Yay Burcu Özellikleri Nelerdir?

0
249

Yay burçları ellerine aldıkları her işte kavrama yeteneklerinden dolayı başarılı olurlar. Yay  burcu  insanı, iyimser tavırları ve içtenlikleri ile tanınırlar. Geçmişte yaptıkları hatalardan en çok ders çıkaran burçlar arasında yay burcu bulunmaktadır. Bu özellik yay burcu özellikleri arasında en önemlisidir diyebiliriz. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Yayların yaşam çerçeveleri kısıtlandığı zaman dünyaları alt üst olur. Akılsızca görünen risklere atılırlar. Yayların hayatı yeniliklere merakları ile karakterize edilir. Bilmedikleri konuları araştırıp öğrenmeyi severler.

Yay Burcu Sağlığı

Yaşamın enerji topu olan hareketli yay burçlarının vücutları oldukça sağlamdır. Spora olan eğilimleri onlara ileri ki dönemlerde yarar sağlayacaktır. Oldukça hareketli olan sosyal yaşantıları da onları dinç yapmaya yeter. Yay burcu özellikleri arasında sağlık açısından en önemlisi kolay hastalanmamaları ve kendilerine çok dikkat etmeleridir. İyimser yapıları sayesinde yaşam ile adeta flört ederler. Yay burcu astrolojik olarak; kalçayı, karaciğeri, üst baldırı etkiler. Yemeğe ve içkiye olan düşkünlükleri nedeni ile bedenlerinin yağlanmasına neden olabilirler. Yay burcu insanının sinir sistemleri oldukça zayıftır. Sabırsızdırlar ve bu nedenle kaza riskleri fazla olabilir. Spor yay burcu insanı için yaşam biçimidir, bu nedenle bedenleri diğer insanlara göre daha biçimlidir.

yay burcu fiziksel özellikleriYay Burcu Çocuklarının Özellikleri

Yay burcu özellikleri arasında çocukların, istedikleri bir şey olmadığı zaman tutturmaları ve avaz avaz bağırmaları çok belirgindir. Yay burcu çocukları oldukça insan canlısıdır. Hayal güçleri çok güzel çalışır ve eğer doğru yerlerde kullanılırsa çok başarılı işlere imza atabilirler. Yay burcu çocuklarını sık sık fiziksel aktivitelere götürebilirsiniz. Çünkü yoğun enerjilerini bu şekilde atabilirler. Yaramaz ve hareketli çocuklardır. Yay burcu çocuklarından durmasını isterseniz ve bunu ona mantıklı bir şekilde açıklarsanız bunu anlarlar ve dururlar. Çok dürüst ve sevgi dolu çocuklardır. Yay burcu çocukları tatile çıkmaktan ve maceradan maceraya koşmaktan hoşlanır. Bu çocukların doğaya karşı doğuştan bir korumacılık iç güdüleri vardır. Yay burcu bir çocuğa sahipseniz ileride nesli tükenmekte olan bir hayvanın hakkını savunmak için eylemlerde görebilirsiniz.

Yay Burcu Aşk Hayatı                                

Yay Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı                                                               

Yay burcu erkeği aşk hayatında oldukça hareketlidir. Bu nedenle ondan duygusallık beklemek doğru olmaz. Aşık olmadığı süre boyunca hayatına birçok kişi girer ve çıkar. Genç yaşlarda ciddi birlikteliklere adım atmazlar. Birlikte olduğu kadını her anlamda mutlu edebilirler. Onunla birlikte mutlu olan kadın geçen hiçbir anı için pişman olmaz. Yay burcu erkeği birlikte olacağı kadının kendisi gibi olmasını ister. Sürekli olarak kendini kısıtlayacak ve keyfini kaçıracak kişiler ile beraber olmak istemez. Aşırı sıkıntıya ve kıskançlığa gelemez. Yay burcu özellikleri arasında bunları göz önünde bulundurmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Aşık olan yay burcu erkeği partnerine sadık kalır. Evlilik kararı verdiğinde ilişkisini riske atacak hiç birşey yapmaz.

yay burcu özellikleri nelerdirYay Burcu Kadınının Aşk Hayatı  

Yay burcu kadını aşk hayatında sürekli olarak değişkenlik gösterir. Genç dönemlerde bir erkeğe bağlanması ve aşık olması pek mümkün olmamaktadır. Yay burcu kadını genç yaşlarda dilediği gibi yaşamak ister ve bir erkeği nasıl etkileyeceğini iyi bilir. Yay burcu kadını aşkı çok fazla aramaz. İstediği ilk şey karşısındaki kişi ile arkadaşlık kurmak ve onu tanımaktır. Kör kütük aşık olmadan önce karşısındaki erkeğin özelliklerini bilmek ve tanımak ister. Eğer karşısındaki erkeğe karşı izlenimleri istediği gibiyse ona yaklaşmaya başlar. Yay burcu kadını ile duygusal bir bağ kurmak kolay olmaz. Aşkın kendini bir gün bulacağından emindir ve onu aramak için boşuna çaba sarfetmez. Yay burcu kadını karşısındaki kişinin kendisi için doğru biri olduğunu anladığında tam anlamı ile değişir. İçindeki tutku ortaya çıkar. Sevgisinde sınır yoktur ve birlikte olduğu erkeğin içini kıpır kıpır yapmak için elinden geleni yapar ve başarır.

Yay Burcuna Alınabilecek Hediyeler 

Yay burcu özellikleri arasında hediye seçimi için dikkat etmeniz gereken en önemli kural maddiyattır. Onlar için maddiyat önemlidir. Bu nedenle iyi bir bütçeyi gözden çıkarmalısınız. Yay burcu için alınabilecek en güzel hediye onu bir spor salonuna üye yapmak olabilir. Spor yapmaktan hoşlanan yay burcu için bu hediye oldukça anlamlı olacaktır. Yay burcu insanına elbise hediye etmek istiyorsanız spor kıyafetler veya rahat edebileceği kıyafetler tercih etmelisiniz. Ayrıca yay burcuna güzel bir bavul hediye edebilirsiniz. Sürekli seyahet ettiği için hoşuna gidebilir.

 

Bir önceki makalemiz olan Kova Burcu Erkeği Özellikleri başlıklı yazımızda Kova Burcu, kova burcu erkeği ve Kova Burcu özellikleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER