İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

0
575

Fiziksel olarak ikizler burcu erkekleri çok çekici bir görünüme sahiptirler. Yüz hatları uzun ve ince bir yapıdadır. Elmacık dışarı doğru çıkık ve kemikli bir buruna sahiptirler. İkizler burcu erkeği özellikleri arasında hızlı bir metabolizmaya sahip olmaları en önemlisidir. Bu durum ise uzun boylu ve zayıf bir vücuda sahip olmalarını sağlar. Giyim tarzları oldukça faklıdır. Genel olarak modayı takip ederler fakat kendilerine yakıştığını düşündüğü her kıyafeti satın alırlar. Özellikle ayakkabı konusunda çok fazla merakı olan ikizler burcu erkekleri pek çok çeşit ayakkabıya sahiptirler.

İkizler burcu erkeği özellikleri arasında, isminden de anlaşılacağı gibi iki kişilikli bir yapıya sahip olmaları gelir. Erkeğin kişiliği ilk olarak meraklı, zeki, hareketli ve sosyal olarak karşımıza çıkmaktadır. Etkili bir konuşma tarzına sahip olan ikizler burcu erkekleri, konuşulanlar hakkında bilgisi yokmuş gibi görünseler de konuşmalarını herkese dinletebilmektedirler. Ayrıca konuşma yeteneğinin yanı sıra ikna kabiliyeti de oldukça yüksektir. İnançları değişim gösterse de onlar bu inançları saklamazlar ve her şeyi ile ortaya koyarlar. İkinci kişiliğe gelecek olursak, bu ilk kişiliğin neredeyse tam tersidir. İçine kapanık, karanlık, duygusal bir kişilikle karşımıza çıkarlar. Konuşurken kelimeleri seçmezler ve insanları kırmaktan çekinmezler. Bu yüzden tahammül edilmesi zor bir kişiliğe sahiptirler. Hareketleri ile insanları fazlasıyla kırarlar ve bu açıdan oldukça düşüncesizdirler. Yer değiştirmeyi severler ve dönüp arkalarında kalanları hiç umursamazlar.

ikizle burcu erkeği olumlu özellikleriİkizler burcu erkeği özellikleri incelendiğinde, her iki kişilikte de ortak olan özellikler vardır. Her iki kişilikte sürekli aynı yerde durmaktan hoşlanmaz yer değiştirler. Karmaşık bir iç dünyaları vardır. Zekâları oldukça yüksektir. Kibar bir kişiliğe sahiptirler ve her iki kişilikte etkin bir konuşma tarzına sahiptir. Bu özellikler ile pratik çözümler üretebilirler. Olaylardan çok çabuk sıkıldıkları için sürekli fikir değiştirirler Bu yüzden ikizler burcu erkeklerini anlamak çok zordur. Sürekli olarak ilgi bekleyen çocuksu bir yapıları vardır. Kendisi ile ilgilenen insanları çok severler.

İkizler burcu erkeği eğer aklında bir şey varsa bunu kesinlikle yapar ve buna kimse engel olamaz. Fakat olaylar üstünde fazla çaba harcamayı sevmezler. Arkadaş edinme yeteneği ile karşısındaki insan ile çok kısa bir süre içerinde uyum sağlarlar. Bu özellikleri ile iş hayatında da oldukça başarılıdırlar. Etkin diyalog kurma, sorunlara çözüm üretme ve yeni projeler ortaya koyma gibi özellikleri vardır. Maddi konuda değişkenlik gösteren bir tarzları vardır. Eli açık bir kişiliğe ya da cimri bir kişiliğe sahip olabilirler fakat iki durumda da maddi durumlarını kontrol edemezler.

İkizler burcu erkekleri havalı bir tarza sahiptirler. Kafalarında birçok konu dolaşır ve bunun sonucu odaklanma problemi yaşarlar. Bu durum karşısındaki insan için güvensizlik durumunu açığa çıkarır. Sorumluluk sahibi değildirler. Kendilerini kısıtladığını düşündükleri için kısa vadeli kararlar alırlar, uzun vadeli kararlardan kaçınırlar. İkizler burcu erkeği özellikleri arasında bir diğer dikkat çeken konu ise sosyal hayatlarının aşırı derecede aktif olmasıdır. Çevresinde pek çok tanıdığı ve arkadaşı vardır. Dostlukları sağlamdır ve onlar için önemlidir. Dostlarına her zaman destek verirler. Bundan dolayı sevilen bir erkektir. Ortamların neşe kaynağı olan ikizler burcu erkeklerinin, espri yetenekleri üst düzeydedir. Ev hayatını sevmezler ve yerleşik hayattan zevk almazlar. Sürekli olarak dışarda olmak isterler, arkadaşları ile vakit geçirmekten zevk alırlar.

ikizler burcu erkeğiİkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı Özellikleri

İkizler burcu erkekleri uzun süreli ilişkiler için uygun kişiliğe sahip değildirler. Yetenekleri ile flört etmeye yatkındırlar. Eşinin kadınlığını hissetmesini sağlarlar. Beraberliklerinde eşininde kendisi gibi hareketli bir kişiliğe sahip olmasını isterler. Yaşları ilerlemedikçe ciddi bir ilişki yaşamaları zordur. Çünkü özgürlüklerine düşkün kişilerdir. İkizler burcu erkeği, ilişkilerinde sağdık bir kişiliğe sahiptirler. Âşık değilse sadece eğlence için insanlarla birlikte olurlar. Gerçek aşkı bulduklarına inandıkları anda ise gözleri eşinden başkasını görmez. Evlendikten sonra ise durgun bir hal alırlar. Kısacası ikizler burcunun kendisi gibi hareketli bir aşk hayatı vardır.

ikilzer burcu erkeği olumsuz özellikleriİkizler Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

İkizler burcu erkeği değişimlere kolayca ayak uydurabilirler. Her işin altından kalkabilen yapıları ile iş hayatında başarılı olurlar. Eğlenceli, hareketli ve konuşkan kişilerdir. Enerjisi sürekli olarak yüksektir. Arkadaş canlısı ve dostlarına sadıktırlar. Çekici ve bağımsız bir özelliğe sahiptirler.

İkizler Burcu Erkeklerinin Olumsuz Özellikleri

İkizler burcu erkeği sorumsuz bir kişiliğe sahiptir. Olaylar kaşsısında umursamaz bir tavır sergilerler. Karasızlardır ve sürekli olarak fikir değiştirirler. İkiyüzlü olabilirler. Aşırı meraklıdırlar, kolayca sinirlenirler ve bu sinirlerini kontrol etme yeteneğine sahip değillerdir. Konuşmayı sevdikleri için geveze olarak nitelendirilebilirler. Şımarık bir yapıya sahiptirler ve oldukça kurnazdırlar.

ikizler burcu erkeği özlelikleriİkizler Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar İle Uyumu

İkizler burcu erkeği yay burcu olan kadınlar ile iyi anlaşır ve bu sayede etkili bir kaliteliliğe sahip olabilirler. Balık ve kova burcu ile de iyi anlaşır ve arkadaşlık kurabilirler.

ikizler erkeği ve yay kadını

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER