Başak Burcu Kadını Özellikleri

2
1083

Başak burcu kadını özellikleri: Başak burcu kadını aşk kadınıdır ve oldukça hırslıdır. Eğer yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yapar, önünde kimse duramaz. Kolay kolay pes etmezler ve durdurulamazlar. Detaylara ve ayrıntılara oldukça çok önem verirler. Ayrıntılara takıldıkları için ulaşmak istedikleri sonuca çok geç ulaşırlar.

Başak kadınları idealleri doğrultusunda yaşarlar. Başak burcu kadını çok naziktir. Çok kolay kırılırlar ve çabuk üzülürler. Başak burcu kadını özellikleri arasında en hassas olduğu nokta titizliktir. Herhangi bir dağınıklık karşısında moralli bozulan başak kadını, düzeni ve muntazamlığı sever. Dışarıda olmak çok hoşuna gitmez, evde ailesi ile vakit geçirmek başak kadınını daha çok mutlu eder.

başak burcu kadını ve nitelikleri
Başak burcu kadını özellikleri arasında, diğer burçlar ile uyumlu olması ön plana çıkmaktadır.

Başak Burcu Kadını Özellikleri Detayları

Başak burcu kadını iş yapmaktan şikâyetçi olmaz, çok fazla işi olması onu mutsuz etmez. Zeki tavırları ve hareketleri ile sorunları büyümeden çözerler.

Her zaman iyilikten yana olan başak burcu kadını insanlara kötü davranmayı sevmez. Biriniz incitmek veya kırmak yapmak istediği en son şeydir.

Başak burcu kadınının güvenini kazanmak oldukça zordur. Her insana mesafeli yaklaşır. Başak burcu kadını yalanlardan asla hoşlanmaz.

Kendine yalan söyleyen bir kişiye karşı güvenleri yıkıldığı zaman tekrar güvenmeleri oldukça zordur.

Başak burcu kadınları fiziksel olarak en dikkat çekici burçlardan bir tanesidir.  Ne uzun nede kısa boylu olan başak kadını, fazlası ile çekicidir. Uyumlu hatlara ve pürüzsüz bir cilde sahiptir.

Başak kadını yürürken tüm dikkatleri üzerine toplayacak kadar güzeldir. Başak kadını başak erkeğinin aksine giyim konusunda oldukça iyi tercihlerde bulunur. Düz renklerden ziyade desenli renkleri tercih eder. Giyim konusunda oldukça iyi olmalarına rağmen, bazen yardım almayı düşünebilir ve ya ihtiyaç hissedebilirler.

başak burcu kadını
Başak burcu kadınları, pek çok iyi özellikleri ile ön plana çıkar. Sadık olması ve ilişkilerine değer vermesi, başak kadınlarının evlenilecek kadınlardan olduğunu göstermektedir.

Başak Burcu Kadını Özellikleri; Olumlu

 • Başak burcu kadını özellikleri arasında en önemlisi ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmasıdır.
 • Yaptıkları işlerin en iyisi ve en mükemmeli olmasını isterler.
 • Sıcakkanlı ve kibardırlar.
 • Kendilerini diğer insanlardan üstün görmezler.
 • İnsanlara yakın davranmaktan hoşlanırlar.
 • Gizlilik ve yalan hiç hoşlanmadığı şeylerdir.
 • Bakımlı, titiz ve çok fazla düzenlidirler.
başak burcunun özellikleri
2016 yılında başak burçlarını güzel ve olumlu olaylar beklemektedir. Bu olumlu yorumlar erkekleri de bayanları da kapsamaktadır.

Başak Burcu Kadını Özellikleri; Olumsuz

 • Başak burcu kadını gereğinden fazla gergindir.
 • Bazen insanları kıracak kadar sinirli olabilir.
 • Olaylara iyi yönlü yaklaşmayı başaramazlar ve gizli saklı işleri severler.
 • Kafasına herhangi bir şey koyduğu zaman hiçbir şekilde önünde hiç kimse duramaz ve oldukça takıntılıdırlar.
 • İşleri kolay bir şekilde halletmek yerine zorlaştırmayı tercih ederler.
başak burcu ve özellikleri
Başak burcu kadınlarının en tehlikeli özelliği, gizli saklı işleri seviyor olmasıdır.

Başak Burcu Kadını Özellikleri; Aşk Hayatı

Başak burcu kadını aşk hayatında partnerini oldukça fazla zorlar. Bu özelliği ile onu mutlu etmek zor olduğu kadar mümkün de olmayabilir. Olmadık şeylerden dolayı dert yakınabilir. Başak burcu kadınını elde etmek de bir o kadar zordur. Karşısındaki kişiyi oldukça fazla zorlar. Başak burcu kadınına yaklaşmaya çalışan bir erkek oldukça sabırlı davranmalıdır. Zira başak burcu kadını karşısındaki kişiye duygularını asla belli etmez, adeta bir duvar gibi görünür.

Başak burcu erkekleri genel olarak dikkat çekici bir yüze sahiptir. Vücudunda en önem verdiği yer saçlarıdır. Saçlarını çok önemser ve saçlarıyla ilgili saatler harcayabilir. Başak burcu erkeğinin çenesi ve burnu keskin hatlara sahiptir. Gözleri dikk...

Başak burcu kadını âşık olduğu zaman ise partnerine çok sadık ve dürüst davranır. Kolay kolay partnerini bırakmaz. Partnerine karşı gizli olmaktan hoşlanmaz. Her şeyi açık olarak yapmak ister ve kendisine de öyle davranılmasını bekler.  Aşk hayatında ölçülü davranır, aşırıya kaçmaktan hoşlanmaz. Başak burcu kadını özellikleri arasında en önemlisi de aşırı kıskanç olmasıdır. Partnerini bu konuda oldukça zorlar. Kıskançlığı gözünü kör edecek ve kendini krize sokacak kadar fazladır. Sevgilisini başkası ile paylaşmak düşüncesi bile başak kadınını çıldırtmaya yeter.

 

başak burcu özellikleri nelerdir
Sosyal hayatta oldukça aktif olan başak burcu kadınlarının aşk hayatları da oldukça eğlencelidir. Ancak zaman zaman can sıkabilmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Erkeği Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu erkekleri, başak burcu özellikleri ve başak erkeği özellikleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

2 Yorumlar

 1. başak erkeklerinin geneli dikkat çekecek kadar yakışıklıdır. başak erkeği karizmatiktir, mükemmelliyetçidir, detaycıdır. başak erkeği insana güven vermez ama en kötü yanı odur…

CEVAP VER