Boğa Burcu Kadını Özellikleri

0
3188

Boğa burcunda doğan kadınlar, yıldızların güzellik, sevgi temsilcisi dolayısıyla çok beğenilen, cana yakın tiplerdir. Annelik ve evlilik boğa burcu kadınına çok yakışır. Boğa burcu kadını yıldızı yüzünden güzelliğe fazlasıyla düşkündür. Özellikle resim ve müzik en sevdiği alanlardır. Boğa burcu kadını özellikleri arasında en önemlisi arkadaşlarına çok düşkün olmasıdır. Dostları için türlü fedakârlıklar yaparlar. Boğa burcu bir kadın için yemek çok önemlidir. Onun için kalbe giden yol mideden geçer. Boğa burcu kadınının sofrası her zaman süslü ve çeşitli yemeklerle bezenmiş olur.

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri arasında kültürü, konuşması, kendini ifade edişi ile mükemmelliğini çevresindekilere hissettirir. Boğa burcu kadını yanlış anlaşılmaktan korkar, bu nedenle etrafındakilere oldukça dikkatli davranır. Boğa burcu kadınları çok çabuk kırılır ve kırıldıkları zaman gönüllerini geri kazanmak çok zordur.  Yaşlıları, çocukları ve doğayı çok severler, onlar ile vakit geçirmekten sohbet etmekten çok hoşlanırlar.

boğa burcu dövmeleriBoğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri arasında olumlu olanları; dayanıklı olması, güvenilir olması, mantıklı hareket etmesi, barışçıl olması, üretken ve sabırlı olması, son derece nazik ve dengeli bir kişiliğe sahip olmasıdır.

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; gözü doymayan, keyfine aşırı düşkün olan, yavaş hareket eden, inatçı, bildiğini okuyan, müsrif ve takıntılı olmaları vardır.

Boğa Burcu Kadını, Aşk Ve Evlilik Hayatı

Boğa kadınında, gençken yaşamak ve tatmin etmek istediği duygular çok erken gelişir. Ama gençlik yıllarından sonra sevgili seçerken çok dikkat ederler. Boğa burcu kadını sadece kendine gelecek vadeden bir adama bağlanır. Boğa burcu kadını için bir birlikteliğin temeli, onu çılgınca seven bir adam, sosyal saygınlık, rahat bir ev ve sağlam bir banka hesabıdır. Boğa burcu kadını sevdiği erkeğe sadık kalır ve aynı şeyi karşısındaki erkekten bekler. Sadakatsizliği ve aldatmayı asla kaldıramaz. Boğa burcu kadını ne istediği bilir ve verdiği karardan asla vazgeçmez.  Boğa burcu kadını hayattan zevk almayı bilir. Ona yaşamaya değer bir beraberlik sunarsanız, sizi cennetinde yaşatır.

boğa burcu kadını olumsuz özellikleriBoğa Burcu Kadınının Cinsel Hayatı

Boğa burcu kadını Venüs tarafından yönetildiği için cinselliğe doğuştan gelen bir yatkınlığı vardır. Boğa burcu kadınının yeterince tutkulu ve ihtiraslı bir yapısı vardır. Boğa burcu kadını cinsel hayatında tutkularını ve arzularını pek fazla belli etmez. Hızlı bir fiziksel ilişkiden zevk almaz. Onun için duygusallık da önemlidir. Partneri ile beraber olmak istediği zaman tüm estetik gücünü kullanır. Boğa burcu kadını pek fazla değişime açık olmasa da kimi zaman kuralların dışına çıkıp, cinsel hayatına renk katmak isteyebilir.

Boğa Burcu Kadını İş Hayatı

Güvenilir, anlaşılması kolay ve sadık bir çalışandır. Toprak burcu olduğu için pratiktir. İş hayatında kendi işinin patronuysa, oldukça başarılı ve herkes tarafından saygı görülen kişiliklerdir. İş hayatında bir karar verirken çok zorlanırlar, fakat verdikleri karardan da kolay kolay dönmezler. Verdiği kararın ne kadar doğru bir karar olduğunu ispat etmek için ellerinden geleni yaparlar. Boğa burcu kadını özellikleri arasında, iş hayatında risk almaktan hiç hoşlanmadığı da yer alır. Bu yüzden dik kafalı olarak gösterilebilir. Hedefledikleri noktaya ulaşmak içinse ellerinden geleni yaparlar.

boğa burcu kadını aşk hayatıBoğa Burcunun Arasının İyi Olduğu Burçlar

Çok iyi : Oğlak ve Başak

İyi : İkizler, Yengeç, Koç, Balık

Kötü: Akrep, Kova, Aslan

Ne iyi ne kötü : Yay ve Terazidir.

Boğa Burcu Kadınına Verilebilecek Hediyeler

Boğa burcu kadını hiçbir zaman parfüme doymaz. Güzel kokulu vücut losyonları ve parfümler alabilirsiniz. Güzellik salonunda geçirebileceği 1 gün onun için çok güzel bir hediye olacaktır. Eğer kıyafet almak istiyorsanız doğal kumaşları tercih etmeniz gerekmektedir. En kaliteli pamuklu kumaşlardan bir gecelik takımı onu çok mutlu edecektir. Teni oldukça hassas olan boğa kadınına, şık davetlerde giymek üzere siyah kadife bir elbise veya şık bir el çantası alabilirsiniz. Tene batmayan yumuşak dokulu eldiven ve atkı seti çok hoşuna gidecektir. Boğa burcu insanı vücudunda boynu temsil eder, bu yüzden ince ve şık kolyeler hediye edebilirsiniz. Boğa burcu kadınına mücevher almak istiyorsanız favorisi zümrüttür.

boğa burcu kadını olumlu özellikleri

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER