Kova Burcu Erkeği Özellikleri

0
725

Oldukça kibar bir davranış yapısına sahip olan kova burcu erkeği özellikleri içinden en çok sevilen özelliği budur. Çok sıradan bir görüntüleri vardır ve genellikle içten davranışlar sergilemeye özen gösterirler. Karşılarındaki insanı kırmak ya da kaba davranışlarda bulunmak en son istedikleri davranış biçimidir. Herkesin iyi olmasını isterler ve bunu başarmak içinde ellerinden geleni yaparlar. Olaylara olumsuz yönünden bakmak yerine her zaman olumlu bir yön görürler. Bu sebeple de hep güler yüzlüdürler. Neşeli tavırlar sergilerler. Bu özellikleri bakımından girdikleri her ortamda sevilirler ve saygı görürler. Çok yönlü yapıları vardır, bu sebeple insanlar genellikle onları anlayamazlar. Çok uzun yıllar kova burcu erkeği ile tanışmakta olup, hala tam anlamıyla onları çözemeyen pek çok kişi vardır.

kova burcu erkeği genel özellikleriKova Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Fiziksel olarak oldukça çekici bir yapısı olan kova burcu erkeği özellikleri arasında en çok dikkat çeken özelliği budur. Genellikle bakışları tüm insanların etkilenmesini sağlamaktadır. En ufacık bir heyecanları bile yüzlerine yansımaktadır. İnce telli ve çok bakımlı saçları vardır. Alın yapıları genellikle açıktır. Çeneleri oldukça orantılı ve biçimli olduğundan yüzlerine farklı bir hava katmaktadır. Her daim gülümsemeye hazır dudak yapıları vardır. Karizmatik bir yapıya sahip olan kova burcu erkeği özellikleri arasında, toplu bir vücut yapısına sahip olmakta yer alır. Kendilerine has stilleri ve giyim tarzları vardır. Bu sebeple modayı takip etmek gibi bir durumları yoktur. Genellikle canlı olan renkleri severler ve o gün kendilerini nasıl hissediyorlarsa öyle giyinirler.

kova burcu erkeği aşk hayatıKova Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Oldukça ilgili ve nazik bir insan olarak aşk hayatını sürdüren kova burcu erkeği özellikleri genellikle bir kadının ilgisini çekebilecek yapıdadır. Oldukça ilgili olsa bile hayatlarındaki kadına körü körüne bağlanıp, onları hayatının merkezi yapmazlar. Özgürlüğüne çok düşkündürler. Kısıtlanmak ve özgürlüğünü engellemek onlara yapılacak en kötü şeydir. Kova burcu erkeği özellikleri arasında yer alan en önemli madde, onunla arkadaş olarak bir ilişkiyi yürütebilmeyi başarmanızdır. Bunu yapabildiğinizde hayatınıza giren kova burcu erkeği ile uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkinize ilk başladığınızda oldukça uzak ve soğuk davranabilir. Fakat bu durum size aşırı değer vermesinden kaynaklanmaktadır. Gerçekten âşık oldukları zaman sevdikleri için her şeyi yapabilirler. Duygularını çok yoğun yaşarlar. Yani partnerinizi yönlendirmektense onunla yan yana yürürseniz çok mutlu bir ilişkiniz olabilir. Bazen yersiz kıskançlıklar gösterebilirler.

kova burcu erkeği fiziksel özellikleriKova Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkeği özellikleri arasında yer alan en önemli olumlu özellik, insancıl ve arkadaş canlısı olmalıdır. Yardımseverdirler ve oldukça yaratıcı insanlardır.

Kova Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikler Nelerdir?

Sorumsuz bir yapıları olan kova burcu erkeği özellikleri arasında en olumsuzu, zaman zaman anlaşılamayacak durumlar ortaya koymasıdır. Çok saplantılıdırlar ve bazen dengesiz davranışları ortaya çıkmaktadır. Çok yenilikçi ve huysuzlardır. Aynı zamanda çok dik kafalı davranışlar sergilerler.

kova burcu erkeği olumsuz özellikleriKova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kendi isteklerine karşı çıkmayan ve ne olursa olsun bağlı kalacağına inandığı tüm kadınlar ilgilerini çekmektedir. Kova burcu erkeği özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, karşısındaki insanın kararlarını ve tercihlerini sorgulamasını sevmedikleri görülür. Her daim onu onaylayan ve ona uyum gösteren bir kadın olursanız, ilgisini çekebilirsiniz. Düşüncelerine saygı duymayan, uyumsuz davranışlar sergileyen ve her zaman sorun çıkartan bir kadınsanız kova burcu erkeği ile mutlu olmanız oldukça zordur.

kova burcu erkeği özellikleri

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER