2017 Nişanlık Modelleri

0
3019

Birbirini seven ve yuva kurmayı düşünen iki insan, evlenmeden önce, söz, nişan gibi evrelerden geçer. Evlilik yolunda ilk adımı atacak olan bireyler, tatlı bir yorgunlukla, tatlı hazırlıklara girişirler. Nişan evresinde, birbirlerine ait olduklarının nişanını koyarlar ve bunu da tüm sevdikleriyle birlikte kutlamaktan büyük mutluluk duyarlar.

Nişanlanacak olan kız, nişanlık modellerini araştırmaya başlar. Renk ve modeller konusunda, en yeni çıkan nişanlıkları tercih eder. Son moda nişanlığıyla göz kamaştırmak ister. Bunun bilincinde olan firmalar, 2017 nişanlık modelleri kreasyonuna birçok farklı renk ve modelde ürünler üretmektedir.

NİŞANA DAMGA VURMAK İÇİN

Nişanlanan çiftler, birbirleriyle olan uyumu, nişanlıkları ve takım elbiselerinde de gösterirler. Nişanı olan kızın nişanlığının rengiyle, nişanı olan erkeğin kravatı, mendili gibi aksesuarlarının rengi aynı olur. 2017 nişanlık modelleri üretilirken, aynı zamanda damatlar da göz önünde bulundurulmaktadır. Son moda renk olan somon rengi, özellikle nişanlık modellerinin vazgeçilmez renklerinden birisi olmuştur. Yine aynı şekilde, yeşil tonları da nişanlıkların gözbebeğidir.

Nişanında damga vurmak isteyen, akıllarda kalmak isteyen bireyler, tercihlerini son moda renk ve modellerden yana kullanmaktadır. Özel günlerindeki kalıcılığı, tüm sevdikleriyle birlikte yaşamak isterler. Sayısız renk ve model arasından nişanlık seçmek, bir genç kız için zordur. Günlerce modaevlerini ziyaret ederek, en güzelinin kendisinde olmasını isterler. Straplez ve balık etek modellerinde nişanlık seçilebileceği gibi, kabarık, prenses modelde, tüllerin uçuşkanlığı arasında olan bir nişanlık da seçebilirsiniz.

Sırt detaylı, göğüs detaylı nişanlıklar da son model ürünlerdendir. Sırt detaylı ve kuyruk sokumunda kurdele ya da kelebek detayı olan ürünler, özellikle yeni yılda revaçtadır. Sadece açık giyinen kişiler için değil, tesettürlü kişiler için de birçok seçenek mevcuttur. Kol bilekleri büzgülü ve taş detaylı, hakim yakalı, kabarık nişanlıklarla tesettürlü kişiler de nişanlıklarıyla fark yaratmaktadır. Nişanlıklarıyla uyumlu olarak hazırlanan başörtüleri de sıradan, düz renkte değildir. Taş detaylı, inci işlemeli, pileli gibi daha binlerce başörtüsü modelleri mevcuttur.

Her tercih için farklı renk ve modelde nişanlık bulabilen gelinler, evlilik yollarında attıkları ilk adımda, rüya gibi bir nişan töreni yaşamak için uzun çaba harcamaktadırlar.

Bir önceki makalemiz olan Nişanlık Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 nişan abiyeleri, nişan kıyafetleri ve nişanlık abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER