Terazi Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

0
1387

Terazi burcu kadını özellikleri arasında dış görünüşde en bilinen özelliklerinden biri de hoş ve çekici bir yapıya sahip olmasıdır. Saçları yumuşak, parlak ve genellikle dalgalı veya kıvırcıktır. Terazi burcu kadınlarının başka bir dikkat çekici özelliği ise gözleridir. Gözleri çok iri olmamakla birlikte etkileyici ve parlaktır. Bu parlaklık ve etkileyicilik dikkatleri üzerine çeker. Dudakları ise dolgun ve biçimlidir. Ortalama uzunlukta boynu vardır boyunlarının ince bir yapısı vardır. Genellikle orta boylu ya da minyon tipli olan terazi kadınlarının vücut ölçüleri orantılıdır ve yuvarlak vücut tipleri vardır. Kibar, küçük ve beğenilen yüz şekline sahiptirler. Aydınlık, parlak bir ten renkleri vardır. Giyimde ise başarılıdırlar. Giyim, kuşamlarını güzelliklerini kanıtlamak için kullanırlar. Moda konusunda ise daima yakından bir takip içerisindelerdir. Her zaman bakımlı ve özenlidirler.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Karakter

Terazi burcu kadını özellikleri ele alınırsa estetik duygu yönünden gelişmiş, yaşama sevinci ile dolu olan hayatı ve yaşamayı seven olumlu kişilerdir denilebilir. Cazibeli ve uyumlu karakterleri ile dikkat çekerler. Genel anlamda terazi burcu hoş sohbet eden bir yapıya sahiptir. Karşısındaki kişinin fikirlerini önemser ve merak ederler.

Gerçekten iyi bir huya sahip olan terazi kadınları güzel olan her şeye değer verir, keyif alırlar. Sadece kendilerine has olan güzellik anlayışları oldukça üst seviyededir. Duygu ve düşünce önünden moda olanları değil kendi düşüncelerini söylerler. Yapmacık değillerdir, kendileri yapmacık olmadıkları gibi yapmacık hareket ve davranışlardan hiç hoşlanmazlar. Maddiyat terazi kadınları için önemli bir yer tutar. Maddi güce sahip olmak isterler. Bu gücü, düşkünü oldukları güzelliğe ulaşmakta bir basamak olarak görürler.

Terazi kadınları konfor düşkünüdür. Rahat ve keyifli yaşamaktan hoşlanırlar. Hazırcı oldukları tespitinde bulunsak yanılmış olmayız. İş yönünde ise detaylı ve zor işlerle uğraşmayı sevmezler. Bu işle uğraşmak yerine estetik yönü ile ilgilense daha verimli ve mutlu olur. Terazi burcu kadını özellikleri doğrultusunda etrafa adeta neşe saçarlar, neşesi her zaman en üst seviyededir. Depresif ve bunalım takılmak pek onlara göre değildir. Hislerine çok güvenirler, doğru bildiğini uygulamaktan vazgeçmezler kendilerinin bu konuda kısıtlanmasını asla istemezler ve bundan hiç hoşlanmazlar.

Özgürlüğüne çok düşkün olan terazi kadınları kısıtlanmaya ve özgürlüğünün elinden alınmasına asla ama asla tahammül edemezler. Bu durum hakkında aşk, aile, arkadaş ortamı hiç fark etmeksizin tartışmaya girmeye her zaman hazırlardır. Cazibesini ve güzelliğini her ortamda ön plana çıkarmayı başaran terazi kadını dikkat çekmekten ve ilgi odağı olmaktan çok hoşlanır. Sevdiği insanlar için her şeyi yapmaya hazırlardır hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak ellerinden geleni yaparlar. Bu iyi niyetleri bazen suistimal edilebilir. Haksızlığa uğrayabilirler, bu nedenle dikkatli olmaları gerekmektedir.terazi burcu kadını özellikleri nelerdir

Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını özellikleri onların tam anlamıyla çok romantik ve bir o kadarda çapkın kadınlar olduğunu gösterir. Hayatında daima bir erkek olmasını isterler ve yalnız olmaktan nefret ederler. Sevmek veya sevmemek önemli değildir yanlarında her zaman başını omzuna yaslayacağı bir erkek isterler. Fakat doğru partneri buldukları zaman sadık bir aşk kadını olmakta sınır tanımazlar. Çoğu kadın gibi terazi kadınları da kıskançtır. Karşısındakinin sadece kendine bakmasını, kendine dokunmasını ve kendine ait olmasını isterler. Romantik anlar yaşamaktan hoşlanırlar fakat uzun süre kur yapmak pek onlara göre değildir. Birinden hoşlanıyorsa bunu uzatmayı sevmez ve açık açık belli eder. Özgürlüklerine düşkün oluşları aşk hayatlarına da yansımıştır.  Kendilerini sürekli olarak kısıtlayan bir partnerle uzun süreli bir aşk yaşamaları neredeyse imkânsızdır. Flört terazi kadını için oldukça keyif vericidir. Terazi kadını adeta aşk için yaratılmış aşka ve aşık olmaya kendini adamıştır.

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER