2017 Düz Saç Modelleri

0
1125

Düz saçlı bayanlar her ne kadar düz saçlarından şikayetçi olsalar da asılında çok fazla avantaj sahibi olmaktadırlar. Düşünün bir; saçınızı sürekli olarak 175 derecelik bir ısıya maruz bırakmak zorunda değilsiniz. Bu sayede saçınız çok fazla yıpranmaz ve saçınızı birçok şekilleri diğer bayanlara oranla daha kısa sürede şekil verebilirsiniz. Bu durumda size gün içresinde daha çok vakit kazanmanızı sağlayacaktır. Özellikle yeni bebeği olan anneler ve çalışan bayanlar için artı bir durum olan bu saç modelleri 2017 düz saç modelleri olarak da oldukça avantaj sağlayacaktır. Sizin için bu konuyu iki şekilde ele alacağız birincisi saç modelleri, ikincisi düz saçlar için kesim modelleri olacaktır.

Düz Saçlarda Bu Senenin Modelleri

Düz saç modellerini bu sene çok fazla görmekteyiz. Kısa saç uzun saç fak etmez her bayan saç tasarımcıları bu senenin saç tasarımım modası adı altında 2017 düz saç modelleri olarak birçok model ve tasarım ile meraklılarının beğenisine sunmuş bulunuyorlar. Düz saç modellerinin başında açık ve salaş modeller gelirken, bunun yanı sıra değişik şekiller ile süslemeleri de eksik bırakmıyorlar. Saçınızı düz ve açık bırakarak yanlardan değişik şekillerde örgü yaparak çok rahatlıkla saçınızı açık bırakıp düz olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında düz saça yukardan düz topuzlar yaptırabilir ve rahatlıkla b model ile her yere gidebilirsiniz. Ayrıca düz saçınıza sıkı bir şekilde toplayarak at kuyruğu olarak ta çok rahatlıkla birçok yerde kullanabilirsiniz. Düz saçlara şekil vermekte yapması da oldukça kolay ve rahat olmaktadır.

Düz Saçlar İçin Kesim Modelleri

Düz saçlar için en rahat kesim modeli olarak yanlara kat verilen kesimler tercih etmeleridir. Yanlara kat verdiğiniz zaman saçınızı daha rahat kullanacak ve saçınıza bir ahenk gelecektir. Özellikle yüz hatları geniş olan bayanlar bu kesimi çok fazla kullanmaktadırlar. Bunun dışına isteğe bağlı olarak yanlar gibi arkaya da kat vererek rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Saçları ince ve sönük görünen bayanların en çok tercih ettiği katlı saç kesimleri bu saç cinsi için oldukça uygun olmaktadır. Katlı saç modelleri saça ahenk katarken hacimde sağlayarak saçınızı daha gür göstermenizi sağlayacaktır.

 

Bir önceki makalemiz olan 2017 Doğal Saç Modelleri başlıklı yazımızda doğal saç çeşitleri, doğal saç kesimleri ve doğal saç modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER