı veya kızımın dişi çıktı tişörtü yapabilirsiniz.

Bebeğin zıbınının üstüne ise dişim çıktı yazabilirsiniz. Diş buğdayı kombinleri için yazılacak yazılar tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Diş buğdayı elbisesi tasarlarken erkek bebek diş buğdayı kıyafeti ile diş bulguru kız kıyafeti farklılık göstermektedir. Renkler anne baba çocuk kombin yaparken cinsiyete göre seçilmelidir. 

Resim Galerisi: Anne Baba Çocuk Kombin

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu