Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

0
1016

Burçların yorumu astrologlar tarafında gezegenlerin konumuna göre yapılmaktadır. Çoğu insan inanmıyormuş gibi davransa da çoğu noktada doğru bilgiler verdiğini kabul etmektedir. Bir insanı uzaktan tanımak imkânsızdır. Eğer yakinen tanıma fırsatınız bulunmamaktaysa burcunun özelliklerine bakmanız ön fikir elde etmenizde yardımcı olabilmektedir. Oğlak burcu erkeği özellikleri ile aklınızda beliren sorulara cevap bulabileceksiniz. Fiziksel özellikleri arasında yakışıklı olmaları yer almaktadır. Boyları uzundur ve gösterişli bir yapıları vardır. Yakışıklı olmalarına ek olarak modaya uygun şık giyinmeleriyle göz doldurmaktadır. Kadınların aradığı özelliklere sahip olan oğlak erkekleri genellikle siyah saçlı olmaktadırlar. Oğlak burcu erkekleri, oğlak burcu kadınları gibi bacaklarıyla ön plandadır. Oldukça çekici ve karakteristik yüz hatları vardır.

Oğlak burcu erkeği özellikleri arasında pes etmemeleri yer almaktadır. Hiçbir zor durum karşısında pes etmezler, kendilerine sonsuz güvenleri vardır. Bundan dolayı oğlak erkeğiyle iletişime geçmek biraz zor olacaktır. Genellikle sakindirler, olaylara bakış açıları ılımlıdır. Güçlü karakterleri vardır. Kendilerini ilk girdikleri ortamlarda kapatmaktadırlar. Kendilerini güvende hissettikleri zaman bu durum tersine dönmektedir. Bu durum gerçekleşince de ortama neşe saçabilir ve bulundukları yere kolayca ayak uydurabilirler. Her durumda bir taraflarını saklı tutmayı başarırlar. Ne kadar onları tanıdığınızı düşünseniz de bu taraflarını çözemeyebilirsiniz. Oğlak burcu erkeği aradığınız tüm özelliklere sahiptir. Kadınlarını koruyucu kollayıcı özellikleri vardır. Bu özellikleri doğuştan gelmektedir. Derdinizi hiç sıkılmadan dinler ve çare ararlar. Adam gibi adam birini arıyorsanız ve aday oğlak erkeğiyse kaçırmamanız gereken bir fırsat olduğu doğrudur. Herkes kuracağı ailede ataerkil bir erkek yapısı istemektedir, oğlak erkeği baba figürüne sahiptir. Otoriter bir yapıya sahiptir. Hem olumlu hem olumsuz yönlerini barındırmaktadır. İnsanlar adına aldıkları kararlarda o kadar at gözlüğüyle bakarlar ki sonuçlarını düşünmeden hareket ederler. Genellikle kararları kimseye sormadan veren oğlak erkeği eşleri bu duruma alışmışlardır.  Her alanda başarı elde etmeyi takıntı haline getirirler. En dikkat ettikleri konuların birinci sırasında para ve iş bulunur. Aşk daha sonra ki sırada yer almaktadır. Oğlak erkeğinin iş ve para konusunda ona destek olmak istiyorsanız iş seyahatlerine karışmamalısınız. Karışsanız da konu iş hayatları olduğu için pek umursamayacaktır.

oğlak burcu erkeği özellikleriOğlak Burcu Erkeği İle Aşk Yaşamak

Oğlak burcu erkeği özellikleri arasında güven sorunsalı başlı başına bir problemdir. Oğlak erkeği bu konuda çok katıdır. Güven problemi yaşarsa toparlaması zordur. Yaralanmaktan korktukları için acımasız olabilirler. Yaşadıkları duyguları direkt olarak aktarma problemi yaşarlar. Oğlak garanticidir. Aşkından şüphe ettiği bir kadın için tüm gemileri yakmazlar. Aşkından emin olmak isterler. Yaşadıkları ilişkilerde adaptasyon problemi yaşayabilirler. Çoğu kadın oğlak erkeğiyle yaşadığı tek taraflı aşk yüzünden hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Oğlak erkeği ise bu duruma alışmıştır. İlişkileri ilk zamanlarda sonlanmamış ise zaman geçtikçe kadınlarına bağlanırlar ve aşklarını doludizgin yaşarlar. Bu noktadan sonra âşık oldukları kadını kıskanırlar. Buna rağmen oğlak erkeği romantik denilemez. Sıcakkanlı da değillerdir. İlk adımı atamazlar, hoşlandıkları kadını elde etmekte zorluk yaşamaktadırlar. Onlar asla bir prens olamazlar. Anlaşılan saatte buluşmaya geç kalırlar ama bir çiçek almayı düşünemezler. İnce ayrıntıların adamı değillerdir. İlk zamanlar adapte sorunu yaşamaktadırlar, ince düşünceli değillerdir ancak bağlandıkları zaman kadınını sahiplenen bir duruşa bürünürler. Sadık kalırlar. Gizli saklı işleri olmaz, başka bir kadına bakmayı düşünmezler. Hatta diğer burçlar arasında en sadık burç oğlak erkeğidir. Bütün bunların yanında sadık olmayanları da olabilir. Bu diğer faktörlerine bağlıdır. Örneğin yükseleni, yıldızlar ve doğum haritası farklıysa sonuçlarda da değişmeler ve istisnalar olabilmektedir.

oğlak burcu erkeği olumlu özellikleri6 Adımda Oğlak Burcu Erkeğini Elde Edin

  • Onunla inatlaşmaya girmeyin. Bırakın istediğini düşünsün. Size alıştıkça, varlığınıza alıştıkça sizin fikirlerinize döneceklerdir. İnatlaşmak kendinizden itmenize, ilişkinizin bitmesine yol açabilirler. Onlar keçi oğlaklardır. Bunu unutmayın.
  • Oğlak erkeğine sürpriz yapmayın, ters tepki ile karşılaşabilirsiniz. Sürprizler onda korku yaratmaktadır. Planlanmayan olaylar gerginlik yaratmaktadır.
  • Her gün her gün değişik fikirlere bürünmeyin, kendinizi değiştirmeyin. Kısaca stabil kalın, sabit kalın.
  • Oğlak burcu erkeği özellikleri arasında kontrol altına alma söz konusudur. Onun kontrolünden çıkmanız gerginlik yaratmaktadır.
  • Verdiğiniz sözleri tutun ve sabırlı olduğunuzu gösterin.
  • İçinizden düşünmeyin, yanındayken paylaşın susmayın.
  • Başarılı olmaya hazır olun, aşka hazır olun.

 

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER