2017 Sade Saç Modelleri

0
1583

Özellikle ev hanımları ve çalışan bayanların en çok ilgisini çeken 2017 sade saç modelleri yeni yıla az bir zaman kala beğeniye çıktı. Sade saçı genellikle öğrenciler, ev hanımları ve çalışan bayanlar günlük kullanım olarak tercih ediyorlar. Günlük olarak hem kullanışlı hem de şık duran sade saç modelleri yapımı da bir o kadar kolay olmaktadır.

 Yeni Yılda Günlük Hayatımızda Hangi Modelleri Kullanabileceğiz

Sade saç modelleri aslında en çok ilgi gören modelleri arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise; her kişi ve bireyin günlük bir yaşantısı var ve bu dönemde normal yaşamında sade saçlar ile hem ilgi çekmek hem de şık bir görüntü yakalamak istiyorlar. Sade saç tasarımları olarak bu sene en çok örgü tasarımları ön plana çıkıyor. 2017 sade saç modelleri olarak her çeşit örgü modelini rahatlıkla kullanabileceksiniz. Yarım örgü, önde taç örgü, iki yandan örgü, sepet örgü ve balık sırtı örgü modellerinin hepsini yaparak hem şık hem sade bir görüntü elde edebilirsiniz. Sade saç tasarımları için her ne kadar günlük hayatta dedikse de özel günlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller olmaktadır. Atkuyruğu toplamaları da bu sene çok fazla ilgi görecek görünüyor. Değişik aparatlarla hafif dalgalı modellerde oldukça sade bir görüntü ortaya çıkarabileceksiniz.

Sade Saç Modelleri Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sade saç yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Öncelikle evde kendiniz yapacaksanız ve saçınız çabuk elektriklenmeye elverişli bir yapıya sahip ise saçınıza sabitleyici ürün veya sprey sıkmanızda yarar olacaktır. Bunun dışında saçınıza sade bir görüntü verecekseniz kullanacağınız diğer bir aksesuarı ön plana çıkarmanızda fayda olacaktır. Eğer aksesuar kullanmayı sevmiyorsanız o zaman makyajınızı yaparken bir ışıltı yada rujunuzu koyu ren kullanarak bir renk katmanızda fayda olacaktır. Bunun sebebi ise; her şeyi sadeden yana tercih ederseniz sönük bir görüntü sergilersiniz. Buda sizi çok fazla mutlu etmeyecektir. Her zaman en çok tutulan saç modellerinde ilk sırayı alan sade saç modelleri her bayan tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Eğer sizde bu saç modellerini yapmak istiyorsanız size önerdiğimiz modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Kıvırcık Saç Modelleri başlıklı yazımızda kıvırcık saç kesimi, kıvırcık saç rengi ve kıvırcık saç stili hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER