Ünlülerin Güzellik Sırları

0
185

Yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez unsurlardan biri de güzellik sırlarıdır. Sıkça televizyon ya da gazete gibi görsel veya yazılı haberleşme kaynaklarında karşımıza çıkan ünlüler ise güzellikleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Ünlülerin güzellik sırları yıllardır kadınlar için merak konusu haline gelmiştir ve yöntem olarak belirlenmeye başlanmıştır.

nlülerin güzelliklerinin sırlarıÜnlülerin Güzellik Sırları Nelerdir?

Bazı ünlü isimler ve güzellik sırlarını ele almak gerekirse;

Azra Akın: Ünlü manken ve oyuncu en önemli güzellik sırrının cilt bakımı olduğu belirtilmiştir. Cildi bir doğru bir şekilde temizleyerek ve nemlendirerek güzelliğini koruduğunu belirtmiştir. Beslenmesi konusunda da ipuçları veren ünlü, kahvaltısını asla ihmal etmediğini, ara öğünlerde meyve ve bol bol su tükettiğini söylemiştir. Kozmetik ürünlerden çok sağlıklı beslenmenin ve düzenli uykunun etkili olduğunu belirtmiştir.

azra akın güzellik sırları

Ebru Şanlı: Ünlülerin güzellik sırları denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri de kesinlikle Ebru Şanlı olmaktadır. Çocuk sahibi olduktan sonra da güzelliği ve fit bedeni ile gündemde yer alan ünlü manken günde mutlaka iki saat spor yaptığını belirtmiştir. Bunun yanı sıra günde en az 250 gr çiğ semizotu yemektedir. Cildini her zaman temiz ve taze tutan ünlü manken, makyajla asla uyumadığını belirtmiştir. Hamama gidilmesini öneren ünlü, ayda bir kez vücut bakımı, cilt bakımı ve kese yaptırdığını söylemiştir. Günlük yüz ve vücut nemlendiricilerinin ihmal etmemesi de belirtmiştir.

ebru şallı güzellik sırları

Ebru Akel: Gözaltındaki morlukları ve şişkinlikleri gidermek için basur kremi kullanmaktadır. Gençliğini ve kilosunu korumak için suyun çok etkili olduğunu belirten ünlü, günde 3 litre su içmektedir. Yüzünü her zaman soğuk su ile yıkamaktadır ve güneşe çıkarken koruyucu krem sürmektedir.

ebru akelin güzellik sırları

Gamze Özçelik: Yıllardır güzelliği ile dikkat çeken ve ön planda olan Gamze Özçelik, ünlülerin güzellik sırları denildiğinde ilk gelen isimler arasında yer almaktadır. Güzelliği için günlük temizleme işlemleri ve bir veya iki ayda bir yaptırdığı cilt bakımları dışında bir şey yapmadığını belirtmiştir. Saç bakıma çok önem verdiğini belirten ünlü, çok iyi saç bakım ürünlerini tercih ettiğini belirtmiştir. Yosun maskelerini öneren ünlü, bu maskelerin vücudu ve cildi aşırı güzelleştirdiğini belirtmiştir.

gamze özçelik güzellik sırları

Bir önceki makalemiz olan Evde Saç Bakımı Nasıl Yapılır başlıklı yazımızda saç bakım önerileri, saç maskeleri ve saç maskesi yapımı hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER