İkizler Burcu Kadını Özellikleri

0
587

İkizler burcu kadını özellikleri arasında son derece neşeli ve enerji dolu bir yapıya sahip olmaları ilk özellik olarak sayılabilir. Hareketli yapısı ile yerinde duramayan ikizler burcu kadını bu özellikleri ile insanların dikkatini üzerilerine çeker. Birbirinden farklı kişiliğe sahip olduklarından genellikle kararsızlık içindedirler. Fikirleri sürekli olarak değişkenlik gösterir. Pratik bir zekâya sahip olmalarından hızlı düşünebilir ve hızlı harekete geçebilirler. Çekici özellikleriyle erkekler tarafından çok beğenilirler. Fakat ikizler burcu kadınını çözmek sanıldığı kadar kolay değildir. İkizler burcu kadını fiziksel olduğu kadar zihinsel olarak da sürekli aktiftir. Farklı konulara ilgili olduğundan sürekli araştırma yaparlar. Sabretmek onlar için çekilmez bir durumdur, acelecidirler. Yaşarken sürekli aktif olmaktan hoşlanırlar. Yolculuk yapmak, yeni yerler keşfetmek en sevdikleri şeydir. Yeni bilgiler edinmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan zevk alırlar. Bu nedenle arkadaş ortamı kalabalıktır. Yalnız kalmaktan korkarlar. Biriyle muhabbet etmekten mutluluk duyarlar. Fikir bakımından kendiyle aynı seviyede olan insanlarla takılmaktan hoşlanır. Meraklı halleri hiç bitmeyen özelliklerindendir.

ikizler burcu aşk hayatıİkizler burcu kadını hırslıdır ve karşılarına çıkan her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesini bilirler. İkizler burcu erkeğine göre daha azimlidirler. Konuşkan yapıları sayesinde insanları kolayca etkileyebilir ve ikna edebilirler. İkizler burcu kadını sürekli araştıran özellikleri sayesinde akıllı ve kültürlüdür. Zarif ve zeki olmalarının yanı sıra renkli kişilikleri vardır. Sürekli araştırarak önemli bilgiler edinir, okumayı ve öğrenmeyi sever. Farklı olan her şeye ilgileri vardır. Bu nedenle aynı anda birden çok konuya ilgi duyabilir. Gelenekleri bağlı kalmaktan hoşlanmaz, değişim onlar için vazgeçilmezdir. Kötülük yapmayı düşünmeyen iyi niyetli bir yapıya sahiptirler. Kendisine vakit ayırmayı, kendisiyle ilgilenmeyi sever. İkizler burcu kadını özellikleri arasında sayılabilecek bir diğer özellik ise insanların kendisine ilgi göstermesinden hoşlanması denebilir. Fakat bu özellikleri sadece ilgiye yöneliktir, insanların onu kısıtlamasından hoşlanmazlar. Emir almaktan nefret ederler, bir şey isteyecek kişi bunu ondan mutlaka rica ederek yapmalıdır. Rica etmediği takdirde ters bir tepki alır. İkizler burcu kadını hayal kurmayı çok sever. İnsan ilişkilerinde oldukça başarılıdırlar. Kendisine sunulan fikirleri dinler, bu fikirleri düşünür, hoşuna giderse uygular. İkizler burcu kadını fazla para harcamaktan hoşlanmaz, para konusunda tutumludur. Maddi anlamda kendi ayakları üstünde durmak ister.

ikizler burcu kadını genel özelikleriİkizler Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri arasında olumlu olarak; en ilgi gören özelliği zeki olmasıdır. Araştırmayı sever ve bilgi seviyesi oldukça yüksektir. İnsanlarla uyum içerisinde yaşayabilirler. Esprili, dinamik ve eğlenceli bir yapıdadırlar. İnsanlarla iletişimi çok iyidir. Entelektüel, anlayabilme özelliği gelişmiş, mantıklı ve sosyal bir yapıya sahiptir.

ikizler burcu kadınlarıİkizler Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri arasında olumsuz olanlar ise; duygusuz olması ve olaylara yüzeysel bakmasıdır. Sinirli olması dikkat çeken olumsuz özellikleri arasındadır. Farklı ruh hallerine sahip olduklarından karar verme aşamasında zorluk çekerler. Dedikoduyu severler. Aşırı meraklı olan yapısıyla kimi zaman başlarına çeşitli dertler açarlar.

ikizler burcu kadını özellikleriİkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

İkizler burcu kadını özellikleri denilince aşk hayatında bağımsızlıktan yana olması akla ilk gelen özelliktir. Genelde kimse için kendi özgürlüğünü kısıtlamaz. Ancak bu durum gerçekten aşık oldukları zaman değişiklik gösterebilir. Genelde bir erkeğin ona yaklaşması cesaret edilemeyen bir durumdur. Ben seçilmem seçerim görüşünü destekleyen tavırlar sergiler. Özgürlüğünü sınırlayan bir erkek ile asla birlikte olmaz. Aşk hayatında da oldukça eğlenceli, hareketli ve sevecendir. Güzel ve heyecanlı zamanlar geçirmekten yana olan ikizler burcu kadını sevdiği zaman aşırı kıskanç olabilir.

ikizler burcu kadını olumsuz özellikleri

 

Bir önceki makalemiz olan Boğa Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda boğa burcu, Boğa Burcu kadını ve Boğa Burcu kadını yükseleni hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER