14 – 20 Kasım Haftalık Burç Yorumları

0
449

Koç: Hafta genelinizde Satürn etkisini gösteriyor ve Satürn etkisi sayesinde haftaya yeniliklere bakış açınız değişerek gireceksiniz. Asla okumam, asla çalışmam dediniz işleri yapabilirsiniz. Seyahate açık bir haftadasınız. Seyahate çıkma olasılığınız da oldukça yüksek. Bunların yanı sıra hafta ortasından sonra gezegenler sizin evreninize doğru dönmeye başlayacak. Hafta ortasından sonra yeni işlere, ortaklıklara açık olmalısınız. Aynı zamanda yeni aşk ve ilişkilere doğru da yelken açabilirsiniz.

Boğa: Haftaya genel olan Satürn ve Neptün etkisi özellikte cinsellikte yeniliğe gitmenize ve yenilikler aramanıza sebep oluyor. Ayrıca bu hafta birçok iş teklifi ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu iş teklifleriniz çok önemli. Çünkü iş tekliflerinden bazıları size önemli kapılar açarken, bazıları da önemli kapılar kapatacak. Maddi olarak sıkıntı yaşamamak için özellikle iş tekliflerinizi iyi değerlendirmelisiniz.

İkizler: Haftaya etkin olan Satürn karesi ikizleriyse ilişkiler anlamında ciddi anlamda etkiliyor. İkizler bu hafta yakın dostluklar kuracak ve yeni ilişkilere başlayacak. Ancak hafta sonuna doğru aşk hayatında bozulmalar yaşayabilir. Aşk hayatında yaşayacağı bozulmalar nedeniyle mutsuzluk ve umutsuzluk onu beklese de bu küçük sarsıntının üstesinden başarıyla gelebilirsiniz.

Yengeç: Bu hafta yeniliklerden uzak kalmalısınız. Bilhassa da iş değişikliği gibi ciddi değişikliklerden uzak kalmalısınız. Çünkü bu iş değişiklikleri sizi oldukça olumsuz yönde etkileyecektir. Cinsellikte de güzel bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta içi cinsel hayatınız fazlasıyla yoğun olacak. Bunun yanı sıra aşk hayatınızda aynı paralelde olumlu olarak ilerleyecek.

Aslan: Aslan burçları için ise bu hafta kayıplar haftası gibi görünüyor. Satürn karesi sizi olumsuz etkiliyor ve kayıplarınız sizi ciddi psikolojik sorunlara yaşamanıza sebep oluyor. Bunun için bu hafta yeni kazanımlardan çok, elinizdekileri korumaya çalışarak, kayıplarınızı azaltmanın çabası içinde olun. İşinize ise sıkı sıkı sarılmalısınız. Bu hafta sizin için riskli bir hafta. Bunun için de bu haftayı olabildiğince iyi geçirmek için çabalayın.

Başak: Sağlık ve ruhsal sağlığınıza çok fazla dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Satürn ve Neptünün karesi etkisi sizin hastalık evreninizde dönüyor. Bunun için de kendinize çok iyi bakmalı ve hastalıktan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bunun yanı sıra iş hayatınızda da kalıcı değişiklikler sizi bekliyor. Terfi alabilir, işinizi bırakabilir ya da yeni bir işe girebilirsiniz. Ama bu hafta itibariyle iş hayatınızda önemli değişiklikler söz konusu.

Terazi: Bu hafta Satürn etkisi sayesinde ilişkilerinizi gözden geçirmeye başlayacaksınız. Aşk, dostluk, arkadaşlık, iş ilişkileriniz tamamında ilişkilerinizi sorgulamaya başlayacak olup, ciddi kararlar vereceksiniz.Yeni bir aşka yelken açabilir. Uzun süredir kurtulmayı düşündüğünüz ama bir türlü cesaret edemediğiniz olayları gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta teraziler için bir dönüm noktası.

Akrep: Bu hafta parasal konularda özellikle kriz yaşayacaksınız. Yaşadığınız krizden kolay kolaya çıkamayacaksınız ancak bu süreç içinde pes etmek yerine çalışmaya devam etmeniz ve dört elle işinize sarılmanız ile bu sıkıntılı dönemi de atlatacaksınız. Özellikle kendi işini yapanlar, yaşadıkları maddi krizden sonra büyük bir gelir kapısını da kendilerine açabilirler. Unutmayın iş konusunda her türlü riski alabileceğiniz bir haftaya adım attınız.

Yay: Geçmiş hayatınız ayna gibi gün yüzüne dökülecek. Geçmişte yaşadıklarınız nedeniyle bu hafta ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu sorunlara göğüs germek için iradenizi koruyun ve öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Dostluklarınızı elinizde tutmak ve iş ilişkilerinizde bu haftayı sağlıklı atlatmak için sakinliğinizi korumanız çok önemli. Aksi taktirde bu hafta sizin için bir yıkım olabilir.

Oğlak: Bu hafta hayatınızda bazı kayıplar yaşanacak. Ancak bu kayıplar tamamen sizin doğrultunuzda olacak olup, buna siz karar vereceksiniz. Gözünüzün açılacağı hafta diye nitelendirebileceğimiz bu haftada gerçek görünüp sahte olan dostları hayatınızdan sileceksiniz. Aşk hayatı kötü gidenlerinde bu hafta ilişkisi sonlanacak ama kasım başı gibi hayatlarının aşkına kavuşacaklar.

Kova: Kariyerinizle ilgili bu hafta ciddi gelişmeler bekliyorsunuz. Belki terfiler bekliyorsunuz. Anca iş hayatı haritanız çok iyi görünmüyor. Bunun için hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklıklarınız sizi umutsuzluğa kapıltmak yerine cesaret ve güç vermeli. Böyle bir tepki verirseniz bu hafta değil ama çok kısa bir süre içinde beklentilerinizin karşılığını alacaksınız.

Balık: Uzun giden ilişkilerde bu hafta ayrılıklar söz konusu olurken, henüz aşk ile karşılaşmamış balıklarda bu hafta yeni ilişkilere doğru adım atacak. Ancak ne yazık ki bu hafta tüm balıklar gibi aşk hayatında başarısızlıklar. Bunun için bu hafta aşktan kendinizi biraz soyutlayarak, bilhassa iş hayatına yönelmenizi öneriyoruz.

Bir önceki makalemiz olan Terazi Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? başlıklı yazımızda Terazi Burcu özellikleri, terazi kadını ve terazi kadını aşk hayatı hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER