Oje Renkleri Nelerdir?

1
2339

Güzel ve bakımlı eller her bayanın hoşuna gider. Rengârenk oje renkleri ile tırnaklarını renklendirerek oluşturmuş olduğu tarzı tamamlayan birçok bayan vardır. Her bayan her oje renkleri için aynı ilgiyi ve alakayı göstermeyebilir.  Kimisi mat severken, kimisi daha parlak ojeleri sevmektedir. Neyse ki her bayanın zevkine uygun oje rengi vardır.

farklı oje renkleri
Farklı oje renklerini kullanarak, her ortama ve her kıyafet uygun tırnaklar elde edebilir, bulunduğunuz ortamda farklı bir hava estirebilirsiniz.

Trend Oje Renkleri Nelerdir?          

  • Doğal tonlardaki ojeler

Son yıllarda doğallık oldukça modadır. Doğal tonlardaki ojeler ile hem sade ve şık, hem de bir o kadar bakımlı görünen ellere sahip olabilirsiniz.

trend oje renkleri
2016’nın trend renkleri doğal tonlardır. Siz de bu doğal tonlar ile modayı yakından takip edebilir, çok daha masum görünebilirsiniz.
  • Ombra Tırnaklar:

Kıyafet ve saçtan sonra tırnaklarda da ombra modası devam etmektedir.  Tırnaklarınız için vaktinizden biraz ayırarak oldukça sıra dışı ve renkli görünen tırnaklar elde edebilirsiniz.

  • Mat ojeler

Mat ojeler tırnaklara farklı bir doku kazandırmaktadır. Bayanlar parlak kullanılan ojeler yerine, kış aylarına çok yakışan mat renkler tercih ederler. Bu uygulamayı yapmak için birçok mat oje almanıza gerek yoktur. Evinizde bulunan parlak ojeleri kullanarak tırnağınızın üzerindeki duruşunu matlaştırabilirsiniz. Bu işlem için oje matlaştırıcılarından almanız yeterli olacaktır.

mat ojeler
Bu sezonun en gözde renklerinden biri de mat ojelerdir. Bu ojeler tırnaklarda oldukça şık durmaktadır. Siz de bu ojeler ile mükemmelliği yakalayabilirsiniz.
  • Mavi Ojeler

Her sene olduğu gibi bu sene de mavi renk ojeler oldukça revaçta olmaktadır. Mavinin her tonuna sahip oje renkleri ile yaza cıvıl cıvıl girmeniz mümkündür. Bebek mavisinden koyu lacivertine kadar birçok renk seçenekleri ile karşımıza çıkan mavi oje renkleri tırnaklarda her zaman ayrı bir şıklık yakalamanızı sağlar.

kadife görünümlü mavi ojeler
Kadife görünümlü olan mavi ojeler, tırnaklarınızın çok daha farklı görünmesini sağlayacaktır.
  • Gri Ojeler

Gri renk makyajda olduğu kadar tırnaklar üzerinde de oldukça şık ve güzel görünmektedir. Her renge ve tarza uyum sağlayan gri ojeler, ellerinizin muhteşem görünmesini sağlayacaktır.

gri oje tonları
Gri ojeler ile çok daha estetik görünümlü tırnaklar elde edebilir, özel gecelerinizde muhteşem görünebilirsiniz.
  • Kırmızı Ojeler

Kırmızı ojeler bayanların oje koleksiyonlarının içerisinde olmazsa olmaz renklerden bir tanesidir. Her bayanın mutlaka çekmecesinde kırmızı renkte bir ojesi bulunmaktadır. Doğru teknikler ile uygulanan kırmızı renkli ojeler, bayanların ellerinde oldukça şık ve zarif görünmektedir. Kırmızı, modası hiçbir zaman geçmeyen bir renktir.

  • Siyah Ojeler

Siyah ojeler de tıpkı kırmızı ojeler gibi modası geçmeyen renklerden bir tanesidir. Bayanların   oje seçenekleri arasında bulunan siyah ojeler, her kombine uyum sağlamaktadır. Siyahın her   tonu bayanlar üzerinde şıklığı ve zarafeti temsil eder.

farklı siyah ojeler
Siyah renkli ojeler her zaman bayanların gözde rengi olmuştur. Bu ojelerin farklı çeşitleri ise çok daha farklı görünmenize neden olacaktır.
  • Bordo Ojeler

Bordo renklerde tıpkı kırmızı ve siyah renkler gibi bayanların ellerinde harika görünmektedir. Bordo rengi de bayanların vazgeçemediği ve modası eskimeyen güzel renklerden bir tanesidir.

  • Cıvıl Cıvıl Oje Renkleri

Artık yaz geliyor, güneş ve sıcak havanın etkisi ile kıyafetlerimizin renkleri de açılmaktadır. Bu sezonda trend olan renklerin tamamına bakıldığında birbirinden farklı ve cıvıltılı renkler    karşımıza çıkmaktadır. Sarı ojeler, yeşil ojeler, mavi ojeler ve daha birbirinden güzel binlerce renk seçeneği vardır. Ellerinizin bu sezonda kıyafetleriniz gibi cıvıl cıvıl olmasını istiyorsanız, bu sezonun trend renklerinden tercih edebilirsiniz.

cıvıl cıvıl oje renkleri
Cıvıl cıvıl olan oje renkleri, kapıda olan bahar ve yazın en güzel renkleridir. siz de fark yaratmak istiyorsanız, renkli kıyafetleriniz ile renkli tırnaklarınızı kullanabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Oje Desenleri Nelerdir ve Nasıl Uygulanır? başlıklı yazımızda oje deseni modelleri ve oje deseni yapma hakkında bilgiler vermekteyiz.

1 YORUM

  1. bence en güzel en kadınsı ve en dişi renkler pembe ve tonlarına hakim renkler. ille de canlılık katılmak isteniyorsa kalıplar ya da ara ara atılmış simlerle canlılık sağlanabilir.

CEVAP VER