Yeni Sezon Kısa Abiye Modelleri

0
2169

Kısa abiye modelleri, bu sezonda da oldukça tercih edilebilecek tasarımlar sunmaktadır. Kısa abiye modelleri geniş ve dar eteklerden oluşmaktadır. Geniş etekli abiyelerde daha fazla model seçeneği bulunmaktadır. Geniş etekli abiye modellerinde, eteklerin üzerine işlemeler ve desenler eklenmekte, dar etekli kısa abiye modellerinde ise etek üstüne tül detayları eklenerek farklı tarzlar oluşturulmaktadır. Bu modellere yandan ve arkadan yırtmaç detayı da eklenmektedir. Kısa abiye modelleri daha çok genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Kısa abiye elbiselerde farklı boyun tasarımları da bulmak mümkündür.

 kısa abiye modelleriKısa Abiye Trendleri

 • Bu sezonda kısa abiye modelleri, boyundan bağlamalı, omuzdan çapraz askılı ve normal askılı modeller ile sunulmaktadır.

yeşil abiye modelleri

 • Kısa abiyelerde inciler ve taşlar ile farklı tasarımlarda bulmak mümkündür. Bu detaylar sayesinde elbiselerde farklı tarzlar ve hareketlendirmeler oluşmaktadır.

mor abiye modelleri

 • Özellikle genç kızların düğünlerde ve balolarda tercih ettiği kısa abiye modelleri, açık renklerden ve hareketli tasarımlardan oluşmaktadır.

uçuş abiye modelleri

 • Pelerin veya komple dantel detayı ile süslenen kısa abiye modelleri çanta, ayakkabı ve takılar ile kombin edilince, ortaya şık bir görünüm çıkacaktır.

prenses abiye modelleri

 • Kısa abiye modelleri cıvıl cıvıl renklerde sunulurken, birbirinden farklı modeller ile tasarlanmıştır. Önü kısa arkası uzun, yandan yırtmaçlı, kabarık etekli ve daha birbirinden güzel modeller bu sezonda tarz sahiplerine sunulmaktadır.

k abiye modelleri

Kısa Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

 • Tüm kısa elbiselerde rahat edeceğiniz tasarımı seçmeniz çok önemlidir. Derin göğüs dekoltesine sahip bir elbise sizi rahatsız ediyorsa, bunu uygun aksesuar kullanarak kapatabilirsiniz.

tarz kısa abiye modelleri

 • Kısa abiye elbiselerde bacak boyunda açıklık olduğu için üst kısımda aşırı dekolte olmamalıdır. Bunun yerine sırtta olacak derin bir dekolte daha şık görünecektir. Bu sezonda en çok tercih edilen kısa abiye modelleri arasında kısa ve derin sırt dekolteli tasarımlar yer almaktadır.

kırmızı kısa abiye modelleri

 • Kısa abiye renkleri birçok seçenek ile sizlere sunulmaktadır. Seçilen rengin moda olmasından ziyade, sizin ten renginize, saç renginize uyumu önemlidir.

askılı abiye modelleri

 • Kısa abiye modelleri gece giyilecekse ışıltılı modeller tercih edilebilir. Gündüz giyilecekse yerini daha sade ve taşsız tasarımlara bırakabilir.

sarı abiye modelleri

 • Kısa abiye giyilecekse ayakkabı tercihi de çok önemlidir. Bilekten bağlamalı ayakkabılar bacak boyunuzu kısaltacağı için çok uzun bir bacak yapınız yoksa bu tarz ayakkabıları tercih etmemeniz gerekir. Bunun yerine bilekten bağlanmayan ve yüksek topuklu ayakkabıları tercih ederseniz, bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlarsınız.

straplez abiye modelleri

 • Bu tarz elbiseler bacakları uzun ve minyon bayanlara önerilmektedir. Bacakları uzun fakat göbek, kalça ve basen problemi olan bayanlar dar abiye elbise tercih etmemelidir.

siyah kısa abiye modelleri

 • Kısa abiye elbiseleri almadan önce mutlaka denemelisiniz. Modelini ve rengini beğendiğiniz bir elbise, eve gelip giydiğinizde üzerinizde hiçte hoş durmayabilir.

mavi abiye modelleri

 • Kısa abiye modellerini sadece genç kızlar değil her yaş gurubu giyebilir. Burada asıl önemli olan vücudunuz üzerinde nasıl durduğudur.

2016 kısa abiye modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 tesettürlü abiyeler, kapalı abiye modelleri ve kapalı abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER