Başak Burcu Erkeği Özellikleri

2
1122

Başak burcu erkekleri genel olarak dikkat çekici bir yüze sahiptir. Vücudunda en önem verdiği yer saçlarıdır. Saçlarını çok önemser ve saçlarıyla ilgili saatler harcayabilir. Başak burcu erkeğinin çenesi ve burnu keskin hatlara sahiptir. Gözleri dikkat çekicidir. Başak burcu erkeği yolda yürürken kendinden emin, dik ve karizmatik görünmektedir. Başak burcu erkeği özellikleri arasında, kıyafet seçimi oldukça kötü olmaktadır ve bu konuda hep yardım almayı tercih eder. Başak burcu erkeğine en çok yakışan renkler arasında deniz mavisi bulunmaktadır.

başak burcu erkeği özellikleri
Başak burcu erkeği özellikleri, genel anlamda olumludur. Ancak bu özelliklerini gösterebilmesi için, uyumlu olan bir burç ile birlikte olması gerekir.

Oldukça inatçı bir kişiliğe sahip olan başak burcu erkeği, kesinlikle dediğim dedik bir tiptir. Onu düşüncesinden vazgeçirmeniz neredeyse imkânsızdır. Fazla detaycı olmasından dolayıdır ki, karşısına çıkan olumsuz ya da olumlu kararlarda çok ince düşünür. Her konuyu en ince ayrıntısına kadar düşünür. Oldukça pratik bir zekâya sahip olan başak burcu erkeği, son derece akıllıdır ve pratik zekâsı sayesinde sürekli ön plana çıkan bir karakterdir. Diğer burçlarla kıyaslandığında başak burcu erkeği kadar pratik ve hızlı düşünce yapısına sahip olan bir başka burç yoktur. Başak burcu erkeği özellikleri dendiğinde ilk akla gelen aslında temizliktir, çünkü başak burcu erkeği oldukça titiz bir yapıya sahip olmaktadır. Sadece temizlik konusunda değil hayatında da her şeyin düzen içerisinde olmasını isteyen başak burcu erkeği, bu özelliği ile bazen insanları bile rahatsız etmektedir.

Başak burcu erkeği çalışkan ve oldukça hırslı bir yapıya sahip olmaktadır. Kaybetmeyi kabul edemeyen başak burcu erkeği, istediği şeyi elde etmek için sonuna kadar savaşır. Neşeli ve enerjik bir yapıya sahip olan başak burcu erkeğinin morali kolay kolay bozulmaz. Başak burcu için başarı hayatının parçası, olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Başarısızlığa asla tahammül edemeyen başak burcu erkeği oldukça keskin olan zekâsı sayesinde zaten hayatta başarısızlık yapmamak için çok ince düşünür. Özgürlüğü sevmektedir, başkaları tarafından kısıtlanmaktan nefret eder. Başak burcu erkeği için aile oldukça önemlidir. Bu nedenle ailesine çok önem verir. Ailesi için her türlü fedakârlığı yapmaya razı olur.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri; Aşk

Başak burcu erkeği diğer özelliklerinin yanı sıra aşk konusunda çekingen davranışlar sergiler. Âşık olmaktan korkan başak burcu erkeği, buna rağmen ilişkilerinde oldukça hareketli bir ilişki hayatı olmaktadır. Başak burcu erkeği flört konusunda oldukça ustadır. Başak burcu erkeği ile aşk yaşamak oldukça güzeldir. Âşık oluğu kadına sonuna kadar sahip çıkar ve korur. Duygusallıktan ve romantizmden oldukça uzak olmaktadır. Ciddi bir birliktelik yaşamadan önce çok düşünür ve sonunda evet derse sonsuza kadar sadık ve sevdiğinin yanında kalır.

başak burcu erkeği özellikleri
Oldukça romantik olan başak burcu erkeği, evine ve eşine sadıklığı ile bilinmektedir.

Başak Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

En dikkat çekici özelliği titiz ve yardımsever olmasıdır. Kibar hareketler sergiler ve her zaman güvenilir olmaktadır. Mantığı ile hareket eder. Her olayı en ince ayrıntısına kadar düşünür. Düzenli ve dakiktir.

Başak Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Başak burcu erkeğinin en olumsuz özelliği fazla detaycı olmasıdır. Sivri dilli ve her zaman endişelidir. Bazen çok sinirli ve gergin olabilir. Oldukça karamsar bir görüşe sahip olmaktadır. Önemsiz konularla ilgili fazla zaman harcaması başak burcu erkeği özellikleri arasında en olumsuz özelliğidir.

Burçlarla İlgili Uyumu

Başak burcu erkeği boğa burcu kadın ile uzun süreli ve güvenilir bir ilişki kurabilir. Macera ve eğlencenin olduğu bir ilişki arayan başak burcu erkekleri için kesinlikle yay burcu kadını tavsiye edilebilir. Yengeç burcu kadınlarla ise fiziksel ilişkilerinde uyum yakalayabilmektedir.

başak burcu erkeği özellikleri
Başak burcu erkeğinin mutlu ve uyumlu bir birliktelik yaşayabilmesi için, yay burcu kadını ile birlikte olması gerekmektedir.

2 Yorumlar

  1. başak erkeklerinin geneli dikkat çekecek kadar yakışıklıdır. başak erkeği karizmatiktir, mükemmelliyetçidir, detaycıdır. başak erkeği insana güven vermez ama en kötü yanı odur…

CEVAP VER