Dağınık Gelin Saçı Modelleri

0
695

Her yıla damgasını vurmakta olan dağınık gelin saçı modelleri, oldukça şık ve spor ve hava yaratmaya devam ediyor.  Gelinliklerin üzerine en güzel şekilde gitmekte olan dağınık modeller, daha çok koyu renkli saç rengine sahip olan gelin adayları tarafından tercih ediliyor. Ancak sarışın olan ya da daha açık ve kumral saç tonlarına sahip olan gelin adaylarına da oldukça yakışan bir saç modelidir. Özellikle de tam beyaz olan ya da inci beyazından oluşan renkte gelinlikler ile en fazla uyum sağlayan saç modelidir. Daha çok spor tarzda gelinlik giymek isteyen ve daha çok güzelliği gözler önüne sermek isteyen gelinler için vazgeçilmeyen saç modelleri arasında yer almaya devam edecektir. Üstelik bu modellerde, ister kısa duvaklar ister uzun duvaklar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Dağınık Gelin Saçı Modellerinde Kısa Duvak Kullanımı

Dağınık gelin saçı modelleri, kısa duvak kullanımlarıyla oldukça şık görünmektedir. Özellikle de balık model gelinliklerin kullanımında, dar kesim model gelinliklerinde daha şık görünene dağınık modellerde, bir de kısa duvak kullanıldığında, ortaya gözlerin üzerinden alınamayacak kadar harika estetik görünümler çıkmaktadır. Kısa duvakların, tam esne kısmından dağınık saç içine yerleştirilmesi ve bir şapka görünümü verilerek kullanılması oldukça sağlam bir saç modeli oluşturmaktadır. İster hazır dağınık ve kısa duvaklı modellerden yararlanabilir isterseniz de tüm modeli kendiniz tasarlayabilirsiniz. Olağanüstü derecede şık görünecek olan kısa duvaklı dağınık modeli düğününüzde tercih etmemek için kendinizi zor tutacaksınız.

Dağınık Gelin Saçı Modellerinde Uzun Duvak Kullanımı

Her gelin adayının heyecanla beklediği ve düğün günü geldiğinde bir türlü karar verilemeyen saç modelleri gelin adaylarını da kuaförleri de zora sokabilmektedir. Burada devreye giren dağınık saç modelleri sayesinde, gelinler de kuaförler de rahat ermektedirler. Gelinleri zorlu seçimlerden kurtararak harika bir estetik görünüme kavuşmalarını sağlayan dağınık saç modellerinde, uzun duvak kullanımı da bir hayli tercih edilmektedir. Özellikle de gelinliğin etek kısımlarına kadar ulaşmakta olan duvaklar, dağınık saç içerisine yerleştirildiğinde, duvak arka kısımdan bir kuğu gibi süzülerek geceyi harika kılmaktadır.

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Saç Modelleri başlıklı yazımızda saç çeşitleri, saç modası 2017 ve saç renkleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER