2017 Elbise Modelleri

0
2673

Şüphesiz ki moda binlerce yıldır kadınların ilgi odağı olmuştur ve yeni yıla girerken de moda hakkındaki merak konusu olan şeylerden biri de 2017’de vitrinlerde hangi tarz elbiselerin bulunacağıdır. Elbette ki her sezon olduğu gibi bu sezona da damgasını vuran modeller ve renkler var. 2017’nin moda renkleri arasında ise pastel tonları hakimdir.

 2017 Sonbahar – Kış Elbise Modelleri

Havaların birden soğumasıyla birlikte yazlık elbiseler yerini kışa uygun parçalara bıraktı. Bu nedenle 2017 kış kreasyonu pek çok bayanın merak konusu haline geldi. Öncelikle bu sezonun kış renklerinden bahsedilecek olursak gri pembe ve sütlü kahve en çok karşılaşabileceğimiz renkler arasındadır. Bu sezonda ilk dikkatimizi çeken parçalar ise kadife ve saten kumaştan oluşan elbiseler. Özellikle kadife kumaşlar ışıltısı ve dokusuyla dikkat çekiyor. Kumaşın dokusunun verdiği yumuşaklık 2017 elbise modelleri arasında kış aylarında içimizi ısıtan trendlerin başında gelmektedir. Ayrıca asil ve zengin görüntüsüyle kadınların seçimlerinde oldukça dikkat çekici niteliktedir. Sezonun trendleri arasındaki dantel ve tül detaylı elbiseler de 2017’de oldukça moda olacaktır. Tül detaylarının getirdiği romantik esintiler kadınların tercihlerini belirlemesinde oldukça etkili olacaktır. Özel davetlerde kadınların seçimlerinde bu tarz modeller, göz alıcı ve mükemmel bir seçim olabilir.

Bahar-Kış Elbise Modelleri

2017 elbise modelleri arasında yazın kadınların gözdesi dantel ve saten kumaşlarıyla geceliği anımsatan elbiseler trendlerin başında geliyor. Bluzların üstlerine giyilebilen bu elbiseler tüm dikkatleri üzerine çeken en gözde ve dolabınızda bulunması gereken parçalardan biridir. Bu elbiselerin yanı sıra simli ve payet elbiseler de parıltısıyla size ışıltı ve zarafet katacaktır. Açık omuzlu elbiseler de bu sene mağaza vitrinlerini süslemeye devam edecek ve abiye modellerinde sıkça karşımıza çıkacaktır. Güzel ve zarif omuzlara sahip kadınlar bu konuda şanslılar ve bu tür elbise modellerini tercih edebilirler. Transparan detaylı elbiseler de yaz sıcaklarında tercih edilecek modeller arasındadır ve ayrıca bu model elbiseler bikini üstünde kullanılabilir. Tüller ile detaylandırılmış transparan elbiseler sıcak yaz günlerinde uçuş uçuş ve rahat olmasıyla birlikte bayanlara şık bir görünüm de kazandırmaktadır. 2017 elbise modasına ayak uydurmak şık ve gösterişli görünmeniz için yeterli olacaktır.

 

CEVAP VER