2016 Trend Oje Renkleri

2
416

Ellerimizi süsü, ellerimizin daha bakımlı ve hoş görünmesi için ojeler çok önemlidir. Bunun için de ojeler ile sürekli bayanlar içli dışlı olur. Bir gün birini sürer, bir gün birini… Oje elleri bakımlı gösterir ancak tırnakların sürekli olarak ojeli olması da tırnakların hava alamamasına ve zamanla güçsüzleşmesine sebep olacaktır. Bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmamak adına tırnaklarınızı en az haftada bir gün ojesiz bırakarak hava almasını sağlamalısınız. Şimdi gelelim 2016 yılının en trend oje renklerine… İşte, 2016 trend oje renkleri;

kirmizi-ojeKırmızı Oje: Kırmızı oje modası asla geçmeyen ojedir. Kırmızı ojenin özellikle kullanıldığı bir alanda yoktur. Hem günlük hayatta hem de gece hayatında kullanılabilir. Kırmızı oje özellikle beyaz tenlilere daha çok yakışmaktadır.

 

 

 


siyahSiyah Oje
: Siyah oje ise bir dönem moda olup, sonra modasını kaybeden, sonra yine moda olan yani sıklıkla değişime uğrayan bir ojedir 2016 yılı trend oje renkleri arasında siyah oje de yer alıyor. Siyah oje de hem günlük hayatta hem de gece hayatında rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir. Siyah oje hem esmer hem de beyaz tenli bayanlara gayet güzel yakışmaktadır.

gumusGümüş Oje: Gümüş oje ise yine bu sezonun en trend renkleri arasında bulunmaktadır. Gümüşün çok trend olduğu 2016 yılında gümüş oje renklerinde de fazlasıyla karşımıza çıkacak. Gümüş renk ojeler gece hayatına daha çok yakışmakta olup, günlük hayatta kullanımını önermediğimiz oje renkleri arasında bulunuyor. Gümüş ojeleri esmer bayanların tercih etmemesini öneriyoruz. Çünkü çirkin bir görüntü ortaya çıkabilir.

altin-sarisiGold Oje: Gold yani altın sarısı renginde ki oje de 2016 yılının en trend renkleri arasında yerini alıyor. Altının frapanlığı ve zengin havası 2016 yılında yer ediniyor ve altın sarısı ojeler hayatımızın tam ortasında yerini alıyor. Altın sarısı ojelerde tıpkı gümüş ojeler gibi gece hayatında tercih edilmesi gereken ojelerdir. Altın sarısı ojeleri hem beyaz tenli bayanlar hem de esmerler tercih edebilir. Ancak beyaz tenli bayanlara daha çok yakışacaktır.

 

Bir önceki makalemiz olan Damat Bohçasında Neler Olur? Kim Ne Yapmalıdır? başlıklı yazımızda damat bohçası nasıl hazırlanır ve damat bohçasına neler konur hakkında bilgiler vermekteyiz.

2 Yorumlar

  1. bu senenin en trendi açık renkler. özellikle krem renkleri rövanşta. güzel bir eliniz var ise french her zamanki gibi en çok tercih edilen şey. bayanlar çok farkında olmasa da erkekler french li güzel elleri daha çok seviyor. ille de oje tercih edecekseniz krem, beyaz ve kırmızı tonları, pembe tonları muhteşem.

  2. Parlak renkler benim çok hoşuma gidiyor. İçinde ana ve canlı tonlarla desen yapiyorum harika oluyor

CEVAP VER