Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

0
539

Oğlak burcu kadını özellikleri arasında yüz şeklinin güzel ve şekilli olması yer almaktadır. Oğlak erkeği gibi güçlü bir yapısı vardır. Bacaklarının oldukça uzun bir yapısı vardır. Bu yüzden manken olabilme özelliği vardır. Saçları bakımlı olmakla birlikte ince bir bedenleri vardır, kilolu oldukları pek söylenemez. Çene yapıları gelişmiştir. Güçlü bir kişilikleri vardır. Bu durumun farkındadırlar. Maceraların kadını değillerdir, uç noktalarda yaşamayı pek sevmezler. Karamsar düşüncelere sahiptirler, yolunda gitmeyen bir durumla karşılaştıklarında alt üst olabilmektedirler. Erkekler genellikle orta zekâlı, az miktarda hırslı olan kadınları hayatlarına almayı tercih ederler. Elinde tutabilecekleri, kırılgan olmayan kadınları ararlar. Oğlak kadını da ilk başlarda böyle bir yapı sergiler. Ancak böyle olmadığı anlaşılınca bir hayal kırıklığı yaşanır. Bu durum istediğini elde eden oğlak kadını için alışılmış bir durumdur. İstediği erkeği elde edinceye kadar uysal biri olurlar daha sonra ise bir pantere dönüşebilirler. Ancak bu her zaman işe yaramaz. Kıskanç oldukları için erkeğini bu konuda sıkabilmektedirler. Gerçek aşkın peşinden koşmaktadırlar. Aşk onlar için bir heves değildir. Oğlak burcu kadını özellikleri arasında ciddi birlikteliğin insanı olması yer almaktadır. Eğer bir erkek oğlak kadınıyla ciddi düşünmüyorsa yol yakınken dönmesi gerekmektedir. Gelip geçici heveslere kanmamaktadır.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Oğlak burcu kadını özellikleri arasında romantik olmaları yer almaktadır. Olumsuzluk onları karamsarlığa sürüklemektedir. Bu durumdan nefret ederler. Maceracı bir aşk hayatları yoktur. Oğlak kadını hislerini beli etmekte güçlük yaşamaktadır. Bundan dolayı yanlış anlaşıldıklarını düşünmektedirler. Yaşadıkları ilişkinin uzun süreli olmasını her kadın gibi istemektedirler. Erkeği elde ettikleri gibi bunu da elde etmekte zorluk çekmemişlerdir. Beden sağlıklarına gereken önemi çok iyi vermektedirler. Ancak ruh sağlıkları için aynı şey söz konusu değildir. Hayal kırıklıkları yaşadıklarında, istediklerini elde edemediklerinde duygusal olarak çökmektedir. Bu durumdan nefret ederler. Çökmelerinin nedeni ise yaşadıkları durumun sonuçlarını kendi içlerinde yaşamaları ve paylaşmayı tercih etmemelidirler. Fiziksel ilişkilerde iyi oldukları söylenemez. Ancak bu durum sevdikleri ve güvendikleri erkek için tersine dönebilmektedir.

Oğlak Burcu Kadını Aile Hayatı

Evlendiklerinde çok iyi bir ev kadını, hamarat bir eş olurlar. Yemek konusunda ustalaşmaktadır. Evlendikleri kişinin başarılı olması için hırslı davranmasını istemektedir. Zorluk onlar için sadece aşılması gereken bir basamaktır. Hiçbir zorluktan kaçmayacaklardır. Oğlak burcu kadını özellikleri arasında birleştirici özellikleri yer almaktadır. Organizasyon konusunda ustalık derecesinde iyidirler. Partnerlerinden her zaman ilgi ve sevgi sözcükleri duymak istemektedirler. İlgi azaldığında değerli oldukları konusunda şüpheye düşeceklerdir. Partnerleri, oğlak kadınının hem kalbini hem ruhunu kazandıklarında belki de yaşamlarının en büyük mutluluğunu kazanmış olacaklardır. Oğlak kadını böyle bir durumda hiçbir şekilde fedakârlıktan kaçınmayacaktır. Bundan anlaşılacağı üzere gerektiğinde çok tutkulu bir âşık olabilmektedirler.

oğlak burcu kadını olumlu özellikleriOğlak Burcu Kadını İş Hayatı

Oğlak burcu kadını özellikleri arasında fazlaca tutumlu oldukları yer almaktadır. Maddiyata önem vermektedirler, bunun için kendilerini ve eşlerini zor durumda bırakacak bir harcamadan kaçınmaktadırlar. Çok iyi bir eş oldukları, iyi bir ev kadını olup hamarat oldukları bilinmektedir. Bu özellikleri gibi kariyer yaşantılarında da başarı onlar için oldukça önemlidir. Kariyer yaşantılarında kafalarına koydukları işi yapmasını engellemek oğlak kadını için kötü bir hamle olacaktır. Siyasi konularda bilinçleri farklı çalışmaktadır, kimsenin fark edemediği noktaları bir kerede fark edebilirler. Dış görünümleriyle dikkatleri üzerilerinde toplamayı başarmaktadırlar. Bacakları genellikle uzun olmaktadır, çekici bir edaları, havaları vardır. Gözleri ön plandadır, siyah göz makyajı yapmak onlara çok yakışmaktadır. Bu sebeple çalışırken kendilerine özen göstermekten çok hoşlanırlar.

Oğlak Burcu Kadını Diğer Özellikleri

Spora çok düşkündürler. Çünkü sağlıklarına özen göstermektedirler. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta romatizma ve eklem ağrıları konusudur. Bu hastalıklara yaşamları boyunca dikkat ve özen göstermeleri gerekmektedir. Sporda fazla zorlayan hareketler yapmamaları aynı zamanda süt ve süt ürünlerini bolca tüketmeleri önerilmektedir. Oğlak burcu kadını hayatı iki döneme ayrılır. 30 yaş öncesi ve 30 yaş sonrası olarak iki bölümde farklı ataklar geçirirler. Yaşları arttıkça bahsedilen rahatsızlıkları aksine bir durum seyreder. Oğlaklar bütün burçlar içerisinde ki en sağlıklı burçtur.

oğlak burcu kadını genel özellikleri2016 Yılında Oğlak Burcu Kadını

2015 yılında gelişen bazı değişimler 2016 yılında olacak olaylara temellerini atmış bulunmaktadır. Bu değişimlerin etkileri Mart’ta kendini göstermeye başlamıştır. Esas değişimi Eylül itibariyle göreceksiniz. Burçlar haritanızın birini sırasınca yer alan Plüton, yeni aşklar ve yeni yoğun bir dönem getirecektir. Her şeye hazırlıklı olmanızda fayda vardır.

 

Bir önceki makalemiz olan Oğlak Burcunun Özellikleri başlıklı yazımızda Oğlak Burcu, Oğlak Burcu erkeği ve Oğlak Burcu kadını hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER