2017 Düğün Davetiyesi Modelleri

0
993

Yıllardan beri toplumda yaygın olarak bilinen, özel günlerin davetinde kullanılan davetiyeler, gelişen teknolojiyle birlikte farklılaşmıştır. Binlerce model ve çeşit arasından seçim yapmak oldukça güç hale gelmektedir. Rengarenk, ışıltılı, eğlenceli, sade, karikatürize desen içeren davetiyeler, özel günlerin vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Davet etmenin değişik ve farklı olması için kişiler, uzun araştırmalar sonucu kaliteli baskılarla ve kağıtlarla yapılan davetiyeleri tercih etmektedirler.

Davetiyeler, düğünler için, sünnet düğünleri için, nişan töreni için gibi birçok özel gün için hazırlanmaktadır. Davetin konusuna göre, davetiye modelleri de farklılık arz etmektedir. Kişiler, yapacakları törene uygun olan davetiye modelleri arasından seçimlerini yapmaktadır.

Davetiniz renklensin

Klasik, sıradan davetiyeler günümüzde önemini kaybetmiştir. Gösterişli, süslü, eğlenceli, cıvıl cıvıl renkte davetiyeler trend hale gelmiştir. Firmalar, 2017 düğün davetiyesi modelleri üretirken bireylerin ilgisini çekecek modelde davetiyeler tasarlamaktadır. Taşlı, kokulu, çiftlerin resimlerinin olduğu, karikatürle bireylerin aşkının dile getirildiği gibi birçok farklı model bulunmaktadır. Seçeceğiniz bu davetiyelerle, davetleriniz renkli bir hal alacaktır. Özel günleriniz için, özel ürünler olan davetiyeler sıradanlıktan çıkmış olacaktır.

Davetiyelerinizi seçerken, kağıdın baskısına, kağıdın kalitesine, davet ederken yazılacak olan yazının ilginç ve etkileyici olmasına dikkat etmelisiniz. Kağıdın rengi bile davetiyenin gösterişini etkilemektedir. Saman kağıttan yapılma, kahverengi tonlarındaki davetiyeler ilgi çekiciliği az olan, albenisini kaybetmiş olan ürünlerdendir. Özel günleriniz için bu ürünleri seçtiğinizde, düğününüzün kalitesini de düşürmüş olursunuz. Masal gibi bir düğün yapsanız bile, davetiyenizin iticiliği, düğünün gösterişini gölgeleyecektir.

Davetiye Seçmek Önemlidir

Davetiye, düğününüz için harcadığınız çabayı, emeği gösterdiği için, davetiyenizi ona göre seçmek zorundasınız. Gelinliğiniz, damatlığınız, düğün salonunuz kadar davetiyeniz de önemlidir. Davetiyeniz, kokulu olabilir, taş ve kurdele detaylı olabilir, rulo şeklinde olabilir, asimetrik şekilli olabilir. Binlerce model arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bazı çiftler, gelin çiçekleriyle ya da düğün salonlarında masa ve sandalyelerinde kullanacakları örtülerin renkleriyle davetiyelerinin rengini uyumlu seçer.

Seçeceğiniz modelin kaliteli ve gösterişli olmasının yanında, fiyatının da uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Düğün masraflarının arasında, binlerce sayıda bastıracağınız davetiyeleriniz hem en iyi kalitede, hem de en uygun fiyata olmalıdır. En ince ayrıntıya kadar dikkat ederek hazırlanacağınız düğününüz, masallara konu olacak güzellikte olmalıdır. Davetiyenizin güzelliğiyle de, yıllar sonra hatıralarda kalacak mutlu günleriniz olsun.

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER