Rus Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama

0
652

Her aile çocuğa özlem duymaktadır. İnsanlar evlenmeden önce ilk bu hayali kurmaktadır. Çünkü çevrelerine baktıkları zaman çocuklu ailelerin daha mutlu oldukları görülmektedir. Burada en öneli kısım sorumluluk sahibi almaktır. Her insan çocuk sahibi olabilir. Fakat iyi bir anne ya da baba olamayabilir. Bu yüzden insanlar çocuk yapmadan önce bu sorumluluğun altından kalkabilecek midir ilk önce onun cevabını kendisinden almalıdır. Daha sonra karar verilmelidir.

Hamile kişiler ya da eşleri bebeklerinin cinsiyetlerini çok merak etmektedir. Oysaki kız ve erkek arasında hiçbir fark yoktur. İkisi de insanın canındandır. Bu yüzden erkekler kadınların üzerine baskı yapmamalıdır. İllaki erkek olsun diye hiçbir kadın küçümsenmemelidir. Aynı zamanda zor durumda bırakılmamalıdır. Eğer sadece merak gidermek için cinsiyet öğrenilmek isteniyor ise oldukça doğal bir durumdur. Çünkü bebeğin geleceğine yönelik hazırlıklar yapılmaktadır.

Hesaplamada Yeni Dönem

Cinsiyet öğrenmek isteyen kişiler Rus takvimi ile cinsiyet öğrenilmektedir. Ama yüzde yüz kesin bir sonuç olacak diye bir durumda söz konusu olamaz. Daha çok gelenekselleşmiş bir yöntemdir. Doğru çıktığı kadar yanlış çıkma ihtimalide bulunmaktadır. Yani erkek yazıp kız da çıkabilmektedir. Dediğimiz gibi gelenekseldir. Toplum içinde mesela ekşi çok yiyen biri için kesin kız denmektedir. Fakat erkek olup bu görüşleri çürütmektedir. Aslında bakılırsa anne gebelik sırasında eğer bir şey aşeriyorsa vücudun ona ihtiyacı var demektir. Çünkü nice hamile bayanlar var hamileliği boyunca bütün belirtiler erkeği gösterse de sonuç olarak kız çocuk dünyaya getirilmiştir. Bu bakımdan kesin denilmemelidir.

Rus Takvimine Göre Cinsiyet Nasıl Hesaplanmalıdır?

Anne ve baba hakkında bilgilerin bilinmesi gereklidir. Mesela anne ve babanın doğum tarihleri bilinmelidir. Son adet günüde girilerek cinsiyet öğrenilmektedir. Çok kolay hesaplama şeklidir. Hem annenin hem de babanın doğum tarihinin istenmesindeki amaç ise hücrelere göre hesaplanmaktadır. Tabi ki de yine de doktorun dediği dinlenmelidir. Hatta bazı durumlarda bile doktorlarda yanlış görmektedir. Yani hayatta olabilecek durumlardır. Bu yüzden en net bilgi öğrenileceği zaman çocuğun dünyaya gözünü açtığı zamandır.

Günümüzde doktorları çoğu doğru bilmektedir. Fakat her şeyde bir hata olması söz konusudur. Bu yüzden hiçbir insan gebe bir bayana baskı yapmamalıdır. Çünkü cinsiyet belirlemek bir bayanın elinde değildir. Rus takvimi ile cinsiyet hesaplayarak tahmin yürütmüş olunmaktadır. Aynı kişilerde farklı yıllar arasında mutlaka farklı da çıkabilmektedir. Yani 2014’de cinsiyet kız ise 2018’de cinsiyet erkek çıkabilir. Öyle sorun edilecek bir şey değildir. Yeter ki her insan birbirine değer versin. Zaten çocuk geldiği her ortama mutluluk mutlaka verir. Çünkü çok saf duygular barındırmaktadır. Anne babanın cinsiyetten daha çok bebeklerinin sağlıklarını düşünmesi gerekmektedir. Eğer bebek sağlıklı ise ondan sonra cinsiyet öğrenilebilir. Ama gebe bayanlar genellikle cinsiyeti hissetmektedir. Annelik duygusu bebeğinin cinsiyetini kolaylıkla tahmin edebilmektedir. Çiftler her şeye hazırlıklı olmalıdır. Yani çiftlerin her sonucu olumlu karşılamasında çok fayda vardır.

Rus Takvimine Göre Cinsiyet Hesaplama

[rustakvimi]

Bir önceki makalemiz olan Kilo Vermek İçin Diyet Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızda kilo verme yöntemleri, kilo vermek için diyet listeleri ve kolay yoldan kilo nasıl verilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER