2017 Kolay Saç Modelleri

0
478

Zorlu hayat mücadelesi içinde kolaylıklar yaratarak, yaşam mücadelesi devam ettirilmeye çalışılır. Her zorluğun bir kolaylığı oldu, kanısıyla her konuda alternatif yollar aranır. Bu durum saç modelleri içinde geçerlidir. Sabah işe, okula gitmek için hazırlanırken, saçlarımızla uzun uzadıya uğraşmak istemeyiz.

Güne güzel başlamak her kadının dileğidir. Özenle seçilmiş kıyafetler ve göz alıcı saçlarla sosyal hayata aktif olarak katılan kadınlar, 2017 kolay saç modelleri ile şıklığın öncüsü olabilirler. Kolayca yapacakları saçlarla işe, okula rahatça yetişebileceklerdir.

Kolay Ama Göz Kamaştıran Saçlarla Dikkatler Üzerinizde

İş hayatınızda, özel gün ve gecelerinizde, yapımı kolay ama gösterişi en uç noktalarda olan saçlara sahip olabilirsiniz. 2017 kolay saç modelleri kataloglarından, internet görsellerinden yapımlarını görebilir, kendiniz ve yakınlarınız için uygulayabilirsiniz. Yapımı kolay, değişik örgü modelleriyle, uzun saçlı bayanlar harikalar yaratabilirler. Yapımının kolay olması nedeniyle, vaktinizi almayacak, olmak istediğiniz yerde vaktinde olacaksınız.

Kolay saç modellerinden birisi olarak, başınızı öne eğerek yarısını ayırıp toplayarak yapacağınız topuz modelleri sayılabilir. Saçınızın üst kısmını topuz şeklinde yaparak, alt kısmını mısır örgüsü denilen örgü modeliyle başınıza doğru sardırdığınızda, değişik ve gösterişli bir saça sahip olacaksınız.

Acil Durumlar İçin Çözüm Basit

Bazen terslikler üst üste gelir. İşe, okula geç kalabilirsiniz ya da okulda, iş yerinde aksilikler yaşayabilirsiniz. Mesela; iş yerinizde tokanız koptu ve kullanılamaz hale geldi. O an için yanınızda da yedek toka mevcut değil. En kolay ve tokasız olarak sorunu çözebileceğiniz bir saç modeli bulunmaktadır. Saçınızın bir tutamını ayırabilir, geri kalan kısmını atkuyruğu şeklinde toplayabilirsiniz. Ayırdığınız bir tutam saça toka işlevi kazandırmak için, topladığınız saçınızın etrafında çevirebilirsiniz. Uç kısmını saçınızın içine doğru sıkıca geçirdiğiniz takdirde, saçınızı toka olarak kullanmış olacaksınız ve acil durumda pratik bir çözüm bulmuş olacaksınız.

Hava şartları nedeniyle yürümenizi engelleyen saçlarınız varsa, çok basit bir yan örgüyle durumu kurtarabilirsiniz. Tokanızın olup olmaması sorun değildir. Saçınızın ucuna yapacağınız küçük kıvrımlarla toka görevini yerine getirmiş olursunuz. Eskiden insanlar bu kadar bolluk içerisinde değilken, saçlarının ucunu ayrı olarak bir kez daha örerek, büyük örgüye toka olarak kullanırlarmış. Bu yüzden kolay saç modelleri yapmak için, gerekli malzemelerin tam takım olmasına gerek yoktur.

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Gelin Saçı Modelleri başlıklı yazımızda 2017 gelin başları, 2017 gelin saçı modelleri ve gelin başı modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER