Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

0
695

Boğa burcu erkeği bazen can sıkıcı olmasa da genel olarak sevimli ve sıcakkanlıdır. Nabza göre şerbet vermeyi iyi bildikleri için, her ortama ayak uydururlar. Duygularını kullanmak yerine mantığı ile hareket etmeyi severler. Gireceği işler üzerinde uzun süre düşünürler ve kolay kolay hiçbir şeyi riske atmazlar. Rahatına oldukça düşkün olan boğa burcu erkeği, evinin her zaman düzenli olmasını ister. Boğa burcu erkeği özellikleri arasında en kütü olanı inatçılıktır. Kafalarına koydukları şeyden kolay kolay vazgeçmezler. Boğa erkeğinin önemli özelliklerinden biride estetik sahibi olmasıdır.  Boğa burcunun erkeği için arkadaşlık ve dostluk kavramı çok önemlidir. Herkese güvenmediği için sırlarını sadece dostlarına anlatır ve bu güvensizliklerinden dolayı dostları ya bir ya da iki tanedir. Boğa burcu için dost kazanmak ne kadar zor olsa da, hayatından çıkarmak o kadar kolaydır.

boğa burcu erkeğinin olumlu özellikleriBoğa Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

Boğa burcu erkeği sorun çıkarmayan duygusal ve huzur veren birisi ile ilişki yaşamayı tercih eder. Birlikte olacağı kişiyi yönlendirmek ister. Yönlendiremediği ve istediğini kabul ettiremeyeceği biri ile yaşayacağı ilişkide mutsuz olur. Bu nedenle hayatındaki kişi koşulsuz olarak ona riayet etmelidir. Gösterdiği değerin karşılığını veren ve onu her konuda düşündüğünü hissettiren kişi, boğa burcu erkeğinin gönlünü kazanabilir. Boğa burcu erkeği sevdiği kişiye bağlı kalır. Boğa burcuna bu şekilde yaklaşan kişi, boğa burcu tarafından yalnız bırakılmaz.

Boğa Burcu Erkeğinin İlişkide Sevdiği Ve Sevmediği Yönleri

Partnerinin zeki olması ve bunu bulundukları ortamda öne çıkarması boğa burcu erkeğinin hoşuna gider. Sevgisini ve duygusal yönünü pek fazla göstermese de, partnerinin ilgili, sevecen ve duyarlı olmasını ister. Yaşadığı ilişkide uyumlu olmayı ön sırada tutsa da, dış görünüşe de çok önem verir. Yaptıklarına ve tercihlerine müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Yaşadığı ilişkinin herkes tarafından beğenilmesinden ve söz edilmesinden hoşlanır. Yaşadığı ilişkide yaptıklarının karşılığını göremezse farklı kişilere yönelir. İlişkisinde ciddi olmasının yanında, romantik olmaktan da hoşlanır. Boğa burcu erkeği özellikleri arasında en önemlisi partnerine her şartta ve her şekilde sadık kalmasıdır. Boğa burcu erkeği kolay kolay âşık olup sevmez. Her ortama girmez, sadece sevdiği insanlar ile takılmaktan hoşlanır. İyi bir partnerdir ve karşısındaki insanın ruhundan anlayan bir tarza sahiptir.

boğa burcu erkeği aşk hayatıBoğa Burcu Erkeğinin İdeal Sevgilileri

Uzun süreli aşk yaşadığı burçlar: Balık burcu ile yaşadığı ilişki uzun süreli bir ilişki olabilir. Balık ve boğa burcu karşılıklı uyum içerisinde güzel bir ilişki yaşayabilir. Balık burcu duygusal olduğu için yönlendirilebilecek bir burçtur.

Heyecan yaşayacağı burçlar: Aslan burcuyla maceralı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Eğlenmek ve hayattan zevk almak konusunda uyum sağlamanız söz konusudur. Sakin bir ilişki ve farklı paylaşımlar istiyorsanız aslan burcunu tercih edebilirsiniz.

Aradığı cinsel partnerler: Cinsel anlamda fantezili ve güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız kova burcunu tercih edebilirsiniz. Kova burcu ile güzel ve karşılıklı bir şekilde birbirinizi mutlu edebileceğiniz bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Boğa burcu erkeği tam anlamda iş koliktir. Yaptıkları işi her zaman sonuçlandırmak isterler. Çalışkan ve hırslı olmalarından dolayı mutlaka başarılı olup yükseleceklerdir. Maddi gücünü olabildiğince iyi kullanan boğa burcu erkeği, riskli işlere kolay kolay girmez. Parasal konularda geleceğini garanti altına almaktan hoşlanırlar.

boğa burcu erkeği özellikleriBurçlar Kuşağında Boğa Burcu

Boğa burcunun simgesi boğa ve boğanın baş kısmıdır. Yönetici gezegeni aşk tanrıçası olarak bilinen Venüs’tür. Uğurlu sayısı 6, uğurlu rengi pembe ve uğurlu taşı ise zümrüttür. Negatif toprak grubuna bağlı bir burçtur.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Boğa burcu erkeği özellikleri arasında olumlu olanları; mantıklı hareket etmesi ve dayanıklı olması, kendine yeten bir kişiliğe sahip olması, güvenilir olması, üretken ve sabırlı olması, son derece nazik olması ve dengeli bir kişiliğe sahip olması yer almaktadır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Boğa burcu erkeği özellikleri arasında olumsuz olanları; aşırı kıskanç olması, inatçı ve bildiğini okuyan bir yapıya sahip olması, sadece kendini düşünmesi, gözü doymayan bir yapıya sahip olması, kimi zaman katı olması, kibirli olması, yavaş hareket etmesi, müsrif ve takıntılı olması yer almaktadır.

boğa burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER