Tarz Kadın

Taşlı Abiye Modelleri Fiyatları Ve Renkleri

11.09.2019
2.960
Taşlı Abiye Modelleri Fiyatları Ve Renkleri

Taşlı Abiye Modelleri Fiyatları Ve Renkleri; Bir bayanı en çok ön plana çıkaran özelliği fiziksel özelliğidir. Bu nedenle bayanlar fiziklerine çok dikkat etmektedirler. Bayanların dış görünüşlerini en çok ön plana çıkarak kıyafetler ise hiç şüphesiz abiye elbiselerdir.

Her ne kadar günlük yaşamda tercih edilmese bile özel günlerin vazgeçilmez kıyafeti abiye elbiseler olmaktadır. Bayanlar doğası gereği abartıyı severler. Kalabalık ve görkemli bir ortamda bütün bayanlar adeta güzellik yarışına girerler.

Bu tür ortamlar için en uygun abiye ise taşlı abiyeler modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. 2019-2020 taşlı abiye modelleri ise tanıtıldıktan sonra bayanları şıklık yarışına sokacak gibi bir izlenim oluşturmuştur.

Sırt dekoltesinin ön plana çıkarıldığı sırt dekolteli taşlı abiyeler ise trend olan bir renk henüz belirlenmemiştir. Kişi ten rengi ile uyumlu renkler doğrultusunda taşlı parıltılı abiyeler seçebilir.

En moda taşlı abiye modelleri

Taşlı Abiye Modelleri Fiyatları Ve Renkleri

Son Moda Uzun Abiye Elbise 

Bayanların en çok tercih ettiği elbise modeli uzun abiye elbise modellerinden  yanadır. Bunun en basit nedeni ise dış görünüşü daha çok ön plana çıkarmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Tuvalet Elbise Modelleri Nasıl Olmalı?

Uzun abiye elbiselerin ise en büyük avantajı kısa boylu bayanları daha uzun gösterir.

Bu nedenle en çok tercih edilen modellerden biridir. Geçmişte bu tür elbiselerde genellikle dantel kullanılmaktaydı. Bu yüzden çok fazla taşlı modeller piyasaya sürülmüyordu. Oysaki günümüzde taşlı uzun abiye modelleri, parıltılı taşlı abiye olarak piyasaya sürülmüş ve bu haliyle bayanlara şaşalı ve zengin görünüm sunulmuştur.

Taşlı abiyeler en çok strablez ve balık etek taşlı abiye elbiselerde kullanılmaktadır.

Dardan genişe doğru giden bu askısız elbise modeli, bayanların en çok tercih ettiği modeldir.

Gelinliklerin çoğunu da bu model oluşturmaktadır. Bu model bir elbise bayanların vücut hatlarını en iyi yansıtan model olarak görülmektedir. Çünkü bu model bir elbise kişinin vücut ölçülerine göre ayarlanmaktadır.

Gri Taşlı abiye elbise

Taşlı Kısa Abiye Elbise Rüzgarı

Taşlı abiye modelleri için en çok kısa abiye elbiseler ön planda tutulmaktadır. Kısa elbiselerde en çok transparan model denilen tül detaylı taşlı kısa abiye modeli kullanılmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Yeşille Uyumlu Renkler Ve Yeşil Kombinler

Bu tür elbiseler vücut bakımından fit bayanların tercihidir. Kilolu bayanlarda hoş bir görüntü sergilememektedir.

Bunun dışında elbisenin boyu ya da modeli konusunda ayrım yapmaksızın kullanılan tek ortak nokta elbiselerin hepsinde 2019-2020 modası olan kalp yaka, V yaka tasarımların kullanılmış olmasıdır. Belli bir renk trendi belirlenmemiştir.

Ancak bu sezon son moda abiye elbise renkleri olarak mavi taşlı kısa abiye, pembe taşlı kısa abiye, dore kısa abiye, gümüş rengi kısa abiye, üstü taşlı kısa abiye, gri taşlı abiye kısa modelleri, ön plana çıkarılan renkler arasındadır.  Her zamanki gibi pembe ve kırmızı tonlarından oluşturulmuş abiyeler de dikkat çekmektedir. olabilmektedir. Ancak renk seçimi tabi ki gidilen ortamlara ve ten renginize uyumlu olmalıdır.

 Resim Galerisi: Taşlı Abiye Modelleri İncelemesi

Bir önceki makalemiz olan Uzun Kollu Abiye Modelleri 2021 başlıklı yazımızda 2017 uzun kollu abiyeler ve uzun kollu abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu