Terazi Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir?

0
2507

Genellikle astroloji dalları arasında yer alan burçlardan terazi burcu kadınlar tarafından aranılan erkeklerden biridir terazi burcu erkeği. Kadın ruhundan gayet iyi anlar ve kendisini sevdirmeyi iyi bilir. Nerede nasıl davranacağını iyi bilir. Elde etmek kolay olabilir ama elde tutmak oldukça zordur terazi erkeğini. Giyim ve zevk konusunda oldukça yeteneklidirler. Birlikte olduğu kadının da kendisi gibi bakımlı, nazik, güzel yani kısacası, yanına yakışır olmasını ister. Terazi burcu erkeği özellikleri arasında en çok dikkat çekeni adaletli olmasıdır. Bulunduğu ortamı çok çabuk inceler ve hemen uyum sağlar. Bu konuda oldukça başarılıdır. Terazi erkeği oldukça kırılgandır. Bu özelliğine bağlı olarak da üzülmek istemediği için üzme taraftarı değildir. Siz onu sürekli üzüp kırsanız bile, o sizi üzmekten ve kırmaktan çekinir.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri: Karakteristik 

Çok duygusal olarak bilinen terazi burcu erkeği romantizm konusunda da oldukça yeteneklidir. Terazi burcu erkeği genellikle çevresindeki kişiler tarafından sevilen, kendisinden yardım istendiği zaman asla geri çevirmek istemeyen ve elinden geleni yapan, genellikle takdir edilen kişilerdir. Terazi burcu erkeğini en çok üzen konu yalandır. Yalanı hiç sevmezler. Kendisinin gösterdiği dürüstlüğü, karşı tarafın da göstermesini isterler. İletişim kurma konusunda terazi burcu erkeğinin üzerine yoktur. Bu konuda kendilerini oldukça geliştirmişlerdir. Bu özellikleri sayesinde gayet girişken oldukları dikkatlerden kaçmaz.

Terazi Erkeğinin Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği olgun ve duygusaldır. Bu özelliği aşk hayatında olumlu sonuçlar yaşamasını sağlar. Hareketli ve yerinde duramayan yapıları sayesinde dikkat çekici bir aşk hayatları vardır. Aşk onlar için çok önemlidir ve hayatlarında olmazsa olmazlar arasındadır. Terazi erkeğinin daima bir partneri vardır. Aslında bu durum doğru kadını bulmak istemesinden kaynaklanır. Sevdiği ve birlikte olduğu kadın onu mutlu ediyorsa, o kişiyi hayatının merkezi haline getirir. Terazi erkeği mutlu değilse ve huzursuzsa, sevdiği kadın bile olsa onu hayatından çıkarmakta tereddüt etmez.

Terazi Burcu Erkeği Cinsel Yaşam

Terazi burcu erkeği hemen her kadın tarafından çekici bulunur ve cinsel yaşantısında paylaşımcıdır. Fiziksel ilişkinin yaşandığı yerin hoş olmasını ve partnerinin kendini rahat hissetmesini ve zevk almasını ister. Bu tarz ortamları yaratarak partnerine ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettir. Cinsel anlamda partneri tarafından takdir edilmekten hoşlanır ve karşılığını fazlasıyla verir. Hayatının her alanında olduğu gibi cinsel yaşamında da denge onun için önemlidir. Fiziksel ilişki konusunda kendine fazlasıyla güvenir ve karşısındaki kadını mutlu etmek için elinden geleni yapar.terazi burcu erkeği özellikleri nelerdir ve nasıldır

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Sakinlik ve huzurdan hoşlandıkları için huzuru nasıl elde edeceklerse onu yapmaktan asla kaçınmazlar. Terazi burcu erkeği kendine güvenen, kendi ayakları üzerinde duran, adımlarının kontrolü konusunda iyi olan, içten ve aşırı olmayan kadınlardan hoşlanır. Kendini beğenmiş kadınlar asla ve asla tercihleri değildir. Terazi burcu erkeğini etkilemek göründüğü kadar kolay değildir. Burçlar arasından en kurnaz ve en ilginç erkekler terazi burcu erkekleridir. Terazi burcu erkekleri ile birlikte olmak isteyen kadınlar pasif olmalıdır. Çünkü benim dediğim olacak deyip başkaldıran kadınlar terazi burcu erkeğine göre değildir.

Terazi Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Terazi burcu erkeğine sevgililer gününde;

 • Üzerinde isim veya isminin baş harfin yazılı olduğu bir cüzdan.
 • Kişiye özel kartvizitlik.
 • 100 dilde seni seviyorum kavanozu
 • Terazi erkeğini ödüllendirmek için akrilik ödüller.
 • Uzun yıllar sizi unutmaması için duvar saati.
 • Kişiye özel kristal aksesuarlar.

Terazi burcu erkeğine doğum gününde;

 • Kişiye özel hakiki deri el çantası,
 • Evli olan çiftler için sevgiliye özel saten çiftler yastığı,
 • Kişiye özel deri hediye seti,
 • Kalp kutuda hediye çikolatalar.

Terazi burcu erkeğine yıl dönümünde;

 • Ay yıldızlı Atatürk imzalı yüzük,
 • Fotoğraf albümlerinizin olduğu kanvas tablo,
 • Özel fotoğraflı kupa bardağı,
 • Sevgiliye özel yıldız hediyeleri
 • Sevgiliye özel ahşap lazer işlemeli çerçeve

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri: Olumlu 

Terazi burcu erkeği özellikleri arasında en olumlu olanları; Uyumlu ve dengeli olmaları, karizmatik, hırslı, adaletli, nazik, sevgi dolu, sanatçı ruhlu olmalarıdır.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri: Olumsuz 

Terazi burcu erkeği özellikleri arasında en olumsuz olanları; Kıskanç, kararsız, tembel, eleştirici olmalarıdır.

Bir önceki makalemiz olan Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri Nelerdir? başlıklı yazımızda yengeç burcu erkeği aşk hayatı, yengeç burcu özellikleri ve yengeç erkeği iş hayatı hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER