Bu Yılın Modası 2016 Trend Nişanlık Modelleri

1
873

Yıllardan beri süre gelen evlilik için yapılan nişan, nikah, kına gecesi gelin alma ve düğün gibi törenler farklı adetlerin olduğu farklı kıyafetlerin giyildiği eğlencelerdir. Nişan gelin ve damat için düğünün provası gibidir. Bu yüzden gelin ve damat düğün için hazırlanır gibi hazırlanmalı ve gelinlik alır gibi nişanlık modeli seçilmesi gerekir. En az gelinlik kadar önemlidir nişanlık modelleri. Özellikle farklı renklerde olması ile pek çok tarzda nişanlık bulmak mümkündür. Bu yıl 2016 trend nişanlık modelleri kabarık nişanlıklar, pembe nişanlıklar, nar çiçeği nişanlıklar ve prenses nişanlık modelleridir.

Kabarık 2016 Trend Nişanlık Modelleri  

Kabarık nişanlık modelleri aynı gelinlikler gibidir fakat pek çok farklı renk seçeneği sunarlar. Özellikle kilo problemi yaşayan büyük beden gelin adayları için kabarık detaylar vücuttaki fazlalıkları saklamanın en iyi yoludur. Bu yüzden kabarık etekler bel hizasından yukarıda başlar ve bu sayede fazlalıklar gizlenir. Kabarık gelinliklerde fit gelin adayları için farklı ayrıntılar mevcuttur. Örneğin sırt bölümünde ve dekolte bölümünde yapılan ayrıntılar nişanlığa bambaşka bir ayrıntı katarak ön plana çıkmasını sağlar. Açık gelin adayları derin sırt ve göğüs dekoltelerinin olduğu taşlı ve straplez gelinlik modellerini tercih edebilirler. Ayrıca yine tesettürlü gelin adayları için birbirinden farklı renk ve modelde nişanlıkları mevcuttur. Bunlar için mağazaların 2016 Trend nişanlık modelleri bölümüne bakılabilir.2016 trend nişanlık modelleri saks mavisi

2016 Trend Pembe Nişanlık Modelleri

Gelinlik, nişanlık ve kına gecesi için tercih edilen renkler genellikle sabittir. Gelinlikler genel olarak beyaz renkte olur ve en çok tercih edilen modelde budur. Kına gecesinde giyilen bindallı ise kırmızı renktedir. Nişanlıklar ise genel itibari ile pembe olarak tercih edilir. Fakat her nişanlık gelinlik gibi tek tonda bir pembe değildir. Pembenin pek çok tonunu nişanlıklarda görebiliriz. Özellikle 2016 trend nişanlık modelleri arasında tozpembe ve koyu pembe en çok tercih edilen modeldir. Farklı modellerde ama genellikle pembe renkte olan nişanlıklar prenses model, kabarık model ya da üzeri straplez altı tül etekli olan modelledir.2016 trend nişanlık modelleri  pembe

2016 Trend Narçiçeği Nişanlık Modelleri

Düğün ve nişanlar genellikle yaz aylarında yapılır bu yüzden özellikle nişanlık modellerinde yaz aylarını yansıtacak renklerin tercih edildiği görülmektedir. Bu sene 2016 trend nişanlık modelleri arasından en çok dikkat çeken renk narçiçeği rengidir. Turuncu ile kırmızı arasında bir renk olan narçiçeği rengi yaz aylarının canlılığını yansıtan bir renktir. Bu renk özellikle açık tenli bayanlarda çok hoş bir görünüm sağlar. Esmer tenli bayanlarda ise daha bronz bir görünüm sağlar. Genel olarak askısız straplez nişanlık modellerinde tercih edilen bu renk açık ve tesettürlü bayanlarda kullanılabilir. Nişanlığın modeli açık bayanlar için balık etek ya da a kesim iken, tesettürlü bayanlar için prenses ve kabarık modelleridir.

2016 trend nişanlık modelleri narçiçeği

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.

1 YORUM

  1. mavili olan çok güzel bence.straplez kesim.straplez kısmı satenden üretilmiş.ve taşlarla hareketlendirilmiş.alt kısım tüllerle canlandırılmış.sade bir görünüm ama güzelliği ön plana çıkartıcı.bence bunun pembe rengi de çok güzel durur.beyaz tenlilerde daha güzel olur.

CEVAP VER