Yay Burcu Erkeği Özellikleri

0
394

Burç yorumları çoğu kişinin hayatına yön vermektedir. İnanmadığını dile getiren ancak yine de günlük burç yorumlarını okuyan insan sayısı oldukça fazladır. Yeni tanıştığınız bir kişi hakkında ön bilginizin olması için burç yorumlarına bakabilirsiniz. Bu şekilde elde edeceğiniz tüyolar sayesinde bir adım önde olabilirsiniz. Hem erkek hem kadınların ilgisini çeken burç yorumları, astrologlar tarafından kaleme alınmaktadır. Gezegenlerin dünyaya ve birbirlerine olan konumlarıyla da ilgili olan burçlar milyonlarca insan tarafından takip edilmektedir. Yay burcu erkeği özellikleri arasında dikkat çekici fiziği yer almaktadır. Bir kalabalık içerisinde onu rahatlıkla seçebilirsiniz. Göz yapıları büyüktür ve dudakları da gözlerini tamamlarcasına dolgundur. Saçları ahenkli ve dalgalıdır. Sempatik yüz hatlarına sahiptirler. Sakalları onlar için değerlidir ve zorda kalmadıkları müddetçe kesmeye yeltenmezler. Kirli sakal bırakmak favorileri arasındadır. Boyları uzundur ve atletik bir vücuda sahiptirler. Bundan dolayı rahat ve cool giyinmeyi sevmektedirler. Yani spor kıyafetleri tercih etmektedirler. Çok şık oldukları da söylenemez, modayı takip etmezler. İmkânları olsa toplantılarına bile spor kıyafetleriyle gidebilirler.

Yay burcu erkeği genel özellikleri nelerdir;

Yay burcu erkeği özellikleri incelendiğinde son derece bilgili ve entelektüel bir yapıları olduğu görülmektedir. Kadınlara karşı kibar ve düşüncelidirler. Beyefendi bir erkek oldukları aşikârdır. Aynı yay burcu kadını gibi cana yakındırlar, sevecendirler. Renkli kişilikleri vardır. Kalpleri de kişiliklerini tamamlar niteliktedir. Son derece iyi niyetlidirler, kötü düşünmeyi sevmezler. Duyarlı bir yapıları vardır, insanları etnik kökenlerine göre asla ayırt etmezler. Bundan dolayı yay burcu erkeğine duyarsız veya düşüncesiz denilemez. Renkli kişilikleri olduğu için de enerjiktirler. Tez canlı deyimini doğrulamak için doğmuşlardır. Son derece hareketlidirler ve genellikle kendilerini hep iyi hissederler. Bulundukları ortama neşe katarlar. Hareketsiz, donuk bir hayat onlara göre değildir. Renkli, hareketli olduklarından dolayı kapalı ortamlarda gerilebilirler. Kapalı ve basık ortamlardan uzak durmayı tercih etmektedirler. Girdiği ortamlarda ki arkadaşları, dostları onlar için oldukça önemlidir. Onların kötülüklerini asla istemez ve arkadaşları için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırdırlar.  Arkadaşlarının, dostlarının kendinden bile daha başarılı olmasını isterler. Kıskançlıkları yoktur. Bütün bunlardan dolayı da çok sevilirler, her ortamda illaki aranırlar. Dürüstlük onun hamurunda vardır. Kimi zaman fazla dürüst olması şaşkın bakışların hedefi olmasına neden olmaktadır.

yay burcu erkeği genel özellikleriYay burcu erkeği olumlu özellikleri;

Yay burcu erkeği özellikleri kadınları cezp etmektedir. Sosyal hayatlarında ki aktiflikleri, yalana karşı bir duruş sergilemeleri, kadınlara olan nezaketli hal ve edalarıyla tanınmaktadırlar. Konuşulan her konuda açık sözlü olmaktan çekinmezler. Bu kadar açık sözlü olmaları bazı insanları rahatsız etmektedir. Örneğin bir arkadaşı yeni bir mont almıştır. Yay erkeği direkt olarak görüşünü bildirip karşısındakini kıl edebilir. Yay erkeğinin amacı doğru ve dürüst olmaktadır, gerisi teferruattır. Meraklı bir kişiliği vardır, meraklı olduğu için bilgilidir. Bilgisini paylaşmayı sever. Her konuda bilgili olması insanları şaşırtır. Eleştiri yapmak yay erkeğinin işidir. Eleştiriye de zaman zaman açık olmaktadır.

Yay burcu erkeği son derece cömerttir. Bundan dolayı parayı tutamazlar. Tutumlu oldukları söylenemez. Elindeki para onun için sadece bir araçtır, bundan dolayı da çevresinde ki herkes için düşünmeden parasını harcayabilir. Özgür bir yaşam tarzları vardır, yalnızlığı bundan dolayı sevmektedirler. Hayatlarında bir ilişki yaşamaya başladıklarında kısıtlanacaklarından korkmaktadırlar. Diledikleri gibi gezmek isterler, herhangi bir yere bağlı kalmak istemezler. Yalnızlık onlara göre krallıktır. Bundan keyif almaktadırlar. Arkadaşlarının ve dostlarının kendisi gibi bilgili ve entelektüel olmalarını istemektedir. Kısaca kendisine denk gördüğü kişilerle sohbet etmek istemektedir.

Yay burcu erkeği olumsuz özellikleri;

Vurdumduymazlık sergileyebilir, yersiz şakalarıyla birkaç kişi hariç insanların canını sıkabilirler. Kendilerini ilgilendiren bir sorunu bile alaya alarak anlatabilmektedirler. Yay burcu erkeği özellikleri arasına alabileceğimiz birkaç nokta da iki kişiliğe sahip olduklarıdır. Bir tarafları çekilmez olabildiği gibi diğer tarafları ağır ve oturaklıdır. Gevezelik yapıp insanların canını sıkabilecekleri gibi oturaklı, olgun düşünceleriyle insanları etkileyebilmektedirler. Geniş bir ufka sahiptirler ve aile bağları onlar için yeri doldurulamayacak kadar önemlidir. Aile karşısında iki dirhem bir çekirdek olmayı, saygılı ve sevecen olmayı sevmektedirler. Buna karşın ev hayatına pek düşkün değillerdir. Ama bu ailesine olan düşkünlüğü gerçeğini değiştirmemektedir.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Özgürlüklerine düşkün olduklarında dolayı her rüzgâra kapılıp gidebilmektedirler. Bu durumları onlara cazibeli bir hava katar. Zor aşık olurlar. Fazla dürüsttürler, bu durum kısa vadeli ilişkilerinde can yakıcı olabilmektedir. Ancak uzun vadeli bir ilişki için doğru bir yöntemdir. Eğlenceli ve hareketli oluşları ilişkilerine de yansır. Enerjileri ve sempatileri yüksek seviyededir. Âşık olduğunda sadık olmaktadırlar ve elde etmek istediği kadını cazibesi yardımıyla elde edebilmektedirler. Kıskanç tavırları ise âşık olduklarında ortaya çıkmaktadır.

 

Bir önceki makalemiz olan Yay Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda yay burcu, yay burcu özellikleri ve yay kadını özellikleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER