2017 Gelinlik Modelleri

0
793

Her sezonda her ürün için yeni tasarımlar yapılmakta ve teknolojinin ilerlemesi ve bakış açılarının değişmesiyle yenilikler getirilmektedir.

Geçmişimizden günümüze kadar gelen gelinlik kültürü dünyanın her bir yerinde bir çığ gibi büyümekte ve her geçen yıl farklı tasarımlarla müşterilerini buluşturmaktadır. İşte yeni yılla birlikte 2017 gelinlik modelleri kreasyonları da yavaş yavaş vitrinlerde kataloglarda yerini almaya başlamıştır. Yeni yılda gelinlik modelleri oldukça modern bir hava kazanmış ve geçmişin modellerini de bünyesinde barındırarak eski modeller ile yeni modellerin buluşmasında ki o stil havasını yakalamıştır. Bu sayede 2017 yılında gelin olacak bayanlar birçok seçenekle gelinlik tercihlerinde zorlanmayacak ve düğünlerindeki bu zaman diliminin kusursuz geçmesine bu modellerle yardımcı olacaklardır. Gelinlik seçimleri aslında oldukça zor bir süreçtir çünkü onca tercih alternatifi modeli arasından hangisi tercih edilebilir fikri bayanların kafasını karıştırmakta ve bu süreci zora sokmaktadır. Bu nedenle tasarımcılar bireylerin kafa karışıklığını önlemek için ve modern çizgiyi yakalayabilmeleri için her sene gelinlik modellerini biraz farklılaştırmakta ve en güzel modelleri müşterilerine sunmaktadırlar. Prenses gelinliklerden a kesim gelinliklere sırt dekoltesi bulunan gelinliklerden gösterişli gelinliklere kadar hünerlerini sunmakta ve bayanların yüzünü güldürmektedirler.

Bu yılda dantel detayları gündemde:

Gelinlik deyince akla ilk gelen detaylardan biride aslında dantel detaylarıdır. 2017 yılında da dantel detayları hâkimiyetini kaybetmiş değil. Özellikle yeni modellerin kol kısmında yer verilen dantel detayları sayesinde modernliğin görkemine kavuşulmuş ve zarifliğin adresi olmuştur. Sadece kol kısmında değil aynı zamanda etek kısmında da yer verilmesi gelinliğe farklı bir hava katmış ve şık görünüme ışık olmuştur. Dantel detaylarının uyum gösterdiği bu modellere en kısa zamanda göz atmanız bakış açınızı ve tercihlerinizi değiştirebilmektedir.

İncilerle saten kumaşın buluşması:

Özellikle saten kumaşlar yeni kreasyonda yer verildiği gibi bu kumaşlara sahip gelinlikler inci detaylarıyla tamamlanarak gelinliği oldukça güzel bir kategoriye taşımıştır. Özellikle bel bölgesinde ve duvakta yer alan inciler sayesinde gelinlikte alışılagelmişin dışında bir hava kazandırılmıştır. Aynı zamanda saten kumaşlı bu inci detaylı gelinlikler dar olduğu gibi kabarık modellerde de yer almaktadır.

En kısa zamanda 2017 gelinlik modelleri hakkında bilgi sahibi olun ve yeni yılın gelini siz olacaksanız bu modelleri denemenizde ve size en uygun olan gelinliği tercih etmekte fayda olacaktır. Hem 2017’nın en güzel gelinleri arasında olma şansını yakalar hem de düğününüz daha da özel bir anlam kazanır.

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER