kiremit rengi pantolon kombinleri
kiremit rengi pantolon kombinleri

Kiremit rengi pantolon kombinleri yaz ve kış sezonunda kullanılan pantolon kombin renkleri arasındadır. Özellikle sonbahar kış dönemlerinde çok fazla tercih edilirler. Peki, kiremit rengi pantolon alırken neye dikkat etmeliyiz? Gelin kiremit rengi pantolon kombinler konusunda bilmemiz gereken detayları birlikte inceleyelim.

Kiremit Rengi Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

 

Kiremit rengi pantolon kombini yaparken dikkat edeceğiniz en önemli nokta alacağınız pantolonun vücut yapınızla uyumlu olup olmadığıdır. Mesela basenli bir bayansanız dar paça havuç pantolon modellerinden şiddetle kaçınmalısınız. Bunun yerine İspanyol paça veya bol kesim pantolon modeli tercih etmelisiniz. Ancak böyle bir tercihle hayranlık uyandırabilirsiniz.

Vücut yapınızla uyumlu pantolonu bulduktan sonra kiremit rengi pantolon üzerine ne giyilir sorusunun cevabını bulmalısınız. Kiremit rengi çok uyumlu bir renktir. Pantolona uygun modelde bir üst kıyafet buldunuz mu kombininiz tamamlanmış sayılır.

Kiremit rengi pantolon kombinleri bayan için oldukça çok seçenek sunar. Eğer kiremit rengi havuç pantolon kullanacaksanız üzerine normal bir büstiyer veya göbeği açıkta bırakan bir büstiyer tercih etmelisiniz.

Dar paça veya skinny kiremit rengi pantolon üstüne ise gideceğiniz mekana uygun kot veya şifon gömlek kullanabilirsiniz.

Bol paça kiremit rengi pantolon kombini için ise elinizde göbeği açıkta bırakan veya standart boylarda gömlek, bluz veya büstiyer olmalıdır. Bu üst kıyafetleri pantolonun içine koymanız sizi daha zayıf gösterir. Aksi durumunda ise normalden kilolu görünürsünüz.

Kiremit rengi pantolon ile tam bir kombin yapmadan önce kiremit rengine uygun renkler nelermiş? Bir çırpıda bir daha gözden geçirelim isterseniz.

Kiremit rengi pantolonu, beyaz, siyah, hardal, pudra, kahverengi tonları, gri, bej, vizon, bordu, füme renkleri ve bu renklerin tonları ile kombin yaparak hayranlık uyandıran bir şıklık yakalayabilirsiniz. Size önerimiz kiremit renkli pantolonla karmaşık desenli üst kullanmamanız olacaktır.

Kiremit Rengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı

Ayakkabı şıklığı üst seviyelere çıkaran olmazsa olmaz kombin parçasıdır. Gelin şimdi de kiremit rengi pantolon ile hangi renk ayakkabı kullanabiliriz birlikte bakalım.

Kiremit rengi o kadar kullanışlı bir renktir ki, neredeyse bütün saç renklerine ve ten renklerine olağanüstü bir şıklık getirir. Bu kadar kullanışlı bir renk altına ne renk ayakkabı kullanmalıyım diye de düşünmenize gerek yok aslında. Çünkü kiremit rengi pantolon altına pantolon altına hemen hemen her renk ayakkabı giyebilirsiniz.

Biz yine de en çok beğenilen kiremit rengi pantolon ev ayakkabı renkleri hakkında bilgi verelim. Kiremit rengi pantolonunuzun şıklığını daha da ortaya çıkartacak ayakkabı renkleri bej, vizon, gri, füme, pudra, kahverengi, taba, hardal ve tabi ki siyahtır.

İspanyol paça bir kiremit rengi pantolon kullanacaksanız altına mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. Bu hem şıklığınız üst seviyelere taşıyacak, hem de boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir.

Yine kiremit rengi skinny pantolon altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı şıklığınızı üst sıralara taşıyacaktır. Ayakkabı Çanta Kombini başlıklı yazımızı incelemenizi öneririz.

Kiremit rengi pantolon kombinleri erkek takipçilerimizin dolaplarında da oldukça fazla yer kaplamaktadır. Eee kiremit rengi ile yakalanan şıklık erkekler tarafından es geçilemezdi demi?

Kiremit Rengi Pantolon Kombin Erkek

Bu nedenle kiremit rengi pantolon kombinleri erkeklere en çok yakışan renk tonları arasındadır. Her ten rengi ile uyum yakalayan kiremit rengi pantolonu erkekler bej rengi, gri tonları, siyah, kot mavisi tonları, beyaz, hardal ve lacivert ile kombin yapabilirler.

Hala dolabınızda kiremit rengi pantolonunuz yoksa bu şıklıktan mahrum kalmamak için en kısa zamanda birkaç tane almanızı öneririm:)

GALERİ:

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER