Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

0
1661

Aslan burcu kadınlarının genel olarak en bilindik özellikleri oldukça çekici olmalıdır. Ayrıca çekici oldukları kadar da akıllılardır. Özellikle öz güvenleri her zaman için en üst seviyededir. Aslan burcu kadınları her zaman en iyisinin olmasını isterler. Çok gururlu bir kişiliğe sahiplerdir. Gururları onlar için her şeyden önce gelir. Bir aslan burcu kadını özellikleri için genel olarak zor bir kişiliğe sahip oldukları söylenebilir. Etrafında bulunan insanlara yaklaşmak konusunda çekingen davranabilirler. Aslan burcu kadınları biraz kibirli bir kişiliğe sahiptir. Bir amaç uğruna yola çıktılarında, o yolda karşılarına çıkan insanları görmezler.

Aslan burcu kadınları için ateşli ve gösterişli bir görünüme sahip olmak kolaydır. Bunu istedikleri zaman yapabilirler. Aslan burcu olan kadınlar, fiziksel ilişkilere karşı daha hassastırlar. Ateşli bir kişiliğe sahip olduklarından, karşılarına çıkan muhtemel fırsatları iyi değerlendirirler. Bu yüzden de gece hayatını ve eğlenceleri daha çok severler.

Aslan burcu kadınları, erkekler tarafından beğenilmeyi isterler. Bunu hissettiklerinde etrafındakilerin üzerinde hakimiyet kuracağına inanır ve bu şekilde davranırlar. Bulunduğu ortamlarda her zaman odak noktası olmayı isterler.

Aslan burcu kadınlarının dikkat çekmesini sağlayan en önemli olay doğallıklarıdır. Hal ve hareketleri yapmacık değil, tamamen doğal hareketlerdir. Bulunduğu her ortamda bu doğallığı bozmaz ve karşısındakinin de öyle davranmasını isterler.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri; Fiziksel

Aslan burcu kadınları, burcun ismini aldığı aslanlar gibi gür ve kalın saçlara sahiplerdir. Bu saçlar aslandaki yeleleri anımsatır derece, fazla güçlüdür. Ten renkleri genellikle açık renklidir. Buna bağlı olarak saç renkleri de açık renklidir. Yuvarlak bir yüze ve mükemmel konumlandırılmış dikkat çekici gözlere sahiptirler. Boyları çok uzun değildir. Genellikle orta boylu ya da biraz kısadırlar. Yemek yemeyi çok fazla seven aslan burcu kadınları eğer dikkat etmezler ise bazen fazla kilolu olabilirler. Fakat bunun haricinde giyimleri ve fizikleri ile mükemmel olan kişilerdir.

Aslan Burcu Kadının Özellikleri; Genel

Aslan burcu kadını özellikleri arasında en dikkat çekici olanı, cesur bir kişiliğe sahip olmalarıdır. Kolay kolay hiçbir şeyden korkmazlar ve davranışlarını, korktukları yüzünden kısıtlamazlar. Ayrıca oldukça dürüst ve doğrudurlar. Yalan söylemezler ve söyleyen insanlardan hiç haz etmezler. Dürüst olmak olanlar için çok önemli bir kriterdir. Yalan söyleyen birini fark ettiği zaman onu hayatından çıkarırlar.

Aslan burcu kadını özellikleri arasında doğal davranışlar yer alsa da rol yapmayı da çok iyi becerirler. İnsanları genellikle etkileyen bir yapıları vardır. Sadece fiziksel yapıları değil aynı zamanda konuşma tarzı ve insanlara iyi yaklaşımı da bu konudaki en önemli etmendir. Her zaman için enerjileri ve neşeleri en üst seviyededir ve bunu çevrelerine yansıtırlar.

Aslan burcu kadını farklı ortamlar ve yeni insanlar tanımaktan hoşlanır. Fakat her tanıştığı kişiyi arkadaşı olarak görüp sahiplenmez. Yeni tanıştığı insanlara karşı oldukça dikkatlidir. Onlara karşı beslediği iyi niyetin kötü kullanılmasını istemez. Bu yüzden seçici bir kişilikleri vardır.

Özgür bir kişiliğe sahip olan aslan burcu kadını, kısıtlanmayı ve kıskanılmayı hiç sevmez. Kendileri de kıskanmaktan hoşlanmazlar. Çalışma hayatı onlar için iyidir. Çünkü bir işi yapıyorken ondan zevk alır ve en iyi şekilde yaparlar. Bu nedenle maddi durumları genellikle iyidir.

Maddi durumlarının iyi olması, onları biraz cömert biraz da savurgan kişiler yapmaktadır. Mükemmel olmayı ve dikkat çekmeyi sevmelerinden dolayı zamanlarının çoğunu alışverişte para harcayarak geçirirler.aslan burcu kadını özellikleri nelerdir

Aslan Burcu Kadını Özellikleri; Aşk Hayatı

Aslan burcu kadını özellikleri içerisinde aşk hayatı oldukça iyidir. Aslan burcu kadınlarının aşk hayatlarında en çok dikkat etikleri şey, kıskanılmamaktır. Özgür bir yapılarının olmasından dolayı kıskanılmayı sevmezler. Aşk hayatı konusunda diğer her şey mükemmel diyebiliriz. Sevdikleri insandan asla vazgeçmezler ve ona sonuna kadar sadık kalırlar. Kendisinin sadık olduğu kadar karşısındakinin de aynı oranda sadık olmasını isterler. Karşısındakinin en ufak bir hatasında kolayca terk edebilirler.

Aslan burcu kadınları, erkeğini mutlu etmek için ellerinden geleni fazlasıyla yaparlar. Aslan burcu kadının kalbini kazanmak biraz zor olsa da kazandıktan sonra elde tutmak o kadar zor değildir. Sadece ona layık bir erkek olduğunuzu hissettirmeniz gerekmektedir.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri; Olumlu Ve Olumsuz Yanları

Aslan Burcu kadının özellikleri arasında olumlu pek çok özellik vardır. Bunlardan bir tanesi heyecanlı olmasıdır. Bu özelliğinin kendine ve çevresine hiçbir zararı yoktur. Girişimci bir yapısı vardır. Bu sayede yeni ortamlara girebilir ve iş hayatında başarılı olabilir. Yaratıcı bir kişiliğe sahiptir. Geniş bir görüş acısı ve düşünceye sahiptir. Verilen işleri eksiksiz yerine getiren, sorumluluk sahibi bir kişiliği vardır.

Olumsuz yönlerine baktığımızda ise en dikkat çeken özelliği, bencil bir kişiliğinin olmasıdır. En gözde kendisinin olmasını istediği için kendisini düşünür ve etrafına karşı bencil davranabilir. Sert bir yapısı vardır. Ayrıca kimi zaman karşısındakine küstahça ve kaba bir şekilde davranabilir. Maddi açıdan savurgan bir yapısının olması da kötü yanlarından birisidir.

Bir önceki makalemiz olan Başak Burcu Kadını Özellikleri başlıklı yazımızda başak burcu özellikleri ve başak kadını özellikleri nelerdir hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER