2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

0
784

2017 yılında evlenmeye hazırlananlar için, yepyeni gelin adayları için 2017 tesettür gelinlik modelleri, hız kesmeden üretilmeye devam ediyor. 2017 yılına gelin olarak girecek olanlar ya da 2017 yılının herhangi bir ayında düğün yapacak olan gelin adayları, şimdiden gelinlik modellerini seçmeye başladı. Erkenden seçilen gelinlik modelleri, kumaşa, tarza ve şıklığa verilen önemi gözler önüne sermektedir. Tesettürlü gelin adayları için özel olarak geliştirilen bu modeller, oldukça şık dantellerle 2017 yılında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Genel olarak krem ve kırık beyaz rengin kullanıldığı gelinlikler, bir güneş gibi parlamanıza olanak sağlayacağa benziyor. Gelinlerin en önem verdiği tüm alanlar dikkate alınarak hazırlanan gelinlik modellerinde en fazla tercih edilen renkler kırık beyaz ve krem olarak karşımıza çıkacaktır.

2017 Tesettür Gelinlik Modellerinde Kırık Beyaz Tercihi

Yıla damgasını vuracak olan 2017 tesettür gelinlik modelleri, kırık beyaz tercihi ile gözler önüne serilmeye hazırlanıyor. Dilediğiniz her gelinlik mağazasında, ya da gelinlik dikiş alanlarında bulabileceğiniz kırık beyaz modeller ile kombin yapabileceğiniz pek çok renk seçeneği de mevcuttur. İster bu renk 2017 model gelinliklerde açık ya da toz pembe rengini kullanarak kurdeleler ya da fiyonklar diktirebilirsiniz isterseniz de kırmızı ya da lacivert renkler kullanarak küçük detaylı süsler elde edebilirsiniz. Ayrıca kırık beyaz renk gelinliklerde, dantelden daha çok taş kullanımı karşınıza çıkacaktır.

2017 Tesettür Gelinlik Modellerinde Krem Renk Tercihi

2017 yılında gelinliklerin neredeyse her modelinde görebileceğiniz krem renkler dikkat çekmeye hazırlanıyor. Daha çok esmer ya da kumral ten rengine sahip olan gelin adaylarının tercih edeceği krem renkli gelinlik modellerinde, daha çok Fransız model danteller kullanılacaktır. Diğer tüm dantel çeşitleri de yine 2017 yılında heyecanla beklediğimiz gelinlik modellerinde kullanıma hazır olacaktır. Hem klasik ve şık havaya sahip olan hem de spor ya da balık etekli tarzda olan gelinlikler gözleri kamaştıracaktır. 2017 yılında kabarık modellerin aksine daha çok dar kesimli ve düğmeli gelinlikler de kendini gösterecektir. Artık beyazın hakim olduğu modellerin yerine de renkli süslemeler kullanılmaya başlanacaktır.

 

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER