2017 Topuz Saç Modelleri

0
1681

2017 yılında da yine damgasını vuracak olacak 2017 topuz saç modelleri, birbirinden şık, birbirinden özel ve birbirinden farklı görünümleri ile sizleri kendine hayran bırakırken, herkesi de size hayran bırakabilecektir. Topuz saç yapmak ya da yaptırmak isteyen her kadın öncelikle kıyafet seçimini ortaya koymalıdır. Seçeceğiniz topuz saç modellerinden herhangi biri ya da birçoğu kıyafetinizle ve makyajınızla uyum sağladığı takdirde anlam kazanacaktır. Bu nedenle öncelikle hangi gün ve hangi kıyafet seçimleri ile topuz yaptıracağınıza karar vermeli ve daha sonrasında ise topuz modelinize karar vermelisiniz. Yeni yıla damgasını vuracak pek çok yeni model mevcuttur ancak biz en çok kullanılacak, en çok göze ve kalbe hitap edecek olan iki modeli sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dağınık topuz modelleri, örgülü topuz modelleri, kabarık topuz modelleri, sıkı topuz modelleri, parçalı topuz modelleri, takı ve tokaların kullanıldığı topuz modelleri gibi pek çok model yerini almış durumdadır.

2017 Topuz Saç Modellerinden Buklelerin Büyüsü

2017 topuz saç modelleri arasında en fazla dikkat çekecek olan ve döneme damgasını vuracak olan buklelerin büyüsü topuzları, gerçek anlamda şıklığı ve romantikliği yakalamanıza yardımcı oluyor. Saçlara doğal bir su dalgası modelinde maşa çekildikten sonra dağınık ve hafif ense kısmında toplanan saçlara hiçbir ek takı ya da toka takılmıyor. Ön taraflarda bırakılan saçlar bol ve spor bir hava verilecek örgü haline getiriliyor. Bu örgüler ise ense kısmında toplanan topuz kısmının üzerine ya da yanlarına dağıtılıyor. Her gelinliğin, her abiye kıyafetin üzerine gidebilecek, oldukça şık ve aynı zamanda spor olan, romantizmi de sıcak bir şekil ile yansıtan harika bir topuz modeli ortaya çıkıyor.

2017 Topuz Saç Modellerinden Dalgaların Büyüsü

Hemen hemen her kadın, saçlarının doğal ve geniş dalgalara sahip olmasını istemektedir. Ancak salık bir şekilde saçlarınızı kullanmak istemediğinizde, aynı zamanda dalgalı ve topuz bir biçimde kullanmak istediğinizde, dalgaların büyüsü modeli tam olarak sizlere hitap edecektir. Her yıl olduğu gibi 2017 yılına da damgasını vuracak olan dalgaların büyüsü topuz modelinde, saçlar tamamen doğal bir şekil alarak toplanmaktadır. Dağınık topuzla benzeşen bu modelde de toka tercih edilmemektedir.

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı yazımızda kıvırcık saç kesimi, kıvırcık saç rengi ve kıvırcık saç stili hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER