Balık Burcu Kadını Özellikleri

0
689

Balık burcu kadınları, dış görünüşlerine bakıldığında oldukça hoş ve alımlı bir görünüme sahiptirler. Genel bir kıyaslama yapmak gerekirse kıvırcık saçlı olan balık burcu kadını, dalgalı saç tipine de sahip olabilir. Genetik özellikleri göz önüne çok alınmadığında, kestane ya da kumral renkte tenleri vardır. Vücutlarında en çok ilgiyi çeken organları gözleridir. Kirpikleri, bakışları ve göz hatları oldukça belirgin ve etkileyicidir. Genellikle toplu yüz hatlarına sahip olan balık burcu kadını özellikleri arasında yer alan bilgilerden en önemlisi çok uzun boylu kadınlar olmamalarıdır. Modaya oldukça düşkünlerdir ve güzel giyinmeye ayrıca özen gösterirler. Giyim konusunda oldukça başarılıdırlar. Özellikle antika kıyafetler konusunda ayrı bir sempatileri vardır.

balık burcu kadını özellikleri nelerdir

  1. Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Hırslı ve istediği her şeyi elde etme aşığı olan balık burcu kadınları, özellikle inatçılıkları konusunda herkese taş çıkartırlar. Elde etmek istediği hiçbir şeyi elinden kaçırmazlar. Çekici bir görüntüye sahiptirler ve genellikle düşmanları tarafından bile beğenilirler. İyi huylu, sevecen, insan canlısı, sempatik ve merhametlidirler. Oldukça romantik ve duygusal bir yapıya sahip olan balık burcu kadını, yaşadığı her ana duygularıyla yön verir. Özellikle kurmuş oldukları yuvaya çok bağlıdırlar. Tam anlamıyla evcimen bir burçtur diyebiliriz. Sadece evinde oturmak bile onu huzur dolu, rahatlamış ve mutlu hissettirmeye yeter. Çok güçlü sezgilere sahiptirler ve hislerine güvenerek hareket ederler. Her daim konforlu bir hayata sahip olmak isterler. Toplumda ve kendi çevresinde her zaman saygı görmeye çalışmaktadırlar. Seviyesiz davranışlarda bulunan hiç kimseyle anlaşamazlar.

balık burcu kadını olumsuz özellikleri2. Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bu burca sahip kadınlar için aşk kesinlikle vazgeçilmezdir. Aşk, balık burcu kadını için her daim hayatlarında olması gereken ve hayatlarının anlamı haline gelmiş bir kavramdır. Yaşadığı her günü, aşk için yaşamak ister. Çok duygusal bir aşk hayatları vardır. Hayatına aldığı kişiye doyumsuz bir sevgi ve kesinlikle eşi bulunamayacak bir aşk yaşatır. Aşkı yaşayan bütün balık burcu kadını özellikleri arasında dikkatli ve titiz olmaları yer alır. Genellikle âşık olmadıkları hiç kimseyle beraber olmazlar. Bu sebeple de seçimleri oldukça zorlayıcıdır. Kendisi karşısındaki insana ne kadar âşıksa, karşısındaki insanın da ona o kadar âşık olmasını ister. Eğer sevgi konusunda eksikliğe düşerse kırılırlar ve oldukça uzun süre bu durumu atlatamazlar. Genellikle ilişkiyi bitirmek yerine, kurtarmayı tercih etmektedirler.

3. Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Oldukça duyarlı bir yapıya sahiptirler. Bu durum balık burcu kadını özellikleri arasında yer alan neredeyse en önemli durumdur. Her alanda başarılı ve yaratıcı olabilme özelliklerine sahiptirler. Hayatlarındaki bütün insanlara karşı şefkat duygusu beslerler. Çok zarif kişilikleri vardır ve romantiklerdir. Hem çok sempatik hem de kibarlardır. Tutkulu ve güvenilirdirler.

balık burcu kadını genel özellikleri4. Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Çok hayalci ve kararsız bir yapıya sahip olan balık burcu kadını özellikleri bu yüzden olumsuz görülmektedir. Devamlı kendisiyle ilgili sıkıntıya düşerler. Çok tutumludurlar. Konular hakkında kötü düşünmekte üstlerine yoktur. Çok inatçıdırlar ve dış görünüş bakımından çok sert dururlar.

5. Balık Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kendisine bağlı olduğuna inandığı, ona kendini önemli hissettirebilen erkeklere karşı ayrı bir ilgi duyan balık burcu kadını, özellikle çıkarcı erkekleri etrafında bulundurmak dahi istemezler. Duygusal bir yapıya sahip olduklarından dolayı, duyguları görmezden gelen ve kaba davranışlar sergileyen hiçbir erkekle asla beraber olamazlar. Yani kesinlikle duygulara önem veren bir erkekle beraber olmak isterler. Her daim ilgi görmek isterler fakat bunaltılmaktan da hiç hoşlanmazlar.

balık burcu kadını fiziksel özellikleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kova Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda kova burcu kadını, Kova Burcu kadını aşk hayatı ve Kova Burcu özellikleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER