Straplez Gelinlik Modelleri 2017

0
776

Geçmişten günümüze gelinlik modası sürekli değişim gösterse de modasını hiç kaybetmeyen gelinlik modelleri bulunmaktadır. Gelin adaylarının her daim severek tercih ettikleri modellerden bir tanesi de straplez gelinlik modelleridir. Görünüşleri ve aksesuarları yıllara göre değişse de straplez gelinlik her dönemde sıklıkla tercih edilecek modellerin başında gelmektedir. Çeşitli modellere uyum sağlayan straplez gelinlikler gelin adayları tarafından her sene çokça tercih edilmelerinden ve kalıcı bir modaya sahip olmasından dolayı her sene sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Straplez gelinliklerin çokça tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi de her vücut tipine uyum sağlamasıdır. İster kilolu ister zayıf ister kısa ister uzun boylu olsun bütün gelin adayları straplez gelinliği severek tercih etmektedir. Straplez gelinlikler kabarık veya düz tercih edilebileceği gibi iki parça veya tek parça olarak da tercih edilebilmelerinden dolayı gelin adaylarınca oldukça rağbet görmektedir. Straplez gelinlikler in yaka kısmında birçok farlı model tercih edilebilir. Bunların başında öpücük yaka, düz yaka, kalp yaka veya açık giysi yaka olarak vücut tipine göre farklı model tercihleri sunmaktadır. Sade ve şık olmak isteyen gelin adayları hayallerindeki gelinliği straplez gelinliklerde rahatlıkla bulabilmektedirler.

Kabarık Straplez Gelinlikler

Birçok modeli üzerinde rahatça kaldıran straplez gelinlik modellerinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kabarık straplez gelinliklerdir. Özellikle 2017 straplez gelinlik modasında öne çıkmaktadır. Sadelikten hoşlanmayan gelin adaylarının başlıca tercihlerinden olan kabarık straplez gelinlikler mat taşlar, inciler, renkli parlak taşlar vb. ile süslendiklerinde gelin adaylarını adeta bir prensese çevirebilmektedir. Kabarık formdaki straplez gelinlikler uzun boylu gelin adayları tarafından tercih edildiklerinde hoş bir görüntü yakalamaları kaçınılmaz olmaktadır. Kendi düğünlerinde göz kamaştırmak isteyen gelin adaylarımız parlak aksesuarlarla süslenmiş kabarık straplez gelinlikleri severek mutlulukla taşıyacaklardır. Her sene olduğu gibi 2017 straplez gelinlik modelleri gelinlik modasının öncüsü olmakla beraber fiyatlarının çok yüksek olmamasıyla da gelin adaylarımızın hayallerini süslemektedir. En çok satan bu modelleri artık gelin adaylarımız her gelinlikçide rahatça bulmaktadırlar.

Dantel Straplez Gelinlikler

Asaletin simgesi haline gelen dantel, straplez gelinlikleri süslediği anda gelinliği başka bir boyuta taşımaktadır.2017 straplez gelinlik modellerinin başın da dantellerle süslenmiş asil gelinlikler de yerini her sene olduğu gibi sağlamlaştıracaktır.Dantel hem şık hem zarif görünmek isteyen gelin adaylarının severek giyeceği gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır.

 

 

Bir önceki makalemiz olan 2019 Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri Görülmeye Değer başlıklı yazımızda kabarık gelinlik çeşitleri, kabarık gelinlik modelleri 2017 ve kabarık gelinlik renkleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER