Balık Burcu Erkeği Özellikleri

0
925

Balık burcu erkeği özellikleri arasında en dikkat çekici olanı saçlarıdır. Genellikle dalgalı ya da kıvırcık olan saçlara sahiplerdir. Saç renkleri genellikle koyu renktir. Balık burcu erkeğinin diğer bir fiziksel özelliği ise gözleridir. Bakışları ile oldukça dikkat çekici bir kişiliğe sahiptirler. Orantılı bir yüz yapıları vardır. Fakat yüzleri her zaman topludur. Kiloları ne kadar az olursa olsun yüz hatları her zaman için dolgundur. Balık burcu erkeğinin kilo alma eğilimi yüksektir. Bu yüzden daha dikkatli olması gerekir.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanlardan birisi de çok fazla hayal kurmasıdır. Yaşantısı ile ilgili her konuda olabildiğince hayalperesttir. Bazen kurduğu hayaller realist olmaktan çok uzak kalır. Balık burcu erkeğinin bir diğer öne çıkan özelliği ise çok duygusal olmasıdır. Balık burcu erkeğinin hayalperestliği ve duygusallığı ile yaşamını sürdürdüğünü söylemek yanlış olmaz. Balık burcu erkeği kibar ve centilmen bir erkek olarak karşımıza çıkar. Çevresindeki insanları kırmaktan olabildiğince kaçınır. Fakat bazen tahmin edilemeyecek şekilde çevresindeki insanları kırabilir. İşin aslı kendini ifade ederken yanlış kelimeleri kullanmasından dolayı istemeyerek de olsa insanların kırılmasına yol açabilirler. Balık burcu erkeği, yeni insanlara ve farklı ortamlara hızlı adapte olan bir yapıya sahiptir. Ama bazı konuları umursamadıklarını söyleyebiliriz.

balık burcu erkeği olumsuz özellikleriUmursamaz oluşu bazı anlarda onun için iyi şeylere yol açabilir. İnsanlar hakkında kötü düşünmez her insanın iyiliğini düşünür. Bu yüzden kötü düşünceden arınmış iyimser kimselerdir. Kötümserlik lügatlarında yoktur. Balık burcu erkeğinin çok düzenli olduğu söylenemez. Ancak bu durum bazılarında istisna olsa da geneli böyledir. Balık burcu erkeğine göre sorumluluk üstlenmek onun yaşantısını kısıtlayan bir etkendir. Bu yüzden de sorumluluk almak ona göre değildir. Çünkü balık burcu erkeği özgür hareket etmek ister ve kısıtlanmaktan haz etmez. Özgürlüğüne gölge düşürecek şeylerden kaçınır. Aksi halde mutluluğuna da gölge düşeceğini düşünür. Balık burcu erkeğinin davranışlarının altında bir kötülük gizli değildir. Davranışlarında her zaman samimi ve iyi niyetlidir.

balık burcu erkeğinin özellikleriBalık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aşk balık burcu erkeğinin hayatının en önemli parçalarından biridir. Fazlasıyla romantik, kibar ve nazik olan balık burcu erkeği, sevdiği insanı mutlu etmek için elinden geleni yapar. Balık burcu erkeği sevdiği insanı hayatının merkezinde tutar ve yapacağı her olayı, hareketi onun mutluluğu için planlar. Sevdiği insana karşı maço tavırlardan uzak durur. Kadınların dilinden anlayan ve onların gönlünü hoş tutmayı bilen bir erkektir. Balık burcu erkeği özellikleri arasında kıskançlık asla yer almaz.

balık burcu erkeği olumlu özellikleriBalık Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Balık burcu erkeğinin şairane bir ruha sahip olması ve duyarlı bir kişiliğe sahip olması olumlu olan özelliklerinin en başında yer alır. İnsanlara karşı her zaman için şefkatli bir yaklaşımı vardır. Oldukça romantik bir yapısı vardır. Ayrıca güvenilir, düzenli, sabırlı ve kararlı bir insandır. Aşk hayatında tutkulu ve eşine karşı sempatik olması da olumlu özellikleri arasındadır.

Balık Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Balık burcu erkeğinin olumsuz olan özellikleri arasında ise karar verme konusunda oldukça zorlanması en dikkat çekenidir. Çalışmayı sevmeyen tembel bir yapısı vardır. Ayrıca hastalıkları çok abartırlar ve geç atlatırlar. Dik başlı ve cimri bir kişiliği olması da olumsuz özelikleri arasında en önemli olanlarıdır. Ayrıca balık burcu erkeği kesin tavırlı ve katı görünümlü bir yapıya sahiptirler.

balık urcu erkeği genel özellikleri

 

Bir önceki makalemiz olan Balık Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda Balık Burcu kadını, Balık Burcu kadını aşk hayatı ve Balık Burcu kadını para ilişkileri hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER